Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Tipy - olympijské hry

Podeľte sa s ostatnými o svoje tipy.

Tipy - olympijské hry

Poslaťod Bure96 » 27. Júl 2012, 12:59

po prezretí ponuky ma zaujali niektoré kurzy:

Cyklistika - hromadný štart
napr. na víťazstvo sagana v cyklistike je v pinnacle kurz 8.....naše stávkové ponúkajú okolo 4 až 5. Pred štyrmi rokmi sa utrhla v pekingu nejaká skupinka tuším 8 jazdcov a ty prišli do ciela s 10 sekundovým náskokom. Je veľmi otázne či bude sagan v takejto skupinke - ak sa teda odtrhne. Sám povedal, že ak sa odtrhne nejaká lepšia skupinka jazdov tak by tam chcel byť. Trasa ma okolo 250 kilometrov čo je pomerne dosť a aj preto očakávam skôr hromadný dojazd. Posledný úsek kde sa bude špurtovať ma iba 300 metrov čo vyhovuje viac saganovi ako cavendisovi (podla bookmakerov je to favorit). Kľudne sa môže stať, že vyhrá uplne neznámy jazdec a je treba povedať aj fakt, že sagan tam nemá žiadnu podporu. Takže uvidíme. Samozrejme ja som Slovák a vidím hodnotný kurz, preto si určite na Sagan vsadím.

Cyklistika - časovka
Tu vidím iba jediného favorita a tým je wiggins - nedávny víťaz tour de france. Časovky mal na nedávnej skončenej tour fantastické. Na wigginsa je ale nízky kurz. V pinnacle iba okolo 1,7.

C1
Medzi ďalšie stávky by som zvolil Martikána - ako víťaza .... v tipsporte bol kurz okolo 4, ale v pinnacle bude asi vyšší. Ďalej by som skúsil dať na dukátovú, ktorá vyradila helenu kaliskú v kvalifikácie na OH. Ako vieme kaliská vyhrávala OH s prehladom, preto nevidím dôvod prečo by dukátová nemohla uspieť - kurz bol u nás okolo 2,8.

C2
Bratia Hochšonerovci - tu som bol veľmi sklamaný kurzom na túto skvelú bratskú dvojicu (1,57 v tipsporte).
Kedže tu rozhodujú malé zaváhania skúsil by som staviť na inú dvojicu - napr. na francúzov je kurz 4,7. Je však veľmi otázne či naši naozaj neuspejú, pretože ako povedali trať im vyslovene sedí.

Atletika
Kto by si nevsadil na bolta? :) ... ja tak učiním určite. V behu na 100 m má veľkú šancu aj napriek tomu, že v poslednej dobe toho moc nenatrénoval. Pinnacle má k dnešnému dňu kurz až 1,87.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Tipy - olympijské hry

Poslaťod Bure96 » 31. Júl 2012, 9:44

Hádzaná

Dnes sa stretne dánsko proti španielsku v hádzanej. Pre mna sú mierny favoriti hráči zo severnej časti európy a pohyb kurzov dokazuje, že sa viac vsádza na dánsko. V bet365 išiel kurz dole z 1,9 na 1,85.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Tipy na športové zápasy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť