Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

SK so stávkami na finančný trh

Napíšte svoje požiadavky na stávkovú kanceláriu a my Vám odporúčime tú najlepšiu pre Vás.
Pravidlá fóra
Vždy vytvorte novú tému s výstižným názvom: napr. Stávková na hokej v slovenčine a pod.
Požiadavky uveďte v príspevku: napr. 100% bonus, web v slovenčine/češtine, športy/ligy, ktoré chcete tipovať, platobná metóda, ktorou chcete vložiť peniaze, za aké čiastky chcete podávať tikety livestávky, ázijský handicap, vysoké limity, živé video prenosy atď.

SK so stávkami na finančný trh

Poslaťod tipster » 31. Dec 2013, 0:01

Ahojte,

popri klasickom tipovaní som sa trochu obzeral aj po stávkach na finančné trhy. Je to dosť nevyspitateľné, ale občas celkom, zábava a o tú mi ide predovšetkým ;) . Ponuka, ktorú poznám ja je však veľmi malá. Samozrejme má ju bet365, mal ju ladbrokes (ešte ráno ju mal aj hore v menu, už tam nieje, neviem prečo). S presne tým istým systémom ju mali aj daľší briti (myslím že betvictor, paddypower, williamhill) a asi aj 12bet. Všetko je už neaktuálne resp PP a WH to asi majú ale najsôr sa treba registrovať a to sa mi zatiaľ nechce...Je tu niekto kto sa týmto stávkam venuje, alebo aspon vie, v ktorých stávkovkach ich ponúkajú? Lebo tamto to vyzerá zle, pokiaľ sa neupokojím s b365, tak potom jedine forex, ale nepovedal by som že to bude o zábave. Ďakujem každému za zmysluplnú odpoveď. Tipster.
tipster
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 30. Dec 2013, 23:54

Re: SK so stávkami na finančný trh

Poslaťod Bure96 » 31. Dec 2013, 13:55

ladbrokes má novú verziu a veľa vecí ešte nemajú dochytaných, ale ak pôjdeš cez uvedený odkaz, tak na pravo je financials: http://sports.ladbrokes.com/en-gb/sports/virtual-sports

na finančné stávky sa špecializujú viac menej britské stávkové. a tie si už viac menej vymenoval. možno že ešte sú nejaké, ale neviem o nich. ešte som pozeral coral a aj stanjames ale tam to nevidím.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Vyberáme stávkovú kanceláriu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia