Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Ako vložiť peniaze do Paddy power

Ako vložiť peniaze do Paddy power

Poslaťod PSD999 » 18. Okt 2010, 16:42

Ahoj
chcem si otvorit ucet v paddypower a ziskat 20€ free bet, ale bonusova akcia neplati pre mb a neteller. Preto by som chcel vediet, ci sa da pouzit kreditna karta alebo maju ucet v niektorej slovenskej banke. Vacsinou, ked som chcel vlozit do britskej splocnosti cez kreditnu kartu, tak to nebolo mozne a asi aj tu to bude rovnake :)
PSD999
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 16. Okt 2009, 12:23

Re: Ako vložiť peniaze do Paddy power

Poslaťod Bure96 » 18. Okt 2010, 18:01

ono je to tak, že ak nemáš embosovanú kreditnú kartu, tak to nejde......to je karta s výstupným písmom.


nemajú slovenskú banku, ale to nevadí všetky údaje tam máš....takže zajdeš len do banky.....som myslel, že to pôjde cez paysafecard, ale túto možnosť mi v deposit menu nevyhodilo.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ako vložiť peniaze do Paddy power

Poslaťod PSD999 » 18. Okt 2010, 18:36

dakujem za odpoved :)
praveze ja mam embosovanu, ale podla mna je problem v tom, ze nie je britska. Pytal som sa na to v skybet, a tam mi povedali, ze musi byt britska. Ale to nevadi, pouzijem bankovy prevod, ak nepojde :) A este sa chcem spytat, ake mate skusenosti s limitmy na skybet. Ja som zatial bez limitu :)
PSD999
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 16. Okt 2009, 12:23

Re: Ako vložiť peniaze do Paddy power

Poslaťod Bure96 » 18. Okt 2010, 19:08

na skybet? ja som tam podal asi dve stávky.......neni to zrovna stávková v ktorej by som trávil čas......oni sú ako v pohode, len mna neoslovila ich ponuka.......ja mám peniaze rozložené v pár spoločnostiach, ktoré mi vyhovujú a najdem tam proste všetko........ked je niekedy velky rozdiel v kurze, tak si vložím money do danej spoločnosti, ale to sa stáva malokedy......
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ako vložiť peniaze do Paddy power

Poslaťod Bure96 » 19. Okt 2010, 15:11

inak v paddy power, by ti ta kreditka ísť mala........skybet prijíma iba anglické kreditky...najnovšie, vsak už majú moneybookers k dispozícií
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ako vložiť peniaze do Paddy power

Poslaťod PSD999 » 23. Okt 2010, 21:10

ano v paddy power mi isla kreditka, uz som to vyskusal
PSD999
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 16. Okt 2009, 12:23


Späť na Ostatné stávkové kancelárie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť