Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Stávková na vklad od 10000€?

Napíšte svoje požiadavky na stávkovú kanceláriu a my Vám odporúčime tú najlepšiu pre Vás.
Pravidlá fóra
Vždy vytvorte novú tému s výstižným názvom: napr. Stávková na hokej v slovenčine a pod.
Požiadavky uveďte v príspevku: napr. 100% bonus, web v slovenčine/češtine, športy/ligy, ktoré chcete tipovať, platobná metóda, ktorou chcete vložiť peniaze, za aké čiastky chcete podávať tikety livestávky, ázijský handicap, vysoké limity, živé video prenosy atď.

Stávková na vklad od 10000€?

Poslaťod MichalSVK » 4. Mar 2017, 13:39

Vie niekto poradiť stavkovu kanceláriu , kde sa dá vysadiť 10000€ a viac na zápas?
Nemusí byt internetová ale aj pevná.
Či všetky stávkovej fungujú len na hony stavkach?
Stávkovej na internete ako bet 365 aj unibet.... zablokujú účet ked vyhraté viac peňazí za chvíľku.
Viete niekto poradiť?
MichalSVK
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 4. Mar 2017, 13:32

Re: Stávková na vklad od 10000€?

Poslaťod Bure96 » 4. Mar 2017, 13:44

spomínané stávkové ti to síce zablokovať môžu, ale dosť záleží od toho čo vsádzaš.

Pinnacle ti dovolí vsadiť vysoké čiastky ako aj sbobet. Prípadne iné anglické stávkové ako william hill. Všetko však závisí od toho na čo to chceš vsadiť. Vysoké limity su po väčšine hlavne na futbal alebo americké športy.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Stávková na vklad od 10000€?

Poslaťod MichalSVK » 4. Mar 2017, 13:48

Len vždy ked vložím na účet väčšiu sumu zablokujú mi účet kým ho neoveria. Pre veľký vklad.
A ked všetko overia tak možem dat tak 500-1000€ maximálne na zápas. Hokej basket....
Preto hľadám nejakú kde zoberú aj vyššie stávky.
MichalSVK
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 4. Mar 2017, 13:32

Re: Stávková na vklad od 10000€?

Poslaťod Bure96 » 4. Mar 2017, 15:35

Zaujímavé, lebo ja mám účet overený a žiadne obmedzenie nevidím.

Ale áno na hokej sú limity nižšie. Pinnacle má vyššie na NHL a KHL, ale ostatné budú asi slabšie. NBA má pinnacle dobre, ale to ty chceš asi europsky basket. Tak za také vysoké čiastky ozaj neviem. Ale v uvedených stávkových by sa malo dať podať viacero stávok za sebou akurát, že ti zmenia kurz.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Stávková na vklad od 10000€?

Poslaťod petodunaj » 20. Júl 2017, 11:55

Pinnacle ti nikdy nelimituje ani nezablokuje ucet. Na NHL ku prikladu byva maximalna mozna stavka 3000e na moneyline, over/under, 5 hodin pred zacatim zapasu. Mozes stavit tych 3000e a potom dat rebet ale zmenia kurz... alebo tam mat viacej uctov cez rodinu atd. Dalej mozes pouzivat stavkove burzy, napriklad na matchbook najdes 4h do zaciatku zapasu na NHL urcite likviditu schopnu zobrat 4-5000e (matchbook dobry na US sporty, betfair ma vacsiu likviditu na vsetko ostatne). SBOBet je dobry na futbal, na americke sporty ma limity len 500e. Dalej je moznost zohnat si ucty u bookmakerov primarne sustrediacich sa na americku klientelu TheGreek alebo Bookmaker.eu a dalsi, ktori maju slusne limity tiez v radoch tisicov alebo cez telefon su schopni niekedy ist aj do daleko vacsieho rizika. Samozrejme, je dobre pri vacsich stavkach mat aj brokera a vsetko si to rozdelovat medzi rozne moznosti. Ja pouzivam napriklad AsianConnect88, napisem im na skype co chcem podat za kolko a dalej riesia oni, oni maju priamo pristup k bookmakerom a ludom co znasaju s nimi riziko a teda vedia z maxbetu 3000e na Pinnacle urobit niekedy aj 30000e a podobne.
petodunaj
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 19. Júl 2017, 15:47

Re: Stávková na vklad od 10000€?

Poslaťod Cummulative » 3. Aug 2017, 4:03

Servus petodunaj, vieme sa viac rozpisat o bookmaeroch na telefon a serioznosti? Napriklad aj pri spominanej AsianConnect88?
Cummulative
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 3. Aug 2017, 3:58


Späť na Vyberáme stávkovú kanceláriu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť