Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Re: Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Poslaťod igigig » 6. Okt 2017, 16:25

Kto preda overeny Bet365 ucet aj s overenym Skrillom?
igigig
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 11. Sep 2017, 19:05

Re: Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Poslaťod igigig » 8. Okt 2017, 17:47

Tomas, ty si zrejme IT odbornik. Co je lepsie pouzivat Teamviewer alebo VPN. Napriklad mam znamych v zahranici, kde nie su blokovane stranky, aby som sa prihlasoval cez ich ip adresy. Teamviewer je komplikovany v tom, ze by musel byt u znamych stale zapnuty notebook alebo ine zariadenie, ked ja potrebujem. Neexistuje moznost u VPN, ze mi staci ich ip adresa. V minulosti som niekde cital, ze sa da prihlasovat zo zakazanych krajin na domacu siet, ale uz si nespominam, aj v tomto je dost narocne, mat verejnu ip adresu a riesit dalsie nastavenia.
igigig
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 11. Sep 2017, 19:05

Re: Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Poslaťod Bure96 » 9. Okt 2017, 9:20

no bohužial v tomto ti ozaj neporadím. Ja nemám moc v láske ani VPN, čiže ked sa dá všetkému sa vyhýbam.
Takéto otázky musíš klásť do fór, kde sú IT odborníci. Ja ním určite nie som.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Poslaťod ViperTD » 15. Okt 2017, 2:23

Ahoj Tomas. Ja mám siet od Orange a verzia android 5.1.1 Chvílu my to zapnutie DNS-ka pomáhalo, teraz už nie. Je to asi od operátorov, kto a ako blokuje stránky.
ViperTD
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 5. Okt 2017, 7:32

Re: Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Poslaťod Bure96 » 15. Okt 2017, 11:52

no ja musím najprv ísť niekde kde je internet od orange. POtom sa na to pozriem.

V aplikáci si volíš či chceš DNS od google alebo iné, tak vyskúšaj aj iných možno to potom pôjde.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Poslaťod Bure96 » 15. Okt 2017, 12:25

Skusal som a vyzera ze to nepojde. Asi tam orange nieco zmenil resp blokuje to prisnejsie. No potom uz len zmenit operatora alebo ist cez vpn pripadne alternativne web stranky. U koho hras?
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Poslaťod ViperTD » 17. Okt 2017, 15:38

Ja hrám na Betfair. Mňa osobne zaujíma len burza, trading na športovej burze, klacické stávkovky sú pre mňa mrtvé.
ViperTD
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 5. Okt 2017, 7:32

Re: Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Poslaťod Bure96 » 18. Okt 2017, 10:04

no tak betfair tu pôsobí dalej, ale on to nechal na hráčov aby sa vysporiadali s blokovaním web stránok. To znamená, že bude potrebné ísť cez VPN, lebo betfair alternatívne stránky nemá.

Ale teraz tu dal niekto do fóra toto: https://exchange.21bet.com (mna to neláka skúšal, ale ak hráš burzu, tak možno vyskúšaš - no som skeptický v tom či to má dostatočnú likviditu)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Poslaťod Bure96 » 19. Okt 2017, 11:23

takže hrať môžeš ďalej a to prostedníctvom internetového prehliadača opera alebo opera developer. V nastaveniach - súkromie a zabezpečenie si zapneš VPN. Hned ako sa VPN pripojí, tak si zvol zem. Je ich tam na výber tuším 6, tak musíš vyberať podla toho, kde betfair funguje. To znamená ak si zvolíš Nemecko tak tam by to malo byť zatial ok, lebo legislatíva sa tam ešte nezmenila. Keby si dal francúzsko alebo spojené štáty tak problém, lebo tam betfair nepôsobí a nepripojíš sa. Ideálne je mať vpn z veľkej británie, kde pôsobí takmer každá VäčšIA stávková kancelária či burza, ale tu som tam v ponuke nevidel.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Poslaťod ViperTD » 20. Okt 2017, 18:50

Thomas, velké diky. :-) Funguje to. Jasom na PC cez wifi a tu nemám problém. Len na telefóne my to nešlo, teraz po tvojej rade to fičí. Velké díky.
P.S. Nepoznáš niekoho kto jede trading cez športovú burzu?
ViperTD
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 5. Okt 2017, 7:32

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné stávkové kancelárie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť