Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

rýchla stávková so širokou ponukou

Napíšte svoje požiadavky na stávkovú kanceláriu a my Vám odporúčime tú najlepšiu pre Vás.
Pravidlá fóra
Vždy vytvorte novú tému s výstižným názvom: napr. Stávková na hokej v slovenčine a pod.
Požiadavky uveďte v príspevku: napr. 100% bonus, web v slovenčine/češtine, športy/ligy, ktoré chcete tipovať, platobná metóda, ktorou chcete vložiť peniaze, za aké čiastky chcete podávať tikety livestávky, ázijský handicap, vysoké limity, živé video prenosy atď.

rýchla stávková so širokou ponukou

Poslaťod maa33 » 18. Máj 2013, 20:08

Dobrý,

chcel by som poprosiť o pomoc pri výbere stávkovej kancelárie.

Požiadavky:
- mala by byť rýchla
- širšia ponuka aj s nižšími kurzami napr. (od 1,01 - 1,05)
- možnosť podávania rozpisov (ideálne ak by sa dal dať vklad na celý tiket)

ďakujem
maa33
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 18. Máj 2013, 19:57

Re: rýchla stávková so širokou ponukou

Poslaťod Bure96 » 18. Máj 2013, 21:23

nedefinoval si rozpis .... máš zaáujem o tzv. skupinové rozpisy ako ponúkajú naše stávkové alebo ti stačia jednoduché rozpisy - teda po jednom zápase v skupine? .... potom si nenapísal koľko zápasov plánuješ kombinovať resp. koľko ich bude na tikete

nízke kurzy máš všade, to nie je problém. len ich musíš v tej ponuke nájsť. širokú ponuku na ktoré športy?

chceš aj s manipulačnými poplatkami? či iba bez?
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: rýchla stávková so širokou ponukou

Poslaťod maa33 » 19. Máj 2013, 9:02

- stačia jednoduché rozpisy, napr. 8 z 9 (9 zápasov na 1 omyl).
- širokú ponuku s nízkymi kurzami na všetky športy, tipujem všetko
- tak lepšie bez MP (ale to je až druhoradá podmienka)

ty
maa33
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 18. Máj 2013, 19:57

Re: rýchla stávková so širokou ponukou

Poslaťod Bure96 » 19. Máj 2013, 10:02

medzi rýchle stávkové kancelárie patria:

bet-at-home, doxxbet, fortuna, možno tipsport - ale fortuna ma MP a tipsport za určitych okolnosti nie. doxxbet.com nemá MP, ale doxxbet.sk už má pričom je to to isté akurát doxxbet.com pôsobí na základe licencie na Malte ako aj bet-at-home.

Skús si ešte pozreť Unibet a počítam že na Bet365 by si nadával. chvílu tam trvá kym naťukáš to čo chceš.

čo sa rozpisov týka, tak tipsport, doxxbet má max 10, ale fortuna a bet-at-home až 13.

ak zvážim kurzy uvedené 4 stávkové sú na tom asi rovnako - hladina kurzov pohybujúca sa na úrovni 1,8 - 1,8

ak zvážim bonus, tak iba bet-at-home ti pipíše prachy hneď. Ostatný až po pretočení.

Ja by som si zvolil jednu z týchto štyroch.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Vyberáme stávkovú kanceláriu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť