Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Poslaťod Bure96 » 20. Júl 2017, 15:34

Finančná správa začala zobrazovať zakazané ponuky a poskytovatelia internetového pripojenia už začínajú pomaly konať. Ako prvý s tým začal telekom, keď včera 19.7.2017 sa nedalo prihlásiť na weby operátorov bet365, bet-at-home alebo bwin. Ďalší operátori zatial nereagovali. Dokonca nemám ešte ani informáciu, žeby finančná správa mala už od súdu súhlas na blokáciu, ale z toho čo sme videli od telekomu, tak to bude veľmi jednoduché obísť.

1. Zmena DNS - najlepší spôsob

- Na počítači si v ovladacích paneloch nájdete centrum sieti alebo sieť a internet
- potom na lavej strane uvidíte zmena nastavenia adaptéra
- dalej sa vám zobrazia možnosti pripojenia a tam kde ste pripojení kliknite pravým tlačitkom na myši a vyberte vlastnosti
- následne hladajte protocol version 4 (TCP/IPv4) a kliknite na to 2x
- potom zaškrtnete použiť tie adresy serverov DNS a do prvého riadku zadáte 8.8.8.8 a do druhého 8.8.4.4



2. Nainštalujte si prehliadač TOR Browser alebo opera developer ...... taktiež je možné si v chrome stiahnuť plugin HOLA VPN.


3. Potom existuje aj Private VPN - [url]https://sk.wikipedia.org/wiki/Virtu%C3%A1lna_priv%C3%A1tna_sie%C5%A5
[/url]

4. Dovolím si tvrdiť, že spoločnosť Bet365 má na Slovensku veľkú základnu tipérov a keďže táto spoločnosť nemá zlutovanie pre zákony štátov, ktoré to jednoducho nemajú v súlade EU, tak ma neuveriteľne veľa tzv. mirror website. Pravda je taká, že bet365 vytvorí každú chvílu nejakú novú alternatívnu stránku. Názvy web stránok sú kadejaké, ale v princípe sú to ich web stránky a môžete na nich hrať bez zamýšlania sa nad nejakým obchádzaním blokovaných webov.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Poslaťod bettiper » 19. Aug 2017, 9:59

Ahoj Thomas. Nemas aj nejaky tip ako vyuzivat bet365 app na mobile, skusal som tunnelbear na zmenu VPN ale nefungoval mi ani na PC ani na mobile (iphone). Mam net od telekomu, bet365 nie je blokovane uplne, stranku nacita ale nejde prihlasit, appka sa zase snazi prihlasit stale dokola ale neuspesne.
Dakujem za pripadnu radu.
bettiper
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 19. Aug 2017, 9:51

Re: Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Poslaťod Bure96 » 19. Aug 2017, 10:47

ved telekom ešte neblokuje či? ........... no ak neblokuje nič, tak nie je dôvod aby ti niečo nešlo. Chyba bude asi niekde inde.

Teraz som sa tam skúšal prihlásiť cez mobilný internet telekom a ozaj to nejde. Len neviem či nejde náhodou o nejakú chybu, ale nejde ani bwin tak neviem. SKúšal som internet od UPC a tu ide všetko.

Tie mobilné aplikácie nemám ešte odskúšané ako to funguje, ale ak ti nič nejde využívaj alternatívne web stránky. Bet365 ich má stovky a tuším, že každý týžden vznikne nejaká nová.

http://www.otipovani.com/bet365/alternative-bet365-url-bet365-mirror-site-resp-linky-na-365-t824.html
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Poslaťod Bure96 » 19. Aug 2017, 10:59

tak vyskúšané, momentálne fungujem na stránke

www.488365.com

Das si pridať na domovskú stránku a funguje ti to ako mobilná apka. Akurát, že sa ti to načítava v prehliadači, ale to ani nevidíš pri používani mobilného prehliadača chrome.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Poslaťod bettiper » 20. Aug 2017, 8:33

Evidentne to nejako telekom blokuje, chyba to nebude podla mňa.
Cez tie alternatívne linky fungujem aj ja, len som si celkom nie istý, ci je to bezpečné.
bettiper
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 19. Aug 2017, 9:51

Re: Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Poslaťod Bure96 » 20. Aug 2017, 8:37

Preco ze nevies ci je to bezpecne? ... vsak tie weby su spolocnosti bet365. Vela.ludi cez to funguje. Slovensko nie je prvy stat.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Poslaťod bettiper » 20. Aug 2017, 8:41

A čo keď zrovna naraziš na link ktory nebude priamo bet365, ale niekoho ineho co sa snazi ziskat prihlasovacie udaje k uctom (phishing)?
Inak..
http://www.zive.sk/clanok/127065/zacalo-blokovanie-webov-s-hazardom-u-koho-prveho
bettiper
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 19. Aug 2017, 9:51

Re: Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Poslaťod Bure96 » 20. Aug 2017, 8:56

Pozri sa. Su stranky ktore su overene a okrem toho su yo vsetko live kurzy. Staci si pozriet podla mna konkretne zapasy a hned vidis ci su tam realne kurzy live stream ako aj to ze sa mozes prihlasitt na live chat a popisat.

Inak som to ale vyriesil. Stiahol som si aplikaciu dns changer a uz frcis na mobile cez ich hlavnu domenu.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Poslaťod bettiper » 20. Aug 2017, 10:20

..ako riesis vklady/vybery, respektive cez co budes, ked zacnu blokovat aj slovenske karty alebo banky?
Pouzivas neteller alebo skrill, ake su tam poplatky?
bettiper
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 19. Aug 2017, 9:51

Re: Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Poslaťod Bure96 » 20. Aug 2017, 10:27

No ja frcim na skrill. Poplatky presne neviem ale tu si to mozes precitat.

http://www.stavkovekancelarie.com/plato ... dy/skrill/

Viem ze skrill zvysoval poplatky a ani skrill uz tak lahko neodrbes musi to byt vsetko na tvoje meno. Maju tam nejaku bezpecnostnu ficuru kde do kamery ukazujes seba ako drzis vlastny obciansky preukaz.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Ďalší

Späť na Ostatné stávkové kancelárie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť