Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Stávky under/over v Bet-at-home

Diskusia o Bet-at-home. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou Bet-at-home.com.

Stávky under/over v Bet-at-home

Poslaťod 21yogi » 2. Okt 2010, 21:50

No teraz som na bet-at-home ale under/over zapasov je tam malo naprikald dnes som chcel tipovat tieto zapasy a neboli tam:
Kettering - Hayes & Yeading (ANGLIE: Blue Square Premier)
Boluspor - Diyarbakirspor (TURECKO: Bank Asya 1. Lig)
Clyde - Elgin (SKOTSKO: Division 3)
Ross County - Partick Thistle(SKOTSKO: Division 1)
21yogi
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 2. Okt 2010, 15:31


Re: Stávky under/over v Bet-at-home

Poslaťod Bure96 » 3. Okt 2010, 9:45

ale bet-at-home je slabé....a tie kurzy katastrofa......ked si pozreš tu na fóre, tak hore napísané, že najkomplexnejšia stávková je bet365, tak naozaj by som sa tam išiel pozreť....oni vypisujú všeličo. a s bet-at-home sa to nedá ani porovnávať. ked chceš proste hrať takéto zápasy, tak v prvom rade by som vyskúšal bet365 ako hovorí PSD999.



PSD999:

kolko ti dali limit? Euro? :) to tipuješ na tu NHL? či načo si mal také limity?
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Stávky under/over v Bet-at-home

Poslaťod PSD999 » 3. Okt 2010, 11:02

Euro mam vsade a nhl som daval :) Vcera to bolo komplikovane kvoli casu, musel som to skombinovat ako sa dalo :) betsafe hned prva stavka limit 1.08€, interwetten tam som mal este nejake peniaze, ale limit 16.58€, na 10bet som mal este nejake peniaze, limit tam bol 11€, ale to asi pre vsetkych, unibet a tobet v pohode :) A najviac som vyhral v interwetten a 10bet, to nebude pre nich dobre :)
PSD999
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 16. Okt 2009, 12:23


Späť na Bet-at-home

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť