Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Unibet od 3.2. už nebude mať k dispozícií Skrill

Diskusia o Unibet. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou Unibet.com.

Unibet od 3.2. už nebude mať k dispozícií Skrill

Poslaťod Bure96 » 31. Jan 2014, 13:50

Unibet zrušil platobnú metodu Skrill (pre niektoré krajiny ako SR a ČR) kvôli tomu, že bola často využívaná k podvodným účelom.

Zmysel by to však dávalo keby to zrušili pre všetky krajiny a ak to je zneužívané kvôli bonusom, tak sa dá dať do bonusových podmienok, že nie je možné získať bonus prostredníctvom tejto platobnej metódy. Nevidím úplne do toho, ale príde mi to trochu zvláštne - zrušiť to pre všetkých hráčov.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Unibet od 3.2. už nebude mať k dispozícií Skrill

Poslaťod Mickey » 8. Nov 2014, 12:36

Thomas pouzivas este unibet?Aj ked nema skrill?Lebo tato stavkova kancelaria ma velmi dobre kurzy na odvodene stavky len sa tamb ojim nastro poslat peniaze pomocu bankoveho prevodu... Vyberal si uz sumu radovo v XXXX eur bankovym prevodom?
Mickey
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 20. Sep 2014, 18:40

Re: Unibet od 3.2. už nebude mať k dispozícií Skrill

Poslaťod Bure96 » 8. Nov 2014, 15:45

ja osobne nie, ale kamarát áno. Nebol žiadny problém a osobne by som sa toho vôbec nebál. Unibet je veľmi spoľahlivá stávková kancelária.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Unibet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť