Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

neprave meno na unibet

Diskusia o Unibet. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou Unibet.com.

neprave meno na unibet

Poslaťod popcorn » 20. Aug 2010, 11:56

nazdar. prisiel mi mail z unibetu ze dostvam bonus 5 € do kasina. tak som sa prihlasil 5x zatocil ruletou a zrazu som mal 21 €. minimalny vyber je 15 € a bonus sa vybrat neda tak som si chcel vybrat tych 16 € (aj ked som tomu nechcel vyrit, ze som zarobil za 2 min 16 €). dal som vybrat ale zistil som ze som sa kedysi registroval s nepravimi udajmi- dal som si falosne meno. pri vybere som ale napisal moje skutocne meno. potom mi prisiel mail ze si tie peniaze mam vybrat este raz na take meno (ucet) aky mam na unibete.
chcem sa teda opytat, ci nebude vadit ked IBAN a SWIFT atd. zadam spravne ale meno bude neprave. ze ci mi banka nahodou nezablokuje ucet alebo nieco tak ked to falosne meno sa nebude zhodovat s menom drzitela uctu teda mojim pravim menom.
dakujem
popcorn
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 15. Aug 2010, 16:54
Bydlisko: šak Blava ne?

Re: neprave meno na unibet

Poslaťod Bure96 » 20. Aug 2010, 15:58

najdôležitejšia vec v online gamblingu je všade písať pravdivé údaje. Nechápem aký si mal na to dôvod, ked si tam dal falošné meno. Jediná vec podla mna je to, že by si sa priznal ale pochybujem že ti to dajú.

na toto sú spoločnosti háklivé. ked o to požiadaš so správnym swift atd ti to aj tak stačiť nebude. Tam je to meno a to ked nebude sedieť...pf neviem, ak ich chceš silou moc skús to vybrať s falošným menom, ale podla mna neuspeješ.

možno aj ked sa priznáš možno tak ti zavrú účet. Sedí ti tam aspon dátum narodenia? či absolutne nič?

vo všeobecnosti je vždy lepšie sa priznať.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: neprave meno na unibet

Poslaťod popcorn » 20. Aug 2010, 16:28

nesedi mi tam nic. sam neviem preco som tam daval nepravdive udaje asi bol raz nejaky bonus a ja som tomu neveril alebo tak nejak. a nedalo by sa to este dat na moneybookers sak tak sa zadava iba username ci aj tam musi sediet meno ?
popcorn
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 15. Aug 2010, 16:54
Bydlisko: šak Blava ne?

Re: neprave meno na unibet

Poslaťod Bure96 » 20. Aug 2010, 20:08

bohužial všetko musí sedieť........ti hovorím, najlepšie ak sa priznáš. čo sa však stane je vo hviezdach.

porušil si to najzákladnejšie pravidlo. ak sa priznáš tak potom daj vedieť ako to dopadlo. je tu ešte taká alternatíva, že by si natipoval v unibete za to na nejakú rozumnú stávku a v druhej stávkovej by si dal opak. tak by si to možno vyzdvihol. najdi si ale take kurzy aby si čo najmenej prerobil. a počítaj s tym, že ak ti to opat výjde na unibete, tak potom budeš musieť staviť zase v inej stávkovej ešte väčšiu stávku ako tu prvú......preto odporúčam to nejako prehodiť po menších čiastkach.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: neprave meno na unibet

Poslaťod popcorn » 21. Aug 2010, 16:40

nazdar, pisal som na podporu a spolu s emailom som poslal aj kopiu prednej a zadnej strani OP ale odpisali, ze sa tieto udaje nedaju zmenit ze si jedine musim zalozit novy ucet.
nedalo by sa teda vybrat z moneybookers? pripadne, ze by som si zalozil ucet na moneybookers s rovnakymi udajmi ako na unibete a potom by som to tam poslal a potom by som tie peniaze poslal na napr. tvoj moneybookers ucet a potom ty by si mi tie peniaze poslal na moj ucet ak by si bol taky laskavy....
popcorn
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 15. Aug 2010, 16:54
Bydlisko: šak Blava ne?

Re: neprave meno na unibet

Poslaťod Bure96 » 21. Aug 2010, 17:47

to určite nie, pretože ak moneybookers na to príde, zruší nielen tebe účet, ale aj mne. Ide o tzv. pranie špinavých peňazí. Najdi si niekoho, kto moneybookers nebude v živote využívať a potom to môžeš skúsiť. Sám ale neviem či si taký účet s falošným menom na moneybookers vytvoríš. Nedávno menili podmienky a neviem čo všetko sa tam zmenilo. Najprv vytvor účet nejakej osoby, ktorú si najdeš a potom uvidíš ako to tam funguje. Následne si vytvor ten na meno moneybookers. Ale ak unibet zažiada tvoje overenie údajov, tak si aj tak zhasol. Podla mna nemáš šancu takto uspieť.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: neprave meno na unibet

Poslaťod popcorn » 21. Aug 2010, 18:02

este je tu sanca, ze keby sme hrali na unibete poker 1 na 1 a proste by sme to spravili tak, ze by som dal all-in a prehral by som s tebou a ty ( alebo niekto iny) by mi tie peniaze poslal...
popcorn
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 15. Aug 2010, 16:54
Bydlisko: šak Blava ne?

Re: neprave meno na unibet

Poslaťod Bure96 » 21. Aug 2010, 20:20

no môže byť, ale najdi si niekoho kto ti je bližší než ja.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: neprave meno na unibet

Poslaťod popcorn » 23. Aug 2010, 11:51

este mi to neda :-) viem ze je to len par korun aj tak sa doma nudim tak ma napadla posledna moznost ze by som si vytvoril ucet na moneybookers a poslal si peniaze sekom na moje meno - ci aj cez sek to musim poslat na meno ake mam na moneybookers? sak aj keby mi na to prisli je to jedno lebo tie peniaze nemam ako minut...

este by si mi pls mohol vysvetlit, ze ako na moneybookers funguje vyplatenie sekom to mi poslu postou ci ako? viem ze je tam zato poplatok 3,5 €
popcorn
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 15. Aug 2010, 16:54
Bydlisko: šak Blava ne?

Re: neprave meno na unibet

Poslaťod Bure96 » 23. Aug 2010, 12:11

neviem ako fungujú šeky na moneybookers, lebo ja to vyberám len na bankový účet. tam to aj doporučujú.

ty si vytvoríš na moneybookers účet s falošným menom a ked si dáš poslať šek, tak v prvom rade tam bude tvoje meno. Ked budeš musieť preukazať totožnosť tak čo potom? to ti proste nedajú.

skrátka áno, musíš to poslať na meno ktoré máš na moneybookers. veď moneybookers bude zasielať ten šek.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Unibet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť