Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Moze ma štát "stíhať"??

Diskusia o Bet365. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou Bet365.com.

Moze ma štát "stíhať"??

Poslaťod tipis321 » 15. Jan 2018, 7:09

Ahoj Thomas, ahojte tiperi. Možno smiešna otázka ale moze ma štát stíhať alebo sankciovat alebo nieco proti mne Trestne na mna "hodiť" ked stávkujem cez alternatívny link betka a robím výbery a vyslovene je betko zakázané čiže stávkujem "na čierno" a mozno aj "nelegálne"(?).. Ci časom nemôže dat nejake trestné oznámenie alebo Podobne.. Ďakujem velmi pekne vopred:)
tipis321
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 15. Jan 2018, 7:03

Re: Moze ma štát "stíhať"??

Poslaťod Bure96 » 15. Jan 2018, 8:02

Zatial v zakone nic take nie je. To znamena ze hrac moze beztrestne hrat kde chce a nic mu nehrozi. Dokonca to nemusis ani zdanovat.

Vybery su tiez v pohode len treba si rozmysliet ze kam si davas posielat peniaze, kvoli blokacii bankovych ictov je ideal pouzivat skrill
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Moze ma štát "stíhať"??

Poslaťod tipis321 » 15. Jan 2018, 8:41

Thomas a prosim ta, používam slovensku sporitelnu, priamo na účet dávam vyber.. Čiže to neni dobre ? A koho blokácie účtov si myslel, moj ? Ze banka mi ho zablokuje lebo uvidí prevod z betka?? Diky moc Thomas:))
tipis321
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 15. Jan 2018, 7:03

Re: Moze ma štát "stíhať"??

Poslaťod Bure96 » 15. Jan 2018, 10:17

Betko by mal fungovať tak, že ti budú posielať peniaze z iného účtu ako blokuje finančná správa. takže peniaze by ti mali prísť. Na druhej strane spoliehať sa na to neni moc dobre.

Správne píšeš neni to dobreeee. Oni blokujú účty zahraničných poskytovateľov, to znamená, že zahraničný poskytovateľ pošle peniaze, ale tebe neprídu lebo platbu zablokovala banka. Tebe nikto nič blokovať nebude, len ti jednoducho neprídu peniaze a potom môže nastať taký problém, že stavkova ti povie, že peniaze poslala a tým to pre nu môže byť považované za vybavené. Ale ja neviem ako sa zachovajú stávkové - možno vrátenú platbu dohladajú a potom ti ju prípíšu opäť na hráčsky účet (ak tak urobia je to podla mna celkom zdlhavý proces). Z toho dôvodu je lepšie používať skrill
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Moze ma štát "stíhať"??

Poslaťod STRYKO365 » 23. Feb 2018, 1:04

Pokud banka odmítne platbu, odešle peníze zpět k bet365. Peníze jsou pak připsány zpět na herní účet. V tom případě je dobré kontaktovat zákaznickou podporu a oni Vám pomůžou.
STRYKO365
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 23. Feb 2018, 0:55


Späť na Bet365

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť