Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Prípravné zápasy

Tipy na Ligu majstrov, Európsku ligu, Premier League, Primera Division, Seriu A, Bundesligu, Corgoň ligu, Gambrinus ligu...

Re: Prípravné zápasy

Poslaťod Bure96 » 17. Nov 2009, 16:29

jj s týmto zápasom súhlasil, ale ja som povedal, že už nikdy nebudem tipovať proti našim. Je mi to prosti srsti.

Ja taktiež neverím moc v naše víťazstvo aj ked by som im ho priam. Juhoamerický futbal je na úplne inej úrovni. Jediné čoho by som sa obával je to, že čílania nie sú zvyknuty na takúto zimu (a ževraj boli v šoku ked zistili že tu bola teplota +8 stupnov) a další fakt je ten, že čílanom bude chybať ich kanonier. Zima ale momentálne nie je nejaká velká, tak to by im nemalo prekážať a ten kurz ma veľmi veľkú hodnotu. Tu sa podla mna bookmakri dosť okašlali. Takže držím palce, ale ja pri telke budem fandiť našim :)

Inak chile trénuje bielsa, ten čo hral s argentívnou na MS 2006 a ževraj je to jeho veľká zásluha na tom kde je čile. myslím, že nemáme šancu *28

Toto ked si prečíta admin, tak mi zase bude čistiť žalúdok :) ide totiž *13
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Prípravné zápasy

Poslaťod trpajzlik » 17. Nov 2009, 17:48

Tiez suhlasim s tipom na Chile, ale nepodavam uz proti nasim, vela z tych kvalifikacnych vitazstiev som mal stavenych proti, hlavne na zaciatku. Ako naschval vyhravali tak uz im nepomaham :)
Ozaj, s tou zimou neviem kde si to cital, ale asi zalezi, z ktorej casti su, pretoze v Santiagu ked je tam zima, v pohode klesa teplota ako u nas, dnes napriklad 12:29 miestneho casu maju 14 stupnov v Santiagu, a to tam rozhodne nie je zimny mesiac, tzn. ze ak to povedali, chceli nas len ucicikat a idu za vitazstvom :)
Obrázok užívateľa
trpajzlik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 27. Apr 2009, 14:46
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Prípravné zápasy

Poslaťod Bure96 » 17. Nov 2009, 20:20

no tak gratulujem, len neviem či si si posledných 15 minút užíval ako ja :) hm?
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Prípravné zápasy

Poslaťod sepiach » 17. Nov 2009, 21:29

Zapas som nepozeral lebo som bol v kine ale vysledok ma tesi :)
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Predchádzajúci

Späť na Tipy na futbal

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť