Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Stavkova v SK/CZ s dobrým bonusom na futbal, hokej a tenis

Napíšte svoje požiadavky na stávkovú kanceláriu a my Vám odporúčime tú najlepšiu pre Vás.
Pravidlá fóra
Vždy vytvorte novú tému s výstižným názvom: napr. Stávková na hokej v slovenčine a pod.
Požiadavky uveďte v príspevku: napr. 100% bonus, web v slovenčine/češtine, športy/ligy, ktoré chcete tipovať, platobná metóda, ktorou chcete vložiť peniaze, za aké čiastky chcete podávať tikety livestávky, ázijský handicap, vysoké limity, živé video prenosy atď.

Stavkova v SK/CZ s dobrým bonusom na futbal, hokej a tenis

Poslaťod jaqube » 18. Máj 2010, 20:55

Ahoj...som začiatočník tak by som chcel nejaku jednoduchu stávkovu....
-Chcel by som nejaký BONUS(čo najlepší)...
-SK/CZ aby bola...
-Tipovať chcem hlane FUTBAL,TENIS,HOKEJ...
-Peniaze kreditkou chcem vložiť
-Live stávky nie su podmienkou....
a ešte nejaku stránku pre začiatočníkov ako sa naučiť tipovať alebo nejaké dobré tipy? dík..
jaqube
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 18. Máj 2010, 20:51
Bydlisko: LM

Re: Stavkova v SK/CZ s dobrým bonusom na futbal, hokej a ten

Poslaťod Bure96 » 19. Máj 2010, 9:44

zdravím,

počítam, že chceš mať bonus hned k dispozícií a žiadne voľné stávky.

Takže pre bonus by som zašiel tu:

- interwetten - 100 % do 30 EUR - pripíšu ti ho hned ako vložíš money - 1. výber je na bankový účet - ten však máš
- bwin - 100 % do 30 EUR - v bwine začína každý, najväčší problém sú tam hlavne live stávky (cca každá možno 25 je nejakým spôsobom zrušená a niekedy treba vela trpezlivosti mať zo zákazníckou podporou)
- bet365 - 100% do 50 eur, ale tam je potrebné najprv pretočiť 1x tych 50 eur a potom ti dajú bonus podla podmienok
- potom je tam unibet 50 % do 1000 CZK (alebo 40 EUR počítam - som sa na to už pýtal dávnejšie, tak teraz neviem či 30 alebo 40)
-ešte by mohlo byť bet-at-home ale ten ma len 50 % bonus do 22 eur

všetky stávkové splnajú sk/cz podmienku a majú aj podporu v sk/cz jazyku
kreditkou by to malo ísť všade
tieto stávkové sú veľmi komplexné, čiže najdeš tam všetko čo budeš potrebovať

chceš vedieť ako tipovať?
no to neviem či vôbec taká stránku je spravená, lebo každý to len tak odflákne, ale v konečnom dôsledku ak chceš byť úspešný mal by si hrať takto:

- iba solo stávky - čiže jeden tip na zápas (odporúčam kurzy od 1.8 a vyššie)
- je možné podávaťť aj kombi, ale nepreháňať to (iba sem tam ak si si istý a kurzy sú nízke)
- mal by si v tom mať nejaký systém, čiže budeš máš nejaký bank čo by malo byť min. 150 až 200 násobok jedného unitu (unit si volíš sám, podla toho aky maš bank :)) a podávaš tipy ako ja v sekcii tipy - t.z. že každému zápasu určím nejakú tu dôveru od 1 po 10 a podla toho toho tolko vsadím. Môžeš tipovať aj všetky zápasy za tú istú sumu avšak tu neviem aky bank by bol dobrý - počítam, že tam cca aspon 30 násobok jednej stávky (ak by bola tvoja stávka neustále 30 EUR, tak bank by bol teda 900 EUR)
- bez nejakého kapitálu sa ťažko tipuje (a neodporúčam si peniaze požičiavať!)
-najprv tipuj za menšie čiastky a rob si štatistiky, aby si vedel ako ti to ide (po nejakych 500 tipoch uvidíš ako si na tom)
- ked si toto niekto prečítam, tak to hned vzdá, ale je to systematická práca a bez nejakých pravidiel nemáš šancu na úspech (väčšina ľudí tipuje bud pre radosť alebo len tak vyskúša štastie)

chceš ešte tipy?
no ja sa riadim iba podla seba, ale tak na fore kolemdvou.cz toho najdeš dosť alebo na stránke betshoot.com
sú aj na slovensku nejaké, ale nemám prehlad musíš hladať

Jo a aby som nezabudol, ked chceš bonus od unibet alebo bwin chod cez naše linky, lebo nebudeš odkázaný na stránky o bonuse a nemusíš ho tak dostať. To je vše. Kludne sa pýtaj dalej ak by si niečo potreboval alebo by si nerozumel niečomu
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Stavkova v SK/CZ s dobrým bonusom na futbal, hokej a ten

Poslaťod jaqube » 19. Máj 2010, 19:42

Díky moc....
a ešte ak možem:
1.kde sa daju kupiť stávky ? to akože mi niekto predá tipy? lebo mne uplne stačí vyhrávať tak,že si dám pr. za 10 eur kurz 2 a mám 20 eur....čiže nejaké jasné zápasy....
2.a vybreriem si bud Interwetten-ten BONUS sa mi páči alebo Bwin a akurát som pozeral ešte EXPEKT....to je tiež dobré,že si dám za 10 eur a ak prehrám tak mi ich vrátia spať.......
jaqube
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 18. Máj 2010, 20:51
Bydlisko: LM

Re: Stavkova v SK/CZ s dobrým bonusom na futbal, hokej a ten

Poslaťod Bure96 » 20. Máj 2010, 8:12

Díky moc....
a ešte ak možem:
1.kde sa daju kupiť stávky ? to akože mi niekto predá tipy? lebo mne uplne stačí vyhrávať tak,že si dám pr. za 10 eur kurz 2 a mám 20 eur....čiže nejaké jasné zápasy....
2.a vybreriem si bud Interwetten-ten BONUS sa mi páči alebo Bwin a akurát som pozeral ešte EXPEKT....to je tiež dobré,že si dám za 10 eur a ak prehrám tak mi ich vrátia spať.......


1. na kupovanie stávok zabudni. vo väčšine prípadov sú to podvodníci a ked aj má niekto lepšiu úspešnosť, tak s tvojimi stávkami viac prerobíš ako zarobíš. Ja osobne nepoznám žiadny takýto dôveryhodný zdroj, ale ja som to nikdy neskúšal a ani to nedoporučujem. Zapamataj si, že nikdy nie je nič isté! To sú len marketingové ťahy.

2. No stávky zdarma má viacero spoločností nie len expekt. Napr. aj betclic či burza betfair. Betfair má dokonca takú stávku zdarma, že aj keď vyhráš, tak ti tu stávku zdarma pripíšu. Problém je, že betfair je burza a to nedoporučujeme začiatočníkom. Ak by si tam chcel predsa ísť, tak klikaj len na tie modré políčka - vtedy uzavieraš stávku normálne ako v klasickej kamennej stávkovej.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Stavkova v SK/CZ s dobrým bonusom na futbal, hokej a ten

Poslaťod jaqube » 20. Máj 2010, 16:22

´´Celková vložená částka včetně bonusu musí být před zažádáním o výběr použita minimálně pětkrát k podání sportovních sázek u Interwetten.com. Minimální kurz činí 2,0, přičemž platí pouze jednotlivé nebo kombinované sázky. Budou-li podány 2 nebo více sázek na různé výsledky stejné sázky nebo stejné sportovní události, stane se celý bonus neplatným.´´

čiže vložím 30 eur daju mi dalších 30 budem mať 60 eur.....a to musím potom vsadiť 5X60 eur či ako?
jaqube
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 18. Máj 2010, 20:51
Bydlisko: LM

Re: Stavkova v SK/CZ s dobrým bonusom na futbal, hokej a ten

Poslaťod Bure96 » 20. Máj 2010, 19:03

5x60 = 300

to znamená, že musíš prestávkovať 300 EUR pred tym ako požiadaš o výber

a nie nemusíš podať 5x 60 Eur, je to uplne jedno, môžeš podať aj 300x 1 EUR alebo 15x 20 EUR či 10x 30 EUR ..... to je už len na tebe.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Stavkova v SK/CZ s dobrým bonusom na futbal, hokej a ten

Poslaťod jaqube » 21. Máj 2010, 18:28

Fuuha,takže to možem tipovať asi aj normálne a nie na nete....to nedostanem nikde normálny BONUS?.....ja sa nechystám prestávkovať 300 eur...teda hej ale možno za pol roka....ak nie dlhšie...nijaký normálny nie je?
Ináč veľmi pekná stránka už som ťa aj dosť pootravoval tak vám dám taku menšiu reklamu na FB..mám tam okolo 35 000 fans hádam sa dakto regne :-)
jaqube
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 18. Máj 2010, 20:51
Bydlisko: LM

Re: Stavkova v SK/CZ s dobrým bonusom na futbal, hokej a ten

Poslaťod Bure96 » 21. Máj 2010, 18:37

no ved tych 300 eur pretipuješ postupne a ani nebudeš vedieť kedy si to pretipoval. Akurát že je to obmedzené na 90 dní tuším (treba to pozreť). Ved ked každy den natipuješ niečo za 10 eur, tak to za mesiac máš.

A akú máš stránku ak to nie je tajomstvo? .........za reklamu ti budeme vdacny.

Stránka je ešte nedokončená (niektoré veci sme ešte tu nedali), časom bude nová verzia a asi bude na inej doméne - dlhšej, ale výstižnejšej.


Inak bonus ti nikto len tak zadarmo nedá....ved tie stávkové žijú z toho, že ty tam tipuješ :) ..... a pretipovať 5 x (bonus + vklad) je ešte ten lepší rollover. Napr. Betboo ma na svoj bonus požiadavku 15x (bonus + vklad). tato v interwetten je jedna z najprijateľnejších.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Stavkova v SK/CZ s dobrým bonusom na futbal, hokej a ten

Poslaťod jaqube » 21. Máj 2010, 20:33

Nooo len ked začínam tipovať tak 10 eur každý den a ešte neviem čo mám tipovať to budem dosť v strate :D...
a na FaceBooku je to:
http://www.facebook.com/JaQuBe?v=wall&s ... 894?ref=ts
jaqube
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 18. Máj 2010, 20:51
Bydlisko: LM

Re: Stavkova v SK/CZ s dobrým bonusom na futbal, hokej a ten

Poslaťod Bure96 » 21. Máj 2010, 21:11

no je to ťažké, za normálnych okolností by som ti povedal dávaj under/over, ale teraz neviem, lebo tam je kurz nad 2 a to najdeš len ťažko pri U/O - ale najdeš. Daj, že postúpia češi do finálne a na zápas chicago - san jose by som dal možno under - 5.5, ale neviem. Teraz sa totiž ťažko tipuje- ja osobne čakam na MS vo futbale
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Ďalší

Späť na Vyberáme stávkovú kanceláriu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť