Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Aplikácia od paysafecard

Všetko o predplatenej karte Paysafecard.

Aplikácia od paysafecard

Poslaťod Bure96 » 3. Jún 2012, 16:33

paysafecard ponúka aplikáciu, ktorá vám ukáže kde všade si môžete zakúpiť túto predplatenú kartu.

viac informácií nájdete na ich web stránke: http://www.paysafecard.com/sk/nakup/pay ... zstiahnut/
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Aplikácia od paysafecard

Poslaťod Roman9763 » 1. Mar 2024, 19:54

Ahoj. Prosím ťa Bure alebo niekto iný, máte niekto skúsenosť s paysafecard? Je to bezpečné a dôveryhodné? Možno by som to aj chcel použiť na vklady prípadne výbery. Čítal som, že ak tam necháš viac ako 12 mesiacov tie peniaze na tej karte tak máš každý mesiac poplatok 5€. A keď ich do 12 mesiacov stíhneš vybrať tak potom tam nie je teda žiadny poplatok ak máš prázdne konto? Lebo ak tam nebudem mať žiadne peniaze a ak tam budú účtovať aj tak po 12 mesiachoch poplatky tak podľa mňa sa to asi moc neoplatí?
Roman9763
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 27. Dec 2020, 4:06

Re: Aplikácia od paysafecard

Poslaťod Bure96 » 26. Mar 2024, 14:23

neboj žiadne poplatky sa pri prázdnom konte účtovať nebudú. Oni jednoducho chcú, aby sa účet využíval ked sú tam peniaze, tak proste urobili toto - takýmto spôsobom si oni navyšujú aj zisky.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Paysafecard

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť