Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Ladbrokes - bonus pre slovenských zákazníkov

Diskusia o Ladbrokes. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou Ladbrokes.com.

Ladbrokes - bonus pre slovenských zákazníkov

Poslaťod Bure96 » 27. Apr 2010, 18:01

chcem Vás informovať, že slovenské oddelenie ladbrokes vybavuje bonus pre hráčov zo SR, tak ak sa to podarí hneď ho sprístupníme. Možno to bude až tesne pred majstrovstvami sveta. O akú sumu však pôjde, to zatial netušíme.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ladbrokes - bonus pre slovenských zákazníkov

Poslaťod PSD999 » 28. Apr 2010, 13:30

Skoda, ja som sa uz zaregistroval pred cca 2 mesiacmi :) A Thomas nevies ako to je na betfair s limitmy? Som za zaregistroval pred cca 2 tyzdnami, zatial to ide ok, ale mozem dostat limit?
PSD999
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 16. Okt 2009, 12:23

Re: Ladbrokes - bonus pre slovenských zákazníkov

Poslaťod Bure96 » 28. Apr 2010, 16:39

nie na betfair dostať limit nemôžeš. tam hráš iba proti hráčom, nie proti bookmakerovi!

im je šumi fuk či vyhrávaš alebo prehrávaš. Oni majú zisk z toho keď niekto vyhrá a to je jediné čo ich zaújma.

Ty keď vyhráš tak zobereš peniaze hráčovi, proti ktorému si hral, čiže nie stávkovej kancelárií. V tom je cely ten princíp :) ....... Betfair je proste top ak hráš solo stávky, jedinou nevýhodou je ten pooplatok, ktorý musíš odviesť betfairu ak vyhráš. Stávkové si nastavujú kurzy tak, aby mali nejaký zisk aj z podaných stávok + to čo tam zákazníci prehrajú (ak prehrajú) no a betfair ma len to určité percento.

Je to obrovská spoločnosť, jej zisk bol tuším viac ako jednu miliardu za minulý rok. Nie každý ale tieto burzy stávok podporuje, napr. v austrálií dali betfair na čiernu listinu :) .... samozrejme aj tak tam podnikajú,, majú tam licenciu a všetko ide bez problémov. Hovorí sa, že aj niektoré stávkové kancelárie, tam chodia znižovať svoju stratu.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ladbrokes - bonus pre slovenských zákazníkov

Poslaťod PSD999 » 29. Apr 2010, 20:15

S tym limitom si ma potesil :) O tom, ze betfair pouzivaju aj ine spolocnosti je aj vo videu spomenute :-)
http://betting.betfair.com/cz/jak-na-betfair/demo/video-jak-funguje-betfair-030310.html
PSD999
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 16. Okt 2009, 12:23

Re: Ladbrokes - bonus pre slovenských zákazníkov

Poslaťod Barkas » 7. Feb 2013, 19:26

Nazdar. Ako je to vlastne s tým bonusom v Ladbrokes? Zaregistroval som sa, spravil 100 eurový vklad, prvé tri sólo stávky som dal po 10 eur na remízy NHL a nič. Platí to iba pre tenis, futbal a basketbal? Vytvorenie účtu zdĺhavé, spolu s overovaním pasu na niekoľkokrát. Promočný kód som nevedel kde uviesť, takže ani som ho neudával.
Barkas
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 18. Dec 2012, 21:21

Re: Ladbrokes - bonus pre slovenských zákazníkov

Poslaťod Bure96 » 8. Feb 2013, 11:25

ten promočný kód si mal uviesť pri registrácií! dole je kolonka: Propagačný kód/RAF ID .......

ak si ho nezadal bonus nedostaneš, ale môžeš napísať na podporu......a áno hokej neplatí,platia iba tie tri športy...všetko je v tých pravidlách napísané.

ale ak si chcel využiť ten bonus, nechápem prečo si podával tie kvalifikačné stávky po 10 EUR a nie 20 EUR ....... inak si mohol vedieť hned po prvej stávke, že je niečo zle ked si nedostal free bet.

Problém bude v nezadaní toho promo kódu a to že si tipoval na nesprávny šport. Možno je ten promo kod formalita......neviem no. musíš ich kontaktovať
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ladbrokes - bonus pre slovenských zákazníkov

Poslaťod Barkas » 8. Feb 2013, 21:44

Napísal som im email, odpoveď prišla do 2 hodín. Komunikácia na jednotku. Dostal som dodatočne 3 free stávky po 10 eur, za tú kvalifikačnú NHL-ku na remízy. Som to musel nejako prehliadnuť ináč by som ten bonus využil naplno a podal ich po 20 eur. :cry: Človek sa učí na vlastných chybách.
Barkas
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 18. Dec 2012, 21:21

Re: Ladbrokes - bonus pre slovenských zákazníkov

Poslaťod Bure96 » 9. Feb 2013, 11:38

a tak nevadí, ale aspon si dostal nejaký bonus......takže platí aj hokej? hlavne že v podmienakach nie je spomenutý.

a v akom jazyku si komunikoval? anglickom?
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ladbrokes - bonus pre slovenských zákazníkov

Poslaťod Barkas » 18. Feb 2013, 10:41

Veď práve. Kvalifikačné stávky na hokej ako šport sa v podmienkach na pridelenie freebet na stránke Ladbrokes nespomínali. Iba tri vyššie spomínané športy (tenis,futbal,basketbal). Som to prehliadol, nakoľko po zaregistrovaní som obdržal email s takým "poetickým" názvom - Vitajte na palube-, kde ma upozornili na možnosť získania 3 freebet s podmienkami bez obmedzenia na aký šport ich vsádzam. Dodatočne som si prečítal podmienky na Ladbrokes. Napr. tretí bod, citujem: "Každá kvalifikačná stávka musí byť v sume 5€ alebo viac, umiestnená na futbal, basketbal alebo tenis. Kvalifikované stávky musia byť v kurze 2.00 alebo vyššom." Povedzme si pri basketbale a tenise je pravdepodobnosť natipovať a vyhrať zápas s kurzom 2,00 a vyššie ^:)^ relatívne obtiažne a zostáva iba futbal. Komunikácia s Ladbrokes (Valerie) prebiehala v angličtine. Na margo toho celého tie tri kvalifikačné stávky na remízy NHL som prehral, možno aj to zavážilo. 2 z 3 freebetov som chytil. Vypláca sa z nich iba výhra, bez vkladu. Lepšie kurzy na remízy v NHL má iba Pinnacle.
Barkas
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 18. Dec 2012, 21:21


Späť na Ladbrokes

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť