Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Stávková kancelária bez limitov, vklad cez Moneybookers

Napíšte svoje požiadavky na stávkovú kanceláriu a my Vám odporúčime tú najlepšiu pre Vás.
Pravidlá fóra
Vždy vytvorte novú tému s výstižným názvom: napr. Stávková na hokej v slovenčine a pod.
Požiadavky uveďte v príspevku: napr. 100% bonus, web v slovenčine/češtine, športy/ligy, ktoré chcete tipovať, platobná metóda, ktorou chcete vložiť peniaze, za aké čiastky chcete podávať tikety livestávky, ázijský handicap, vysoké limity, živé video prenosy atď.

Stávková kancelária bez limitov, vklad cez Moneybookers

Poslaťod bgbg » 16. Feb 2011, 19:53

Zdravim,

chcel by som poradit ohladom vyberu stavkovej...poziadavky:

1. aby nedavali limity na stavky, resp aby vydrzali co najviac v tomto smere ked niekto vyhrava
2. aspon priemerny vyber live tipovania
3. vklad aj vyber cez moneybookers
4. aby to neboli azijske SK
5. aby to neboli pinnacle a betfair... o tych uz viem, ze splnaju poziadavky :-)

dakujem za odpoved
BG
bgbg
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 16. Feb 2011, 19:44

Re: Stávková kancelária bez limitov, vklad cez Moneybookers

Poslaťod Bure96 » 17. Feb 2011, 14:02

ked niekto tipuje kombinované stávky, tak limit by nemal dostat.

ak tipuješ po jednom zápase, tak tie limity sa dávajú hrozne individuálne.. to záleží od viacerých faktorov a nedá sa to len tak lahko povedať. každá rekreačná však limituje, niekomu vydrží pár dní a niekomu aj celý život a pritom tipuje sóla. nezaoberaj sa tým a proste uvidíš časom.

dobré stávkové: bet365, will hill, stan james, expekt, unibet aj bet-at-home by mohlo byť


z týchto by som si vybral.......neviem ale čo konkrétne chceš tipovať
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Stávková kancelária bez limitov, vklad cez Moneybookers

Poslaťod bgbg » 18. Feb 2011, 15:57

No tipujem solo zapasy live. Najma tenis a futbal. Uz som v niektorych stavkovych limity dostal. Nemas skusenosti na co su v tomto smere citlivi? Nejake stavkove pre profesionalov, ktore by splnali moje uvodne poziadavky by sa nenasli?
bgbg
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 16. Feb 2011, 19:44

Re: Stávková kancelária bez limitov, vklad cez Moneybookers

Poslaťod Bure96 » 19. Feb 2011, 12:14

existuje len jedná jediná profesionálna stávková a to je pinnacle. potom je burza. možno by sa k ním dali ešte prihodiť aziati, ale tych nechceš

dalej sú poloprofesionálne ako the greek, možno 5dimes, centrebet (teraz už možno ani nie) ...

lenže ty chceš livko......a v livku vedie bet365, vela ludí si pochvaluje aj stan james........will hill ma rad hlavne stávky na futbal. skúsil by som aj unibet, majú tuším tiež peknú tenisovú ponuku. ja ale tenis nehrávam, takže neviem to dobre.

čo sa livka týka tak to vôbec netuším, ale vo všeobecnosti sa hovorí, ak dáš dva krát za sebou arb, tak jej uplne jedno či vyhráš alebo prehráš máš limit :)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Stávková kancelária bez limitov, vklad cez Moneybookers

Poslaťod bgbg » 19. Feb 2011, 13:03

fajn, dakujem za rady :-)
bgbg
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 16. Feb 2011, 19:44

Re: Stávková kancelária bez limitov, vklad cez Moneybookers

Poslaťod magicolor » 1. Dec 2012, 23:57

Ako je to teda s tými limitmi? Potrebujem tiež poradiť. Chcem skúsiť martingale systém na futbalové remízy na sólo zápasy s max. výškou vkladu 1000 eur na zápas. Umožní mi to nejaká stávková kanc. bez zásahu?
magicolor
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 18
Registrovaný: 6. Jún 2012, 13:36

Re: Stávková kancelária bez limitov, vklad cez Moneybookers

Poslaťod Bure96 » 2. Dec 2012, 11:27

no s limitmi je to veľmi jednoduché. Vo futbale ti neznížia limity v pinnacle, v betfair či nejakej ázijskej stávkovej kancelárií ako je 188bet či sbobet ..... nedostaneš ho ani v 12bet, ale tam maju tie limity osekané na 250 EUR. V prvých troch pinnacle, sbobet a betfair si vsadíš aj za oveľa vyššie sumy ako 1000 eur (ale záleží od ligy samozrejme)

A si si tým martingale systémom istý? Je to cesta do pekla .... i keď pri kurzoch okolo 3 to môže byť z časti zaujímavé, no zároveň sa ti zvyšuje šanca vzniku neúspešnej série. Hlavne si to dobre všetko prerátaj, aby si mal dosť peňazí. Okrem remíz ti odporúčam radšej využívať ázijské hendikepy poprípade over/under
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Stávková kancelária bez limitov, vklad cez Moneybookers

Poslaťod magicolor » 9. Dec 2012, 22:50

Ďakujem za radu. Áno, súhlasím že je Martingale cesta do pekiel. V prípade premysleného menej agresívneho systému postup. navyšovania vkladu a dobrého prehľadu o tímoch to však môže byť vcelku zaujímavé.
Ako je to s našimi SVK stávkovými kanceláriami a s max. limitmi? Vcelku sa mi páči Victorytip, kde sú cez internet zdanené len výherné tikety vo výške 5% z vkladu a majú celkom slušné kurzy. Odá sa tipovať cez niektorú našu stávkovú? (cez net)
magicolor
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 18
Registrovaný: 6. Jún 2012, 13:36

Re: Stávková kancelária bez limitov, vklad cez Moneybookers

Poslaťod Bure96 » 10. Dec 2012, 10:37

no čo sa týka maximálny stávok u našich stávkových vôbec nemám prehľad, ale limity určite nie sú vysoké. Slovenské stávkové tak ako aj zahraničné znižujú limity úspešným hráčom, to mám aj potvrdené. Ak sa stane, že ti nebudú stačiť limity, tak potom už musíš chodiť len po pobočkách. Robí to tak viac tipérov. A teda samozrejme dá sa tipovať cez internet aj u našich stávkových kancelárií, ale hodnotu v kurzoch nájdeš málokedy. tuším, že aj vo victorytip sa dá tipovať cez net.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Stávková kancelária bez limitov, vklad cez Moneybookers

Poslaťod magicolor » 17. Dec 2012, 0:30

Ako je na tom s limitmi a obmedzeniami na sólo stávky Ladbrokers a bet365?
magicolor
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 18
Registrovaný: 6. Jún 2012, 13:36

Ďalší

Späť na Vyberáme stávkovú kanceláriu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť