Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Limit v stávkovej kancelárií centrebet

Limit v stávkovej kancelárií centrebet

Poslaťod mato » 28. Nov 2009, 12:41

v recenzii je podla mna zasadna chyba, v samotnom zaradeni stavkovej kancelarie. tato sracka sa u mna prepadla po 62 tiketoch na same dno a to som tam ani moc nevyhral. ban som ziskal za smiesnych 300e, ktore som vyhral na norskej lige (dal som za 150e kurz 2,15), to uz neuniesli a dali mi papa. na schvalovacku mi ide aj jednoeurovy vklad na premier league a 7 eurovy vklad mi vyhodnotili ako prekrocenie maximalneho vkladu http://img38.imagefra.me/img/img38/1/11 ... 9d12d6.jpg
ze stavkova kancelaria pre profesionalnych hracov, LOL
mato
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 1. Sep 2009, 19:42

Poslaťod sepiach » 28. Nov 2009, 13:05

Cau mato, presne pre tieto pripady je urcena tato cast fora. Verim, ze Thomas alebo admin to preveria...
Btw mohol by si nam prezradit o ktoru stavkovu ide ? :-)
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Poslaťod mato » 28. Nov 2009, 13:24

aha, pardon, myslel som, ze to pisem priamo do fora centrebetu
mato
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 1. Sep 2009, 19:42

Poslaťod sepiach » 28. Nov 2009, 13:46

Ked uz si tu, hod nejaku tuti na dnes, moze byt aj cosi z norskej ligy :D
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Poslaťod Bure96 » 28. Nov 2009, 17:50

nazdar maťo,

uvedomte si, že profesionálna stávková kancelária existuje zatial len jedna jediná a to je pinnacle sports. Konkurovať môže pinnaclu už iba burza betfair poprípade sbobet či 188bet. V ostatných profesionálnych stávkových dostanete limit, ale nie tak rýchlo ako v rekreačných. Aby som to správne definoval profesionálna stávková kancelária nezahrna len to či dostanete limit alebo nie, ide tu v podstate o prácu s kurzami. To znamená, že tieto stávkové ustoja vaše výhry dlhšie ako tie rekreačné. Čo sa týka zníženia limitov, tak najdlhšie vydrží z rekreačných v európe Ladbrokes, preto ma aj také vysoké hodnotenie. Inak čo sledujem, tak tie ohlasy na centrebet sú rozporuplné. Možno si Maťo tipoval niečo čo nemajú radi. Ako je to napr. v 12bet - tam sa hovorí, že ak hráš inú súťaž ako fucik tak ti znížia ten smiešny limit 250 EUR na 100 resp. 50 EUR.

Chcete odo mna niečo čo v podstate nikde nie je poriadne definované. Raz je na tom stávková dobre a raz zle. Kdesi som čítal, že idú tiež do sračiek, ale viem, že ten čo tam tipuje kriket alebo americké športy, tak tam limity nemajú. Ja tam osobne tiež nemám limit, lenže ja som tam tipoval dokopy 10 zápasov ak som to neprehnal.

Inak maťo hral v 188bet a nadával na nu, tak by ma zaújmalo či je ešte stále na nich taky nabrúsený.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Poslaťod Bure96 » 28. Nov 2009, 18:34

s tou centrebet inak nebude ozaj niečo v poriadku, ževraj vypisujú naozaj divné kurzy - a potom sa ich činy dajú vysvetliť. No uvidíme čo s nimi dalej.

možno ich linesmakrov zasiahla prasacia chrípka :(
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Poslaťod mato » 29. Nov 2009, 14:48

zdravim

mozno centrebet nasralo, ze som u nich vyhral na norskom fixe, hoc to bola najvyssia norska sutaz. stihol som podat este neznizeny kurz. ale aj tak, aby mi dali takyto ban, tak to je privela. keby mi znizia limit, este prizmurim oci, ale vsetko posielat na schvalovacku je trapne

188bet mi slape uz lepsie ako predtym, ale stale sa vyskytuju zaujimave problemy.
zacinal som k nim chodit cez http://www.188bet.com/en/default.aspx, fungovalo to nejaky cas, mozno mesiac-dva, zo dna na den tomu potom zadrbalo. pri prihlasovani sa mi zacal zobrazovat zly kod, prepisem ho spravne no zahlasi chybu
tak som skusil chodit cez http://www.cambo888.com/en/default.aspx, kde to v isty cas fungovalo, no po case opat to iste. aktualne chodim cez http://www.188bet.biz/en/default.aspx, uvidime dokedy mi bude spravny kod zobrazovat tu. nechapem kde moze byt chyba, tento problem mi robi vo firefoxe, v IE sa mi este nestalo, ze by zahlasilo zle prepisany kod. ale tam mi to zase ide cele pomaly, seka sa atd.

neviem preco mam ja taketo divne problemy s prehliadanim tejto stranky, pri inych strankach nemam problem a pripojenie do netu aj pocitac mam na poriadku
mato
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 1. Sep 2009, 19:42

Poslaťod Bure96 » 29. Nov 2009, 15:12

maťo ak ti to robí problém, tak skús ešte google chrome poprípade opera.

ja takéto problémy napr vôbec nemám. ako nie som nejaký technik, ale myslím, že chyba bude skôr niekde u teba. Na toto by si sťažovalo veľa ľudí ty si prvý prípad o ktorom viem.

inak chcel by som Vám povedať, že existuje skvelý mobilný prehliadač: skyfire

cez tento prehliadač môžem pozerať normálne priame prenosy :)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Poslaťod Bure96 » 29. Nov 2009, 15:33

este k tomu centrebet:

no som presvedčený, že to bolo kvôli tomu nezníženému kurzu.

Tu sa prejavil jasný put sebazachovy stávkovej kancelárie... toto im nemôžeš vyčítať (sám vieš, ako sú na toto stávkové haklivé) a možno že to schvalovanie máš len dočasne. uvidíš

dosť sa hovorí o tom, že majú problém vypísať kurz, neviem čo sa tam stalo, ale ak sa to vrati do starých kolají, tak verím, že schvalovanie nebude potrebné.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Limit v stávkovej kancelárií centrebet

Poslaťod trpajzlik » 2. Dec 2009, 19:58

Ked nad tym tak rozmyslam, mozno ze niektore stavkove dlhsie strpia velke vyhry takeho tipera, ktory tam uz aj nieco nechal, parkrat si vynuloval konto a zacalo sa mu darit po niekolkych rokoch. Zase ked niekto pride, nalozi na prvy tiket nejaku tisicku a vyhra, urcite ma ovela vacsie sance, ze ho zabrzdia hned na zaciatku.
Obrázok užívateľa
trpajzlik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 27. Apr 2009, 14:46
Bydlisko: Nové Zámky

Ďalší

Späť na Ostatné stávkové kancelárie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť