Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Nový zákon o zahraničných stávkových kanceláriách na svk

Napíšte svoje požiadavky na stávkovú kanceláriu a my Vám odporúčime tú najlepšiu pre Vás.
Pravidlá fóra
Vždy vytvorte novú tému s výstižným názvom: napr. Stávková na hokej v slovenčine a pod.
Požiadavky uveďte v príspevku: napr. 100% bonus, web v slovenčine/češtine, športy/ligy, ktoré chcete tipovať, platobná metóda, ktorou chcete vložiť peniaze, za aké čiastky chcete podávať tikety livestávky, ázijský handicap, vysoké limity, živé video prenosy atď.

Re: Nový zákon o zahraničných stávkových kanceláriách na svk

Poslaťod dacen11 » 21. Júl 2017, 9:27

Ahoj, a môžeš sa na b-a-h vôbec dostať? Ja nie. Skúšal som hľadať altern.linky, ale nič som nenašiel. Máš niečo?
dacen11
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 21. Júl 2017, 8:56

Re: Nový zákon o zahraničných stávkových kanceláriách na svk

Poslaťod Bure96 » 21. Júl 2017, 9:32

ale však si zmen DNS a je to. Máš najlepšiu voľbu.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Nový zákon o zahraničných stávkových kanceláriách na svk

Poslaťod Bure96 » 21. Júl 2017, 9:44

pozri ak bet-at-home bude nadalej pôsobiť na SVK (a podla všetkého bude), tak sa nemáš čoho obávať. Finančná správa ti tiket nezruší ani nič podobné. Problém môže byť iba s výberom. Počítam, že si vklad robil bankovýom prevodom alebo platobnou kartou. V takomto prípade sleduj zoznam zakazanej ponuky finančnej správy, ktorá ho aktualizuje každý týžden. VIem, že veľa účtov nevedia zistiť resp. je s tým problém. V prvom zverejnení chýba taktiež účet bet-at-home. Kým tam tento účet nie je, tak ani banka nič nezablokuje.

Ale ak mám byť úprimný, prevádzkovatelia využívajú služieb 3 strán pri bankových účtoch (a niektoré môžu mať preto ten istý účet), preto by som postupoval asi takto. Išiel do ČR a tam si založil účet vo FIO banke. Následne urobil vklad z tohto účtu na hráčsky účet bet-at-home. Podal nejakú stávku a až potom by som vyberal.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Nový zákon o zahraničných stávkových kanceláriách na svk

Poslaťod dacen11 » 21. Júl 2017, 10:00

Vďaka Thomas
dacen11
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 21. Júl 2017, 8:56

Re: Nový zákon o zahraničných stávkových kanceláriách na svk

Poslaťod petodunaj » 22. Júl 2017, 12:22

Nemyslim, ze s tym vkladom urobenym momentalne by si si nejako pomohol nakolko plati zasada, ze vyber musi byt urobeny z uctu, z ktoreho sa vkladalo resp. pomerovo. Kazdopadne ak b-a-h bude mat znefunkcnene ucty pre SK, sami ti ponuknu alternativu Neteller, Skrill, Paypal a tym padom si v pohode.
petodunaj
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 19. Júl 2017, 15:47

Re: Nový zákon o zahraničných stávkových kanceláriách na svk

Poslaťod Bure96 » 22. Júl 2017, 13:55

s tým pomerovo súhlasím, ale to platí hlavne ak sa miesajú napr. vklady so skrillom a bankovým prevodom. Kedže to pôjde na bankový účet nemusí sa tu riešiť pomerová časť. Bankový účet ako bankový účet.

Taktiež je pravda, že by ti bet-at-home mal sam ponúknuť alternatívne možnosti na výber.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Nový zákon o zahraničných stávkových kanceláriách na svk

Poslaťod slaven » 27. Júl 2017, 13:18

http://www.stavkovekancelarie.com/naozaj-koncia-zahranicny-prevadzkovatelia-hazardnych-hier-na-slovensku/

citujem: Bet-at-home už aj informovala zákazníkov, že aj napriek blokácií sa ide ďalej. Vďaka zákonu nemôžu byť prevádzkovatelia hazardných hier reálne sankcionovaní, keďže im štát neumožňuje získať priamo licenciu. Bet365 iba zmenila trochu podmienky a pokračuje ďalej.

Takze momentalne kto je aspon kusok PC zrucny, vie ten zakon obist, uvidime co bude dalej.
slaven
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 27. Júl 2017, 13:17

Re: Nový zákon o zahraničných stávkových kanceláriách na svk

Poslaťod Bure96 » 27. Júl 2017, 19:00

Dobry den,

Poprosim aby ste nabuduce dali link ktory takyto obsah vytvoril. Niekto ho ina kopiruje a vydava za vlastny.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Nový zákon o zahraničných stávkových kanceláriách na svk

Poslaťod johan98 » 24. Aug 2017, 14:08

zdravim ,podarilo sa mi nahrat nejake peniaze ,vsetko som to dal na skrill ,rad by som za ne kupil nejaky maly byt,len neviem ako to mam potom vysvetlit danovakom,ked budu mat blbe otazky ,ze odkail som na to zobral,viete niekto ako je to teraz po zmene toho zakona ?
johan98
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 24. Aug 2017, 14:00

Re: Nový zákon o zahraničných stávkových kanceláriách na svk

Poslaťod Bure96 » 24. Aug 2017, 17:14

jasné že viem, už som sa pýtal danováka.

Normálne to nemusíš zdanovať a ked sa danový úrad bude pýtať, tak normálne povedz že si to vyhral. Nezdanuje sa to, takže je to v poriadku. A to, že to nemusíš zdanovať platí aj vtedy ak je spoločnosť v zozname zakázaných ponúk, ktorú zverejnuje finančné riaditeltstvo. Mám to potvrdené od danového poradcu.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vyberáme stávkovú kanceláriu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť