Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Bejzbal

Podeľte sa s ostatnými o svoje tipy.

Bejzbal

Poslaťod trpajzlik » 9. Máj 2010, 13:24

Ahoj vsetci,

tak som sa asi nejako v strede aprila presunul na bejzbal, ze si idem skusit rozbehnut tipovaciu karieru... Ved MLB sa hra kazdy den a zvacsa 15 zapasov, ak nelietaju timy z jedneho konca Ameriky na druhy... A ved tam najdem vzdy nieco. Aj handicapy 1,5 sa podla mna ovela lahsie tipuju ako napriklad hokejove v NHL.
Tak som odstartoval, prvych 9 zapasov a len 1 neuhadnuty tip!!! *33 Super, ide mi to som si hovoril. Samozrejme podavam za male eura, ale uz som si predstavoval, ze keby som dal vsetko za 100... No ale potom som zbadal, ze tam pri zapasoch uvadzaju startovych nadhadzovacov a tie statistiky asi nebudu mat len pre srandu, a tak som si pred zapasmi zacal studovat aj tychto panov. Este k tomu tabulky a hlavne forma z poslednych zapasov - to nemoze dopadnut zle. *21 Z dalsich 10 zapasov som uhadol 5... *13 Damy a pani tak vam poviem, ze to je totalna divocina, tam je kazdemu asi uplne jedno, ci prehra alebo vyhra v tejto faze, dufam, ze ako som sa docital, od juna je to tipovatelnejsie. Ono na prvy pohlad je to aj teraz vidiet, ze su rozdiely v tabulkach, mozno len ja som par zapasov zle vybral. Nie je nic nezvycajne ked z celeho dna mam 3-4 zapasy, z ktorych potom vyberiem jeden na podanie - akurat ten co nevyjde. Niekedy mam stastie v nestasti a outsider zahra 3 - 4 runy v prvej zmene a mam pokoj :-)
Vznikaju situacie ked favorit s dobrou bilanciou privita tim so zlou seriou, nadhadzovaci uplne jasny rozdiel - 0:2 a 3:7... *6 *25
Na zaciatku som si vsimol ako som to zacal sledovat, ze hraju serie vacsinou 3 zapasov medzi sebou a malokedy sa stalo, ze vsetky zapasy serie vyhralo to iste muzstvo. Tak som si bez tabulky a hracskych statistik len pozrel, kde sa hra uz treti zapas a tusim to bolo Houston - Florida a Houston vyhral prve 2 zapasy. Tak som len tak dal na Floridu - vysla. *15 Tusim aj Thomas taketo nieco spominal v niektorej teme...
Odkedy viem co to z pravidiel a niektorych hracov s dobrou formou uz poznam, nie a nie vyhrat viac zapasov po sebe. Viem, ze davam vela zapasov a asi by to bolo ine ak by som dal tak 10 za mesiac, ale aj tak. Uz viem, ze aj ked zapas zacina nadhadzovac s velkou formou, dalsi co pojde po nom to cele moze doondit. Alebo ak palkari maju veget, mozem im nadhadzovat aj ja, zasiahnu 3 lopticky za zapas. *25

Takze takto sa zacina moje tipovanie bejzbalu - MLB.

A vam ako sa dari? Napiste nejake zazitky :)
Obrázok užívateľa
trpajzlik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 27. Apr 2009, 14:46
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Bejzbal

Poslaťod Bure96 » 16. Máj 2010, 10:21

bejzbal je zvláštny, preto sa mu nejako ani nevenujem.....každý športovec musí niečo vedieť a tam drvivá väčšina tých chlapov musí iba vedieť zabehnúť pod určitý čas + trafil loptičku pálkou. Jediný čo si zaslúžia peniaze sú nadhadzovači, teda ako ktorí :D

možno sa mýlim, ale bejzbal mi nepríde ako náročný šport a už vôbec nechápem čo láka tých ľudí na tom športe. všetci tam stoja ako panaci. Ked sa niekomu podaríí odpáliť, tak asi to je jediné vzrušo. Premna strašná nuda.


No ja tu písať nebudem ako sa mi darí, lebo nie je to bohvie čo, ale bol som nahnevaný, lebo som nedal na švajciarov ked hrali proti kanade. Som na to úplne zabudol :(

Inak MS v hokeji vôbec netipujem a asi robím dobre, vid Dansko - Slovensko :D
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Tipy na športové zápasy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia