Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Stávková kancelária s množstvom under/over stávok

Napíšte svoje požiadavky na stávkovú kanceláriu a my Vám odporúčime tú najlepšiu pre Vás.
Pravidlá fóra
Vždy vytvorte novú tému s výstižným názvom: napr. Stávková na hokej v slovenčine a pod.
Požiadavky uveďte v príspevku: napr. 100% bonus, web v slovenčine/češtine, športy/ligy, ktoré chcete tipovať, platobná metóda, ktorou chcete vložiť peniaze, za aké čiastky chcete podávať tikety livestávky, ázijský handicap, vysoké limity, živé video prenosy atď.

Stávková kancelária s množstvom under/over stávok

Poslaťod 21yogi » 2. Okt 2010, 15:35

Ahoj hladam online stavkovku bud s bonusom alebo z volnym vkladom ale hlavnou podmienkou je vysoky vyber under/ove rpri zapasoch najma lig ktore sa inde netipuju napriklad: Turecko 3 liga,Faerske ostrovy,Cina,J.Korea na jazyku stranky mi nezalezi
21yogi
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 2. Okt 2010, 15:31

Re: Stávková kancelária s množstvom under/over stávok

Poslaťod Bure96 » 2. Okt 2010, 16:56

zdravím,

čo chceš odo mna je pre mna velká neznáma..........jediné čo môžeš spraviť je to isté čo ja: chod na oddsportal.com a pozri si konkrétne zápasy v daných ligách a uvidíš kto na to všetko vypisuje under/over......ked si spravíš zoznam tak ja ti už poradím, do ktorej sa ti oplatí vložiť peniaze.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Vyberáme stávkovú kanceláriu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť