Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

TIPY NA DNES

Tipy na Ligu majstrov, Európsku ligu, Premier League, Primera Division, Seriu A, Bundesligu, Corgoň ligu, Gambrinus ligu...

TIPY NA DNES

Poslaťod sepiach » 4. Nov 2009, 12:34

Bolo by fajn kebyze sa zapoji do diskusie este niekto iny okrem mna a thomasa. Taka pekna stranka a takmer nikto sem neprispieva....
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: LIGA MAJSTROV 2009/2010

Poslaťod sepiach » 4. Nov 2009, 12:37

Zapas Kazan - Barcelona je celkom zaujimavy a rad by som pocul par pre/proti preco hrat proti barce...thomas ides :) Btw. Ides to hrat bez handicapu ?
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: LIGA MAJSTROV 2009/2010

Poslaťod Bure96 » 4. Nov 2009, 13:05

No to by som bol aj ja rád, keby sa pridali ludia, ale ja ich nemienim nahanať cez iné fóra. Tie stránky na tipy sú už asi rozobraté a ak nie, tak to chce len čas.

No čo sa týka toho zápasu, tak v prvom rade som to zvolil kvôli víťazstvu kazane v barcelone. písalo sa, že barcelona nehrala optimálne a ked som videl zápas zaragoza barcelona 1:6 (teda videl som iba goly), tak mi vôbec neprišli tie goly po nejakých pekných akciách. Proste si myslím, že barcelona ma útlm čo potvrdil aj zápas v osasune ked len remizovali. Dalším faktorom je ta ruská zima! myslím, že nie všetci sa s tym vysporiadajú.

Je pravda, že ak barcelona nevyhrá tak to bude mať v skupine tak trocha nahnuté, ale v rusku sa ťažko vyhráva.

Ja som dal handicap 0, takže pri remíze sa mi vráti vklad. Ja proste neverím, že tam barcelona vyhrá. Rusi sa vedia na také zápasy inak vyhecovať.

PS: neviem či je ta stránka pekná, ale je na nej ešte veľa roboty (nepáči sa mi moc rýchlosť načítania)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: LIGA MAJSTROV 2009/2010

Poslaťod sepiach » 4. Nov 2009, 13:40

Stranka je super! Zatial som nic podobne na SK nevidel. Dobre recenzie na stavkove a aj tie tipy na zapasy su fajn plus pekne forum ale treba ho este rozbehnut. Ja si myslim, ze ludia sem postupne budu prichadzat....

Ten zapas s barcou vyzera fakt zaujimavo ale maloktora stavkova ponuka handicap 0. Tiez som si vsimol ze barca nie je v optimalnej forme takze ta remiza je dost realna. Uvidime ci to dopadne tak ako minule kolo...kazdopadne je to dobry tip
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: LIGA MAJSTROV 2009/2010

Poslaťod trpajzlik » 4. Nov 2009, 18:14

Cital som tie diskusie, kde ste zvazovali dvojku na Chelseu a Milan - Real under, tak nakoniec to bolo v zavere tak, ze mohli obidva vyjst, obidva ujst a nakoniec je to 50:50, ale to je presne ta situacia, ked tipujuci prosi vsetkych svatych, aby brankar dalsiu strelu chytil *6

Ja by som napriklad nedaval na Kazan, pretoze pomaly cela Europa (samozrejme okrem stavkoviek) caka, ze doma vyhraju a podla mna Barcelona nie je az tak uboho na tom, aby nemohla vyhrat zima-nezima. Mne sa zda, ze by nebola prva, kto by v Rusku vyhral. No v kazdom pripade je pre Barcelonu najvyssi cas bojovat...

A co hovorite na Urziceni - Rangers? V lige majstrov je Rangers povacsine iba na smiech a neviem ci zo skupiny okrem toho roku ked predbehol Petrzalku, vobec postupil. Po prvych dvoch zapasoch budu musiet vyhrat a ako sa to uz zoparkrat stalo, kto velmi potrebuje viac, na konci ma este menej. *35
Obrázok užívateľa
trpajzlik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 27. Apr 2009, 14:46
Bydlisko: Nové Zámky

Re: LIGA MAJSTROV 2009/2010

Poslaťod Bure96 » 4. Nov 2009, 18:41

no tak ten tip som mal v pláne a ani neviem z akého dôvodu som ho nedal. všimol som si, že kurzy všade padali, len v pine ostal 1.98 na tych rumunov. Ked ja nemam moc dobrý pocit z tych zápasov, tak ako z predchádzajúcich zápasov. Podla mna je to tak 60:40 pre rumunov.

Skús to, podla mna je to dobrý tip. Ja osobne nemam v laske škotsky futbal - strašne slabý.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: LIGA MAJSTROV 2009/2010

Poslaťod Bure96 » 4. Nov 2009, 22:49

no ja to hovorím stále človek sa učí na svojich chybách

kukam, že na kazan +1 bol kurz viac ako 2,0 tak si teraz kladiem otázku prečo som to nedal. A už viem aj odpoved: lebo som si zase nepozrel celu ponuku a pri kurze 4 mi hned zasvietili oči. ach jaj. Pričom je to ovela lepšia stávka, pretože pri víťazstve barcelony o gol by sa mi vratil vklad. stále tie isté chyby

sepiach:

dúfam, že si tú fiorentinu dal, lebo vyzerá to veľmi dobre po polčase. mna nemôžeš počúvať :)
To je prvé pravidlo, ktorým by si sa mal riadiť :)

trpajzlik:

už viem prečo som nedal to rangers: kvôli tej ich buldočej povahe. ked hrajú vonku a potrebujú body, tak oni ich uhrajú. to som si všimol už aj v predchádzajúcich zápasoch. Každopádne držím palce.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: LIGA MAJSTROV 2009/2010

Poslaťod trpajzlik » 4. Nov 2009, 23:32

Sem-tam nieco uhraju, zrejme to bude prave dnes, ale nechcel som :) Mozeme to spravit tak, ze ked sem nieco napisem, tak treba podat opacny tip *33
Ale nie su to az take lahke zapasy na tipovanie, ono sa to tak zda, ked to uhadneme, ale nie je to tak :)
Obrázok užívateľa
trpajzlik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 27. Apr 2009, 14:46
Bydlisko: Nové Zámky

Re: LIGA MAJSTROV 2009/2010

Poslaťod sepiach » 5. Nov 2009, 8:23

Kazan +1 bol naozaj dobrty tip. Pozeral som druhy polcas a barca sa fakt na nic nezmohla a podla toho co som videl mala kazan blizsie k vyhre ako ich super. Fiorentinu som nakoniec netipoval a dobre som spravil :)
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: LIGA MAJSTROV 2009/2010

Poslaťod sepiach » 24. Nov 2009, 13:47

Tak ako pani s tym dneskom ? :) Ja asi zahram arsenal s HCP....cez vikend prehrali v sunderlande takze sa asi moc nesnazili a skor sa sustreduju na LM. Arsenal ma momentalne super formu a superom nakladaju kolko sa do nich zmesti :) Myslim ze to mozu vyhrat bez problemov aj 3golovym rozdielom. Ja tam nic lepsie nevidim takze to zahram v kombinacii s del potrom za par unitov nech mam co sledovat :)
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Ďalší

Späť na Tipy na futbal

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia