Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

bwin - pretocenie bonusu

Diskusia o Bwin. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou Bwin.com.

bwin - pretocenie bonusu

Poslaťod 87mio87 » 1. Nov 2009, 12:19

Chcem sa opytat ci je dane na zapasy s akym minimalnym kurzom musim stavit aby som mohol pretocit bonus pri prvom vklade ? dakujem
87mio87
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 1. Nov 2009, 12:17

Re: bwin - pretocenie bonusu

Poslaťod Bure96 » 1. Nov 2009, 13:50

zdravím,

no myslím si že nie, kedže v podmienkach to nemajú uvedené. Ja si to už nepamtam, ale ak ti to nerobí problém skús tipovať aspon kurzy 1.5 a malo by to byť ok.

Ako hovorím v podmienkach to nie je, takže kludne môžeš aj nižšie. Potom ked si budeš myslieť, že si to už pretočil napíš na podporu a opýtaj sa či si to už pretočil. Jednoduché.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: bwin - pretocenie bonusu

Poslaťod sepiach » 2. Nov 2009, 14:32

Bwin nepodmienuje pretocenie bonusu vyskou kurzu. Svojho casu som to robil tak, ze som nahovoril vsetkych moznych kamosov aby si vytvorili ucet a vlozili peniaze, ktore som im potom vratil a pretacali sme ten bonus na livku s kurzom 1,01 az 1,05 :) 5x sme to takto pretocili a vytiahli 2 litre pricom vstupne naklady boli polovicne. Lenze tam hrozi, ze o to mozes lahko prist ak nemas skusenosti s live stavkovanim takze odporucam nieco podobne radsej nerobit. Navyse ak bude mat stavkova podozrenie, ze si sa dostal k viacerym bonusom tak mozes o ne prist - maju to napisene v pravidlach aj ked som zatial nepocul ze by sa to niekomu stalo. Moc to nekontroluju :)
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07


Späť na Bwin

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť