Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

TIPOVANIE

Diskusia o Bet-at-home. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou Bet-at-home.com.

TIPOVANIE

Poslaťod sklucia77 » 18. Jan 2019, 16:00

AHOJ. SOM NOVACIK A MAM OTAZKU.MAM KONTAKT NA JEDNEHO CHLAPA, KTORY TIPUJE TAK, ZE KLIENT SI UROBI UCET NA BET365 S VKLADOM NAPR. 1000E A DA MU HO K DISPOZICII A ON ZANHO PODAVA TIPI AZ POKIAL NENAHRA CIELOVU DOHODNUTU SUMU NAPR. 3000E. TVRDI, ZE TO DA AJ ZA TYZDEN. JEHO KLIENT SI UZ POTOM VYBERA LEN VYHRU. AKO JE TO NA BET 365? MOZE SA MI DOSTAT DO BANKOVEHO UCTU ALEBO SI TU VYHRU NECHAT? AKO TO MAJU UROBENE? DOST TOMU NEROZUMIEM, POTREBOVALA BY SOM PRAKTICKE RADY.KTO SA OZVE POSKYTNEM NANHO KONTAKT A MOZETE VYSKUSAT.POSKYTOL MI AJ NASKENOVANE VYHRY ZA POSLEDNE OBDOBIE.KLUDNE PISTE AJ NA MOJ EMAIL sklucia77@gmail.com.dakujem za rady.
sklucia77
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 18. Jan 2019, 15:48

Re: TIPOVANIE

Poslaťod Bure96 » 18. Jan 2019, 16:13

prosím vás toto je podvod ako vyšitý.

Aby si pochopil, tak to bude vyzerať najskôr takto. Ty si vložíš peniaze a on bude za teba podávať stávky. No zároveň on bude podávať stávky zo svojho účtu - opačné ako natipoval tebe. Takže on ti takto prehrá peniaze a nič neriskuje - ano svoje tikety ma určite výherné.

Nikto za teba nebude nikdy hrať, aby ti vyhral peniaze. To si zapamataj. Je to proti zdravému rozumu.

To si radšej najdi nejaké akcie malej firmy a kup ich. Tu sa možno stane zázrak a tie akcie budú mať hodnotu. V tomto prípade, žiadne zázraky nečakaj. Naozaj sa mi to nechce vypisovať ale určite nedavaj niekomu prístup k účtu kde máš peniaze. Rovno sa s nimi môžeš rozlučiť to ti garantujem. To ako keby si dal niekomu zadarmo 1.000 EUR. On tie peniaze nebude môcť vybrať ale cez stávky si ich vyberie na svoj účet. Tipuj si sám za seba. Keď nevieš čo, tak kludne odpisuj a tipy zo stranky https://www.stavkovekancelarie.com/tipy-na-zapasy/. Pridávajú sa väčšinou piatok a sú na víkend.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Bet-at-home

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť