Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Betclic

Zaujímavosti, novinky zo sveta online hazardu.

Betclic

Poslaťod stevo » 27. Mar 2010, 22:21

som pocul ze betclic.com kupili bet-at-hom a expect,je to pravda *35 len tak ,aky bol dvovod ze BAT a expect predali :( :(
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: Betclic

Poslaťod Bure96 » 27. Mar 2010, 22:44

nazdar,

no v prvom rade sa ta opýtam, že kde si to počul resp čítal?

Betclic vlastní spoločnosť Mangas Gaming, ktorá kúpila expekt minulý rok za 100 milionov eur. Od jej prevzatia sa expekt zhoršil a to vyhlasovali nový vlastníci, že chcú z nej spraviť najlepšiu internetovú stávkovú kanceláriu. Pravda je ale taká, že toto hovorí každý :) ........ Bet-a-thome pochybujem, že niekto kúpil. O tomto bohužial informácie nemam.

Mansion Gaming vlastní teda BetClic aj Expekt a môžem povedať, že lepšia voľba je Expekt, pretože BetClic ma katastrofálnu podporu a celkovo veľa ľudí si na nu sťažuje.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Betclic

Poslaťod stevo » 27. Mar 2010, 22:55

pockaj nerozumiem,ja som cital na rumunsky forum ze betclic je maitelom expect,a ze teraz betclic kupil ai bet at hom,a nerozumiem to co si pisal ten MANGAS Gmbling ze to vlastna betclic a expect,
otaska co znamena ten MANGAS GAM alebo ako sa to vola co si napisal *35
otaska kto je teda sef ,betclic alebo expect kto kocho kupil *35
:)
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: Betclic

Poslaťod Bure96 » 28. Mar 2010, 0:07

Spoločnosť Mansa Gaming vlastní Betclic. Čiže akokeby betclic kupil expekt. No uvidíme ako to je s tym bet-at-home. Ak ich kupil, tak sa treba prežehnať.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Betclic

Poslaťod stevo » 28. Mar 2010, 0:44

ja tomu rozumiem tak,ze betlik nieco vlasnil potom to predal stav. expect,a teraz expect to preda spet betlic, *35
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: Betclic

Poslaťod stevo » 28. Mar 2010, 0:48

Thomas píše:nazdar,

no v prvom rade sa ta opýtam, že kde si to počul resp čítal?

Betclic vlastní spoločnosť Mangas Gaming, ktorá kúpila expekt minulý rok za 100 milionov eur. Od jej prevzatia sa expekt zhoršil a to vyhlasovali nový vlastníci, že chcú z nej spraviť najlepšiu internetovú stávkovú kanceláriu. Pravda je ale taká, že toto hovorí každý :) ........ Bet-a-thome pochybujem, že niekto kúpil. O tomto bohužial informácie nemam.

Mansion Gaming vlastní teda BetClic aj Expekt a môžem povedať, že lepšia voľba je Expekt, pretože BetClic ma katastrofálnu podporu a celkovo veľa ľudí si na nu sťažuje.

jaj to ie tak komplikovane,ze teraz kto kocho kupil
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: Betclic

Poslaťod Bure96 » 28. Mar 2010, 13:03

jednoducho povedané: minuly rok kupila spoločnosť betclic stávkovú kanceláriu expekt.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Betclic

Poslaťod stevo » 28. Mar 2010, 14:06

*3 *4
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32


Späť na Aktuality zo sveta online hazardu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť