Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Re: Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Poslaťod milanx » 6. Sep 2017, 21:45

Dobre daj mi vediet diky...este som sa chcel opytat aky mas net v pc/notebooku? Lebo ja som zmenil dns v pocitaci ale nepomohlo mi to, neviem ci to moj poskytovatel netu blokuje nejak inak ale ten sposob zmeny dns od google mi nepomohol.
milanx
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 20
Registrovaný: 22. Aug 2017, 15:40

Re: Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Poslaťod Bure96 » 7. Sep 2017, 6:18

A od koho mas internet? ... ja som to skusal v notebooku od telekomu a cez zmenu dns mi to vsetko islo. Inak mam aj upc a tam dokonca este nikto nic neblokuje. Aspon u mna ale ja mam staticku ipcku.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Poslaťod milanx » 7. Sep 2017, 7:57

Ja mam len miestneho poskytovatela internetu, tiez mi to islo najprv cez tu zmenu dns asi 2 týzdne od kedy to blokli ale uz to prestalo fungovat, neviem ci to zacal blokovat nejak inak ale ta zmena dns mi uz nepomaha...Neviem ci sa da este nieco upravit v tých nadstaveniach adaptera.
milanx
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 20
Registrovaný: 22. Aug 2017, 15:40

Re: Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Poslaťod Bure96 » 7. Sep 2017, 9:17

Stiahni si do mobilu aplika iu dns changer a vyskusaj. Mne na androide to funguje. Ak to pojde aj tebe s tym ze si pripojeny na domacu wifi tak potom chyba bude niekde v pc. V tej aplikacii dns changer si mozes vybrat tusim az z troch adries. Treba poskusat
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Poslaťod Bure96 » 7. Sep 2017, 17:04

Nenasiel som tu O2 kartu. Este sa opytam ci niekto znamy nema O2.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Poslaťod milanx » 7. Sep 2017, 20:46

vdaka, skus sa opytat...A inak ide ti stale bet365 na notebooku len vdaka tej zmene dns od google? Lebo co som sa ja pytal tak jednemu to tiez neslo
milanx
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 20
Registrovaný: 22. Aug 2017, 15:40

Re: Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Poslaťod Bure96 » 8. Sep 2017, 8:50

mam teraz take hekticke obdobie ale hned ak budem s niekym tak sa opýtam. No čo sa týka toho notebooku, tak ja som to skúšal asi pred mesiacom a išlo - pripojený som bol na wifi od telekomu. Inak ja mám UPC a ta ešte asi ani nezačala blokovať web stránky - aspon mne ich neblokuje.

Mám však mobilné dáta v telekome a tam mam tu aplikáciu dns changer. Ked to spustím a zvolím google DNS, tak normálne všetko funguje. A myslím si, že či zvolím google DNS na mobile alebo notebooku, tak to je asi jedno.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Poslaťod milanx » 9. Sep 2017, 9:28

Ano aj mne to islo najprv ale nedavno bet prestal fungovat, uz mi nestaci len zmena dns. UPC asi este neblokuje. Skus prezistit aspon to o2 ako to maju pripadne ak budes mat cas tak na notebooku telekom ci ti pojde, díky
milanx
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 20
Registrovaný: 22. Aug 2017, 15:40

Re: Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Poslaťod Bure96 » 9. Sep 2017, 10:11

Tak o2 som dnes zistoval. Dobra sprava je ze to funguje. Zla sprava je ze musis mat operacny system android vo verzii asi vyssej ako 4.4. Ja som to skusal na starom telefone s4 mini a neslo to. Potom na s6 kde mam nainstalovany androis 7.0 a islo vsetko. Tak som si stiahol este inu aplikaciu na zmenu dns a tam pisalo ze aby fungovala spravne tak musi byt verzia 4.4 a viac.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?

Poslaťod milanx » 9. Sep 2017, 10:19

Diky za info ja mam presne s4 mini preto mi to neslo...Ak budes mat skus pozriet niekedy este ten telekom na notebooku ci Ti ide po zmene dns aj teraz.
milanx
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 20
Registrovaný: 22. Aug 2017, 15:40

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné stávkové kancelárie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť