Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Výbery banka +register vylúč. Osob

Diskusia o Bet365. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou Bet365.com.

Výbery banka +register vylúč. Osob

Poslaťod waybee » 6. Feb 2020, 0:11

Zdravím,mám dve základne otazky.
1,Či je možne tipovať na bet365,pokial som v zozname vylucenych osob(co sa tyka hazardu,na vlastnu ziadost)
2,ci funguje vyber na slovensku banku a nebude potom proproblem s tym registrom a ak nie,aka ina moznost je estr okrem skrillu?
waybee
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 6. Feb 2020, 0:07

Re: Výbery banka +register vylúč. Osob

Poslaťod Bure96 » 6. Feb 2020, 13:41

1. toto na isto neviem, ale osobne si myslím, že budeš môcť tipovať (bet365 nie je povinná sa riadiť zoznamom vylúčených osôb)

2. v 365 ten výber funguje, ale ja by som sa na to nespoliehal. Nikdy človek nevie kedy sa to zmení. Ak nechceš skrill urob si bankový účet v ČR.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Výbery banka +register vylúč. Osob

Poslaťod Zbyněk Gašpar » 11. Mar 2020, 11:14

Ahoj,
To jsou podrobnosti, které se mi podařilo najít:
1. „Během období se vyloučením ze svého účtu nebudete moci používat svůj účet pro sázení a hraní, přesto se budete stále moci přihlásit a vybrat zbývající zůstatek. Váš účet nebude možné znovu otevřít pro z jakéhokoli důvodu a bet365 udělá vše pro to, aby zjistil a uzavřel všechny nové účty, které můžete otevřít. "
2. Souhlasím se stanoviskem Bure 96 a doporučuji vám vytvořit si nový bankovní účet v České republice. :-bd
Zbyněk Gašpar
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 4. Mar 2020, 16:06


Späť na Bet365

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť