Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

skusenosti s Bet3000

skusenosti s Bet3000

Poslaťod Rufus » 9. Máj 2013, 23:47

Zdravim, takže chcem sa opýtať či má niekto skúsenosti so stávkovou kanceláriou Bet3000 ? A ak áno tak aké, čo o nej viete?

Zaujala ma jej kurzová ponuka, na mnohé príležitosti som našiel u nich top kurzy, a tým aj množstvo sure betov, ktoré sa snažím vyhľadávať.
Čo som si priebežne pozeral ich stránku tak ale moje nadšenie opadlo keď som vyčítal že bonus nie je pre SK a CZ hráčov (to by až tak nevadilo), vklady sa síce dajú robiť cez Skrill, ale výbery len bank transferom (zrejme medzinárodným) + čo ma dorazilo je (neviem či som to ale správne pochopil, rád by som sa mýlil) 10% poplatok na sólo stávky pred zápasom (na live a ako od 4 príležitostí je 0%). Takže ako teda?

Ďakujem za akékoľvek informácie.
Rufus
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 9. Máj 2013, 23:26

Re: skusenosti s Bet3000

Poslaťod Bure96 » 10. Máj 2013, 9:11

takže veľa o nich neviem (nikdy som tam nehral), ale pozeral som si nejaké info na nete. Podla všetkého majú nejaké pobočky v nemecku a rakúsku. maximálna stávky v livku je 100 EUR a potom si už nevsadíš. počítam, že pri predzápasových stávkach bude ešte menej. No a čo sa týka toho poplatku, tak to platí ževraj na tých pobočkách.

HODNOTENIE nie je bohvie čo a čítal som aj nejaké príspevky, kde mali problém s výplatami. Priznám sa nemám rád tie novšie stávkové. Ten trh je preplnený a novým sa len veľmi ťažko presadzuje. No ak chceš vyskúšaj, ale aby si nebanoval.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: skusenosti s Bet3000

Poslaťod Rufus » 10. Máj 2013, 18:52

Hmm ďaka za odpoveď, no ak sú tie limity také nízke tak to je na dve veci potom, + keď nemá najlepšie referencie asi ju nateraz nechám radšej na pokoji.
Rufus
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 9. Máj 2013, 23:26


Späť na Ostatné stávkové kancelárie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť