Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Všeobecne o ázijských stávkových kanceláriách

Re: Všeobecne o ázijských stávkových kanceláriách

Poslaťod Bure96 » 2. Sep 2009, 21:12

takže už ide aj ponuka.

chcel by som povedať, že ak nejde načítať stránku http://www.188bet.com, tak potom odporúčame tento link: http://www.188bet.com/en/default.aspx - ten išiel vždy
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Všeobecne o ázijských stávkových kanceláriách

Poslaťod Bure96 » 2. Sep 2009, 21:18

maťo ak ti to nejde tak to ma naozaj mrzí, ale mne všetko funguje. chvilku nešla ponuka, ale teraz mi ide všetko v najlepšom poriadku.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Všeobecne o ázijských stávkových kanceláriách

Poslaťod mato » 2. Sep 2009, 22:57

ale kdeze. ponuku ti neslo nacitat preto, lebo to maju dojebane. mne to cez wapko minutu po tom, ako som to sem napisal, uz nacitalo, vratane ponuky. sak jasne pisu, ze kvoli sviatku mozu byt oneskorene vybery, sviatok nema nic spolocne s nacitanim stranky a ponuky
teraz mi nacita normalne vsetko, aj v PC, ale hned ako budu mat v ponuke viac IR zapasov, sa to dojebe
mato
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 1. Sep 2009, 19:42

Re: Všeobecne o ázijských stávkových kanceláriách

Poslaťod Bure96 » 3. Sep 2009, 10:50

mato dnes som tam vložil peniaze a natipoval som aj napriek tomu, že som nemal nič vyhliadnute. Vsetko išlo bez problémov. Asi tam chodíš v zlý čas. každopádne vyskúšam to ešte aj večer. Teraz musím ísť do práce.

PS: natipoval si už vôbec na niečo? ......inak toto bude asi ten hlavny rozdiel medzi SBObet a 188bet :(

ale čo viem, tak nikto si až tak na to nesťažoval ako ty, možno že majú problémy so stránkou. ale ja ich zatial nejako nebadám teda.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Všeobecne o ázijských stávkových kanceláriách

Poslaťod Bure96 » 4. Sep 2009, 12:46

môžem povedať, že dnes som zase tipoval v 188bet okolo pol dvanástej a bez najmenších problémov Maťo. Včera večer som však na to zabudol a dnes nebudem doma, tak až zajtra budem vo večerných hodinách tipovať.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Všeobecne o ázijských stávkových kanceláriách

Poslaťod Bure96 » 22. Okt 2009, 16:46

Tuto som to nedopísal, takže takto:

188bet spustilo aj novú verziu stránky pre europánov (ta ponuka free bet 25 GBP platí len pre hráčov z UK, nám ostáva ta stará 30 % do výšky 100 GBP), či je ta verzia stránky UK lepšia alebo horšia nechám na Vás. Je možnosť si vybrať.

Teraz k načítaniu tej webovej stránky: áno uznávam, že majú občas výpady, ale nie je to také hrozné ako to tu Maťo vykreslil (aspon podla mna). Ja som tam posledny mesiac aj tipoval asi 10 x a iba v jednom prípade som mal problém s načítaním stránky. O 10 minút však stránka išla bez problémov. Nie som na toto moc spôsobilý, kedže netrávim v jednej stávkovej kancelárií večnosť, ale aj tak si myslím, že to neni take hrozne.

Chcel by som iba povedať tým, kto tam ide, aby mali peniaze rozhadzané po viacerých stávkových kanceláriach - napr. 12bet alebo sbobet, aby ste nenadávali, že ste si nemohli podať.

Inak limity sú tu naozaj fajne resp. na futbal bezkonkurenčné.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Všeobecne o ázijských stávkových kanceláriách

Poslaťod PUTIN » 29. Mar 2019, 17:47

V jednej internetovej diskusii som narazil v debate o blokovaní zahraničných stávkových kancelárií myšlienku o tom, že k blokom pristúpili len európske stávkové kancelárie pretože môžu byť postihnuté európskymi súdami. Logicky mi teda napadá, že na ázijské stávkové momentálne žiadne páky nemajú a tie by tu mohli v pohode ešte pôsobiť a ponúkať svoje služby. Máte nejaké skúsenosti s týmito stávkovkami a viete nejakú kde aktuálne hráte prípadne doporučiť ? :thanks:
Obrázok užívateľa
PUTIN
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 17
Registrovaný: 21. Okt 2009, 18:28

Re: Všeobecne o ázijských stávkových kanceláriách

Poslaťod lukoslav » 27. Feb 2020, 9:11

zdravim, prosim vas hrava niekto v asianconnect? ako funguju dobijanie vyberem ci su nejake problemy s nimi? ak ma, niekto skúsenosť a chut aa podelit budem rad. dakujem pekne.
lukoslav
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 24. Jan 2019, 17:12

Re: Všeobecne o ázijských stávkových kanceláriách

Poslaťod ujkopajko » 27. Feb 2020, 9:53

mam u nich ucet assian odds na ktorom hravam uz vyse rok a pol, doteraz som nemal ziadne problemy, vyplacaju rychlo do par hodin mas peniaze na skrille (no len raz za mesiac ma zdarma vyber), len mensia chybicka je ze uz nemaju v ponuke stavkovu IBC v ktorej som dost vela tipoval, no najnovisie maju stavkovu ci exchange 3et.
tiez som si u nich prednedavnom otvoril orbit exchange ucet, je to v podstate betfair no vyhoda je ta ze poplatok pri vyhre je len 3%.
zatial som nemal zle skusenosti s nimi, a kurzy v porovnani so slovenskymi okradacmi su neporovnatelne lepsie
ujkopajko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 22. Aug 2019, 13:45

Re: Všeobecne o ázijských stávkových kanceláriách

Poslaťod lukoslav » 28. Feb 2020, 2:35

ujkopajko píše:mam u nich ucet assian odds na ktorom hravam uz vyse rok a pol, doteraz som nemal ziadne problemy, vyplacaju rychlo do par hodin mas peniaze na skrille (no len raz za mesiac ma zdarma vyber), len mensia chybicka je ze uz nemaju v ponuke stavkovu IBC v ktorej som dost vela tipoval, no najnovisie maju stavkovu ci exchange 3et.
tiez som si u nich prednedavnom otvoril orbit exchange ucet, je to v podstate betfair no vyhoda je ta ze poplatok pri vyhre je len 3%.
zatial som nemal zle skusenosti s nimi, a kurzy v porovnani so slovenskymi okradacmi su neporovnatelne lepsie

a na asianconnect pri stavkach je nejaky poplatok za vyhru? pre nich,,,, ci sa tam neplati nic lebo uz na prvypohlad maju celkom vysoke limity a neporovnatelne kurzy s nasimi sk
lukoslav
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 24. Jan 2019, 17:12

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné stávkové kancelárie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť