Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Bwin - nový bonus pre Českú republiku

Využite bonusové ponuky stávkových kancelárií.

Bwin - nový bonus pre Českú republiku

Poslaťod Bure96 » 29. Nov 2012, 15:45

Bwin zmenil pre nových hráčov z českej republiky vstupný bonus. Donedávna bol bonus 100% do výške 1000 Kč, avšak ten bol zmenený na 100% bonus do 25 EUR pred pár mesiace. Teraz je koniec novembra a pre nových zákazníkov je k dispozícií už iba 50% bonus do 600 Kč. Po novom je potrebné spĺňať aj podmienku minimálneho kurzu (1.7). Podľa všetkého bwin zrušil pre hráčov z ČR aj bonus za privedenie priateľa.

Hráči z ČR nájdu aktuálny link pre získanie 50% bonusu na stránke https://www.sazkove-kancelare.com

Slovenskej republiky sa zatiaľ zmeny nedotkli, ale čas ukáže ako to bude. Je možné, že stávkové skúšajú čo si môžu dovoliť, keďže sa blíži celoeurópska regulácia hazardu. Ďalšou možnosťou je znižovanie nákladov.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Bwin - nový bonus pre Českú republiku

Poslaťod Barkas » 18. Dec 2012, 21:28

Pri bonuse to platí aj na Slovensku. Kurz 1,7 a vyššie. Včera malo navyše Bwin odstávku stránky a nepripísali mi na konto tri výhry, hoci tikety vyhodnotili ako výherné. Cez email zatiaľ nekomunikujú. Uvidím.
Barkas
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 18. Dec 2012, 21:21

Re: Bwin - nový bonus pre Českú republiku

Poslaťod Bure96 » 19. Dec 2012, 12:13

Áno, zabudol som to spomenúť, že ten minimálny kurz platí aj pre SR. Vidím, že ani linky nefungujú správne. Podľa všetkého sú s tým spojené isté zmeny, ktoré teraz bwin vykonáva. Z tohto dôvodu asi nešli predvčerom stránky. No chvílku tie zmeny asi trvať budú, ale po novom roku by to malo byť všetko ok.

Tvoje výhry ti bwin pripíše, neboj sa.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Bwin - nový bonus pre Českú republiku

Poslaťod Barkas » 20. Dec 2012, 14:43

Je to v poriadku. Bwin mi výhry po troch dňoch pripísal na konto. Emailová komunikácia v poriadku. Na môj email odpovedali na druhý deň a požiadali ma o trpezlivosť a prekontrolovanie konta. Obnovili tiež možnosť mojich vkladov cez paysafecard, nakoľko mi vyhadzovalo, že som prekročil povolený mesačný strop (samozrejme nonsens v mojom prípade). Sklamala ma pri nich jedna vec: po 10 dňoch som dostal prvý limit na stolnotenisový challenger - max. výhra 150 eur. Potom prišli ďalšie limity: snooker - max. výhra 250 eur. Naozaj rekreačníci a to behá CR7 s ich logami pomaly aj na spodkoch.
Barkas
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 18. Dec 2012, 21:21

Re: Bwin - nový bonus pre Českú republiku

Poslaťod Bure96 » 21. Dec 2012, 10:26

a predtým si podával na tieto športy? ak áno bol si úspešný? dával si len sóla?

no tak typické správanie rekreačných stávkových kancelárií, s tým nič neurobíš...oni si len chránili svoje peniaze, aby mohli dalej platit CR7 ;) ... iba hraním zistí, v ktorej stávkovej si môžeš čo dovoliť. Preto je dôležité mať po roku ešte nejakú identitu, ktorú budeš potom môcť použiť, keď nadobudneš skúsenosti.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Bwin - nový bonus pre Českú republiku

Poslaťod Barkas » 21. Dec 2012, 17:43

Zdravím Ťa Thomas. Na Bwin som sa zaregistroval 6. decembra 2012. Trvalo im cca. 10 dní kým ma prečítali - to jest systém podávania, stratégiu, atď. A prišli prvé limity. Bwin mi automaticky po prihlásení vyhadzuje do ponuky zápasy zo športov, ktoré by ma mohli zaujímať. Vyhodnotili to na základe predchádzajúcich tipov. Podávam tam v našich podmienkach menej frekventované športy: curling, snooker, šípky, stolný tenis. Iba jednoduché stávky. Som v pluse. Píšem to hlavne ako informáciu pre druhých, pokiaľ im to bude nápomocné. Profesionáli sa nad tým musia zasmiať. Ja zbieram stále skúsenosti, bonusy-kapitál a snažím sa vybudovať si určité zázemie – to jest očekovať stávkové a ich možnosti. Tak ako si napísal, trochu ušetrenej identity si nechávam vždy v talóne. Som rád, že existuje táto stránka.

PS: Bwinu stránka stále štrajkuje. Vyhodnotenie zápasov im bežne trvá 24 hodín po odohratí. Pre porovnanie Bet365 reaguje do niekoľkých minút na tie isté stávkové udalosti.
Barkas
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 18. Dec 2012, 21:21

Re: Bwin - nový bonus pre Českú republiku

Poslaťod Directore » 21. Dec 2012, 18:06

som rád, že sa ti páči stránka, plánujeme ešte nejaké vylepšenia ale to až v budúcom roku

o stránke môžeš dať vedieť aj kamarátom nech sa to tu trošku rozbehne a vytvorí sa komunita
Obrázok užívateľa
Directore
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 111
Registrovaný: 5. Feb 2009, 18:00


Späť na Promo akcie a bonusy stávkových kancelárií

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť