Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Aktuálne bonusy

Aktuálne bonusy

Poslaťod Rufus » 17. Máj 2013, 0:08

Zdravím.

Chcem sa opýtať či sú momentálne nejaké aktuálne bonusy u stávkových kancelárií Ladbrokes a Bet at Home, prípadne aj iných, lebo mám pocit, že tie čo uvádzate na stránke s recenziami sú už neaktuálne (na Ladbrokes po kliknutí na odkaz píše že je ponuka aktuálne iba do júna 2012!, čiže rok stará a na Bet at Home nevidím nikde žiadnu ponuku). Snažím sa navýšiť si bank, takže by mi pomohli informácie o aktuálnych bonusoch pre Slovákov (O bonusoch bet365, unibet, bwin a expekt a slovenských stávkových už viem), prípadne aké promo kódy zadať ak je ponuka neverejná a pod. Ďakujem za pomoc.
Rufus
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 9. Máj 2013, 23:26

Re: Aktuálne bonusy

Poslaťod Bure96 » 17. Máj 2013, 9:18

takže čo sa ladbrokes týka, všetko je Ok, treba poriadne čítať, tam je napísané že platí od júna 2012. Pokial ti vybehne stránka s bonusom všetko je ok a bonus dostaneš.

tu sú podmienky a nikde nevidím, že je do júna 2012

Až 60€ vo Voľných stávkach


Noví zákazníci Ladbrokes: Jednoducho sa zaregistrujte, zadajte správny promo kód, zadajte výhernú stávku v sume 5€ alebo viac na futbal, basketbal alebo tenis a my ju vyrovnáme Voľnou stávkou až do 20€ - toto môže byť uplatnené až 3krát!


Táto ponuka bude možná od štvrtka 7. júna 2012. (Monday 4th June for Sweden and Spain)

Musíte mať minimálne 18 rokov alebo viac aby ste mohli stávkovať a účastniť sa tejto akcie.
Musí byť zadaný správny promo kód.
Každá kvalifikačná stávka musí byť v sume 5€ alebo viac, umiestnená na futbal, basketbal alebo tenis. Kvalifikované stávky musia byť v kurze 2.00 alebo vyššom.
Každá voľná stávka bude pripísaná na urovnanie kvalifikačnej stávky a môže byť využitá online alebo telefonicky.
Voľné stávky sú nevratné. Podiel voľných stávok nie je súčasťou žiadneho návratu.
Neplatné stávky sa nepočítajú.
Voľné stávky musia byť použité v plnom rozsahu ako jedna výhra a môžu byť použité na futbal, basketbal alebo tenis.
Voľné stávky musia byť využité v plnom rozsahu a možno ich použiť na futbal, basketbal alebo tenis.
Všetky voľné stávky vypršia 7 dní od dátumu vydania.
Ponuka nie je k dispozícii v obchode.
Táto akcia nie je k dispozícii v kombinácii s akoukoľvek inou ponukou Voľnej stávky pre nových zákazníkov
Voľné stávky nemôžu byť použité na financovanie tote, pool alebo stávok v lotérii.
Voľné stávky nemôžu byť splatené na žiadnom inom online produkte (Kasíno, Poker, Bingo, Hry. Financie, Loto).
Splatné Voľné stávky sa nebudú započítavať do kvalifikácie k prezeraniu streamovaných udalostí.
Voľné stávky sa nezapočítavajú do kvalifikácie na inú propagačnú ponuku.
Voľná stávka nemôže byť čiastočne vyplatená. Ak sa pokúsite staviť na menší vklad než je hodnota vašej Voľnej stávky, zvyšná hodnota ostane neplatná.
Táto ponuka je k dispozícii iba pre obyvateľov Slovenskej republiky.
Zákaznícke depozity s Moneybookers sú vylúčené z tejto ponuky.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Aktuálne bonusy

Poslaťod Bure96 » 17. Máj 2013, 9:20

dal som si aj bet-at-home a všetko tam je ..... všetko je teda aktuálne, neviem ako si to teda pozeral. Ja sa snažím, aby tie bonusy boli aktuálne a dosť to sledujem takže ma tvoje príspevky prekvapili.

Každopádne tu máš podmienky toho bonusu v bet-at-home



Bonusová ponuka je platná len pre zákazníkov bet-at-home.com, ktorí sú zaregistrovaní na www.bet-at-home.com po 1. marci 2011 (12.00 hod., GMT+1) a ktorí si doteraz nepreviedli peniaze na svoj stávkový účet. Výška bonusovej čiastky sa určí zo všetkých vkladov uskutočnených v priebehu uvádzanej lehoty, až po zadanie bonusového kódu. Pri bankovom prevode je rozhodujúci deň pripísania vkladu.
Bonusový kód znie "FIRST" a musí byť vyzdvihnutý najneskôr do desiatich (10) dní po uskutočnenom prvom vklade v menu "Vklad/Výber/Vyzdvihnúť bonus". Po uplynutí tejto lehoty si už zákazník nemôže uplatniť žiaden nárok na bonus.
Maximálny bonus je 100 eur. Pri vkladoch vyšších ako 200 eur pripíše bet-at-home.com na stávkový účet bonus vo výške 100 eur.
Ak pri otvorení stávkového účtu bet-at-home.com nebola zvolená mena eur, ako základná mena, môže sa hodnota čiastky odlišovať. Rozhodujúcim faktorom je krajina pôvodu zákazníka.
Vloženú čiastku spolu s bonusom musí zákazník prestávkovať štyri krát (4x) s minimálnym kurzom 1,70 (platí pre jednoduché, ako aj kombinované stávky), v priebehu 90 dní, aby bolo možné uskutočniť výber zo stávkového účtu. Zákazníci, ktorí vložili viac ako 200 eur, musia prestávkovať spolu 1200 eur.
Bonus môže byť pripísaný, len ak pred vyzdvihnutím bonusu, nedošlo k výberu zo stávkového účtu.
Bonus platí výhradne pre športové stávkovanie. Ostatné produkty bet-at-home.com sú z tejto ponuky vylúčené.
Bonus je limitovaný pre maximálne jeden stávkový účet na jednu osobu, rodinu, domácnosť alebo počítač. Pri podozrení z otvárania viacerých stávkových účtov jedným zákazníkom alebo určitou skupinou hráčov, ako aj pri podozrení z "balance betting", si bet-at-home.com vyhradzuje právo stornovať bonus a s ním aj všetky z neho vyplývajúce výhry.
Zákazníci z USA, Francúzska, Izraela, Talianska, Španielska, Ruska, Bieloruska, Srbska, Bulharska, Švédska, Fínska, Nórska, Dánsko, Litvy, Lotyšska, Estónska, Grécka, Arménsko, Ukrajiny a Turecka sa nemôžu zúčastniť tejto akcie.
Pri vyzdvihovaní bonusu zákazník súhlasí s bonusovými podmienkami, ako aj s Hlavnými pravidlami stávkovania bet-at-home.com, ktoré sú uverejnené na www.bet-at-home.com. bet-at-home.com si vyhradzuje právo kedykoľvek pozmeniť túto bonusovú ponuku alebo ju ukončiť, a to podľa vlastného uváženia.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Aktuálne bonusy

Poslaťod Bure96 » 17. Máj 2013, 9:29

no nemáme tu zvrejnenú recenziu Betfair, takže tam nájdeš nejakú voľnú stávku zdarma, ale platí pre burzu stávok. s tými bonusmi to už nie je tak ako kedysik ... stávkové to obmedzujú a snažia sa to zameriavať iba na konkrétne trhy. Možno ešte nejakú americkú stávkovú nájdeš s bonusmi poprípade aziati ako 188bet - ale neviem či majú bonus pre nás. Skús pozreť ešte betboo, betsafe, betinternet a američania ako betonline alebo betcris.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Aktuálne bonusy

Poslaťod Rufus » 17. Máj 2013, 9:44

Super, ďakujem ti za informácie. Áno, moja chyba, zle som čítal, videl som tam stále "do" a to som si to prečítal aj 3 x, nechápem to. Na bet-at-home som to tiež vôbec nemohol nájsť, ale už to tam vidím. Môj unavený mozog si asi povedal že si zo mňa takto vystrelí :) Takže sa ospravedlňujem, máte to tam uvedené správne, je fajn že to udržiavate. Skúsim pozrieť postupne aj tie zvyšné stávkové, dík za tipy.
Rufus
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 9. Máj 2013, 23:26

Re: Aktuálne bonusy

Poslaťod forfun » 2. Jún 2013, 19:31

Zdravím! Našla jsem bonus 50% z prvního vkladu do 120 EUR na Lsbet.com... Už jste se někdo regnul?
forfun
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 2. Jún 2013, 19:28

Re: Aktuálne bonusy

Poslaťod Bure96 » 2. Jún 2013, 20:24

áno vieme o tej stávkovej ... ja som tam ešte nehrál a hneď vysvetlím prečo. Tá stávková kancelária má licenciu na curacao pričom najväčší počet zákazníkov má v španielsku a grécku. španielsko je regulované už, takže tam pôsobí na čierno a grécko bude podla všetkého zachvilku regulované tiež. ešte je to aj spriaznené s offsidebet, o ktorých sa nedočítate nič pozitívne. Samozrejme lsbet funguje a podla všetkého aj vyplácajú, no jediné čo odporúčam je vybrať bonus. Ževraj je tam nejaké obmedzenie, že pri bonuse je max stávka 50 EUR.

Stránky majú pekné, ale to že pôsobia načierno na regulovanom trhu ma neteší a hrávať tam pravidelne je riskantné.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Aktuálne bonusy

Poslaťod forfun » 2. Jún 2013, 20:57

Děkuji moc za odpověď :) No tak, to není překvapení že nemají licence. Pokud je mi známo, Betsson a 10Bet také pracují bez licence na španělském trhu, stejně jako Bwin nemá licence na řeckém. Důležitý je fakt, že vyplácají ....
forfun
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 2. Jún 2013, 19:28

Re: Aktuálne bonusy

Poslaťod Bure96 » 2. Jún 2013, 21:04

no máš trošku nepresné informácie.....betsson podla mna nie je na španielskom trhu - nemá ani španielsku mutáciu a ani sa tam nemôžu registrovať. ale s 10bet máš pravdu, lenže ty tiež vypiekli zo systémom. Pre hráčov z UK majú licenciu na ostrovoch a pre ostatných na Curacao. Ved v pohode, ja len aby sa tam hráči dlho nezdržovali - nie je to najbezpečnejšie. Inak je lsbet sympatická stávková.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Aktuálne bonusy

Poslaťod Bure96 » 2. Jún 2013, 21:05

jo a grécky trh nerátaj, lebo ten nemá zákon v súlade s EÚ
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Ďalší

Späť na Ostatné stávkové kancelárie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť