Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Stávková kancelária bez limitov, vklad cez Moneybookers

Napíšte svoje požiadavky na stávkovú kanceláriu a my Vám odporúčime tú najlepšiu pre Vás.
Pravidlá fóra
Vždy vytvorte novú tému s výstižným názvom: napr. Stávková na hokej v slovenčine a pod.
Požiadavky uveďte v príspevku: napr. 100% bonus, web v slovenčine/češtine, športy/ligy, ktoré chcete tipovať, platobná metóda, ktorou chcete vložiť peniaze, za aké čiastky chcete podávať tikety livestávky, ázijský handicap, vysoké limity, živé video prenosy atď.

Re: Stávková kancelária bez limitov, vklad cez Moneybookers

Poslaťod MGunner » 24. Apr 2014, 9:47

Nazdar mal by som taku otazku. Nevie nikto, ze ak ma obmedzia, na aku dlho dobu to je. napr. znizia mi max vklad na 50€, je to na trvalo alebo na určity čas. diki.
MGunner
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 24. Apr 2014, 9:43

Re: Stávková kancelária bez limitov, vklad cez Moneybookers

Poslaťod Bure96 » 24. Apr 2014, 10:08

no väčšinou to je natrvalo. stávková kancelária sa tým tak chráni. Odporúčam ti hrať v stávkových kanceláriách kde ti ten limit neznížia ako je napr. pinnacle sports, burza betfair alebo sbobet. Má to však aj nevýhody tie ponuky nie sú až tak široké ako v rekreačných stávkových kanceláriách. A od koho si dostal limit?
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Stávková kancelária bez limitov, vklad cez Moneybookers

Poslaťod MGunner » 26. Apr 2014, 9:30

Zatial od nikoho, len sa nato chcem pripraviť, že čo ak sa tak stane. A nevies ake stu tie limity, to mi znižia napr. na max. vklad 2€ alebo tak? Ale to by som musel moc vyhrať či?
MGunner
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 24. Apr 2014, 9:43

Re: Stávková kancelária bez limitov, vklad cez Moneybookers

Poslaťod Bure96 » 26. Apr 2014, 9:56

byť tebou tak sa tým vôbec nezaťažujem. ide o to, že aby ti dali limit tak musíš byť podozrivý z podávania surebet stávok alebo oddelenie ktoré má toto na starosti zistí, že si pre nich potencionálne nebezpečný hráč. Ak budeš mať dlhšiu sériu výhier, tak samozrejme môžeš aj vtedy dostať limit. Každopádne budú určite sledovať tvoje stávky a ak sa budeš tipovať podľa nejakého tipovacieho servisu, tak aj vtedy je to možné. Nikdy sa nedá povedať podľa čoho sa riadia. Je to veľmi individuálne. Mnoho ľudí tam ma účet vyhrávajú a roky nič. Niekto príde podá nejaké podozrivé stávky a má za chvílku limit.

A čo sa týka limitu, tak áno bud dostaneš obmedzujúci napr. na 50 EUR (to je ešte ten lepší prípad) alebo potom máš veľmi nízky limit ako 5,4 alebo 1 EURo. Niektoré stávkové kancelárie to riešia tak, že ti dajú limit 0 a požiadajú ťa, aby si si vybral peniaze zo svojho hráčskeho účtu
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Stávková kancelária bez limitov, vklad cez Moneybookers

Poslaťod MGunner » 26. Apr 2014, 12:07

Dik za rady, no ja som praveze uz pripraveny zacat s sure bet stavkami, len to chcem spravit sposobom menej napadnym. tz. v pripade vyhry nebudem vyberat paniaze ale ich tam nechám, max. stavku si stavnovim na 200€, v jednej napr. 125€ v druhej 75€ cize nebudem davat za napr. 1000€ a podobne. budem hlavne kombinovat SBO, Pinnacle medzi sebou a ked dojdu moznosti tak s dalsími, myslim ze v tomto ohlade by mali byt v pohode este 10bet, 12bet,188bet, problem je v tom ze vacsina dobrych kurzov je na marathone a bet365, marathon je podla mojich info na sure betterov dost citliny, tak ze tam budem vyhladavat hlavne male kurzy, cize aj ked vsadim napr. 150€ tak vyhram par euro navyse. obecne si ale myslim ze ked sa nenecham zviezt velkými stávkami a budem sa drzat okolo tych 150€ nemal by byt problem. arbytráznych stávkarov poznajú myslím aj podla toho ze sa neboja dat aj 1000€ na kurz 6,5 opakovane, akurat som kupil rebelbetting na tyzden aby som videl kolko je tam prilezitosti, vyzera to dobre od 2% vyssie aj 100 na den to bohate staci. ratam s priemerom okolo 2,5% to by bolo fajn ak denne preinvestujem 1000€ mam za mesiac slusnych 750€ a nikomu by to nemalo byt podozrive, aj v pripade ze ma obmedzia nahradne riesenie uz je. Ak sa ti da napis mi prosim co si o tom myslis.
MGunner
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 24. Apr 2014, 9:43

Re: Stávková kancelária bez limitov, vklad cez Moneybookers

Poslaťod Bure96 » 28. Apr 2014, 8:05

no čo sa sure betov týka tam ti ja moc neporadím, nikdy som to totiž nerobil. to či budeš vyberať peniaze alebo nie na tom takmer vôbec nezáleží. za aké čiastky to budeš podávať možno niečo ovplyvní ale to len v tých rekreačných. ak budeš hrať v pinna a sbo tak to bude v pohode - v sbobet nedostaneš limit ak budeš tipovať hlavne futbal.

stávkové kancelárie rozoznajú sure bet stávkarov podla toho čo tipujú resp. aké kurzy tipujú. To vás prezradí. Sure bet bez multiidentit nie je podla mna možný, lebo pinna a sbo poprípade další aziati ti stačiť nebudú.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Predchádzajúci

Späť na Vyberáme stávkovú kanceláriu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia