Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

VIXbet koniec

VIXbet koniec

Poslaťod Bure96 » 1. Nov 2009, 19:46

no tak a máme tu koniec stávkovej kancelárie vixbet. vyhovára sa nejaké zákony, ale ved pre nike, fortuna alebo tipsport patria tie isté zákony, takže je to dosť chabá výhovorka - aspon podla mna.

píšu, že od 3.10 budú vyplácať všetkých zákazníkov, tak to som teda zvedavy, lebo len tak zo srandy som tam poslal e-mail na info@vixbet.sk a už mi prišiel len automaticky vygenerovaný e-mail, takže som skôr skepticky

mam tam tiež nejaké peniaze, takže uvidíme. ja som im ešte ani neposielal tie potrebné bankové údaje, takže neviem ako mi to pošlú :)

je to v celku vtipné.

pokúsim sa niečo zistit a uvidíme. no pomaličky sa pre istotu s nimi lúčim :(
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: VIXbet koniec

Poslaťod Bure96 » 2. Nov 2009, 14:40

takže som sa na to pýtal,

možno niektorý viete, že ak si pozriete stránku vixbet.com, tak pod vix patria aj kasína. Tieto kasína zatial fungujú dalej.

Chcel by som povedať, že by hráči mali byť vyplatený. Aspon tak mi to bolo povedané od jednej známej. Tie údaje, ktoré som nemohol poslať na info@vixbet som poslal na financie@vixbet.com a tak dúfam, že to prebrali.

Inak dnes je na callcentre jedna osoba, tak ak chcete volajte tam.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: VIXbet koniec

Poslaťod sepiach » 2. Nov 2009, 18:04

(3) Ministerstvo alebo obec môže individuálnu licenciu odňať, ak je hazardná hra prevádzkovaná v rozpore s podmienkami ustanovenými v tomto zákone alebo určenými v individuálnej licencii. Ministerstvo alebo obec odníme individuálnu licenciu, ak nastanú alebo dodatočne vyjdú najavo skutočnosti, pre ktoré by nebolo možné udeliť individuálnu licenciu, alebo sa dodatočne preukáže, že údaje, na základe ktorých bola udelená individuálna licencia, nie sú pravdivé.

<----toto je ten paragraf, na ktory sa odvolavaju. Vyzera to tak ze im zobrali licenciu :) Koli comu im ju zobrali sa asi nedozvieme...
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: VIXbet koniec

Poslaťod Bure96 » 2. Nov 2009, 18:13

no tak pravdu sa asi ozaj nedozvieme. Počítam, že zrušili aj tych pár kamenných pobočiek čo mali - neviem teda na isto, ale tych par pobočiek by ich asi neuživilo.


tiež by ma zaujmal ten dôvod. nech sa vyjadrí niekto kompetentný :)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: VIXbet koniec

Poslaťod Bure96 » 6. Nov 2009, 14:56

takže za seba môžem povedať, že ma vixbet dnes vyplatil
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: VIXbet koniec

Poslaťod sepiach » 6. Nov 2009, 16:57

To je fajn. Oni asi peniaze maju ale spravili nejaky pruser pripadne tam bol velky lobing konkurencnych spolocnosti.
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07


Späť na Ostatné stávkové kancelárie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť