Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Dubnica - B.Bystrica

Tipy na Ligu majstrov, Európsku ligu, Premier League, Primera Division, Seriu A, Bundesligu, Corgoň ligu, Gambrinus ligu...

Re: Dubnica - B.Bystrica

Poslaťod sepiach » 22. Nov 2009, 20:15

Rozmyslal som aj nad tym ale kurz na vitaza bol krajsi :P Neda sa tipovat na pocet setov ale gemy ano...22,5 bola hranica na under/over a kurzy vybalancovane. Bolo vidiet ze Del Potro vysiel z toho zapasoveho ritmu polovicu zapasu hral naozaj na neudrzanie. Na zaciatku zapasu prehraval 5:0 na gemy a to rozhodlo...V druhom sete hral naozaj genialne ale potom v tretom prisla mnesia kriza+trochu smoly a bolo po zapase. Kazdopadne, teraz viem ze Del Potro je v poriadku a ked pride na rad trosku lahsi super tak ho prevalcuje a kurz bude urcite fajn.
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: Dubnica - B.Bystrica

Poslaťod Bure96 » 22. Nov 2009, 20:44

Zvolen zahral ako som očakával, ale nerád dávam proti ZA, lebo oni sú také nevyspitateľné mužstvo.

Tak ta hranica bola veľmi dobrá. To si mohol kludne natipovať. To bola škoda. Mna hranica ani len nenapadla.
Tak ked bude hrať Porto s lahším súperom, tak daj vedieť :)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Dubnica - B.Bystrica

Poslaťod sepiach » 22. Nov 2009, 21:15

Zvolen vysiel krasne!

Del Potro bude hrat asi v utorok proti verdascovi. Verim ze ho porazi ale zatial nemam predstavu ake budu kurzy...snad nebudu stavkove sproste a daju tam cosi dobre nech zarobim :D

Btw zajtra sa hra zapas ktoremu verim 8/10 ale je tam nizky kurz cize neviem ci sa to oplati davat. Ide o zapas Djokovic - Davydenko. Djokovic hra v poslednej dobe neuveritelne dobre a davydenko je hrac, ktory sa sice drzi v top10 dost dlho ale na tu spicku nikdy nemal a ani mat nebude. Poznam ho ako svoje topanky a viem ze tento zapas nemoze vyhrat, nie pri takej forme aku momentalne Djokovic ma. 1,442 ponuka pinnacle
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: Dubnica - B.Bystrica

Poslaťod Bure96 » 23. Nov 2009, 0:23

no neviem, ten kurz je dosť odradzujúci. ako hovoríš, by som musel dať za veľa, aby som čosi vyhral a to mi nereže. počkam na toho del porta a uvidím. Dnes som zistil, že messi je zranený a nebude hrať v LM proti interu. Dúfam, že kurz na barcu stúpne. Ja totiž neverím, že mužstvo Interu, by mohlo nejako vzdorovať barcelone - ich hra sa mi vôbec nelúbi už dlhé roky (ako hovoria je to mužstvo bez tvárre) a preto si vsadím na barcelonu. viem, že nemajú najlepšie výsledky, ale proti Interu ich dám :) to si proste nemôžem nechať újsť. Píšeme do akésiho zvláštneho vlákna, ale neva :)

Inak zmen si aj ty avatara :) trpajzlik už tak učilinil. ak ti to nerobí problém. už sa mi ty smajlovia snívajú :)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Dubnica - B.Bystrica

Poslaťod sepiach » 23. Nov 2009, 9:25

Teraz si ma trochu prekvapil lebo ked som videl kurz na barcu tak som rozmyslal ze tipnem inter s hcp. Ak nie je na barcu kurz cez 2 tak si myslim ze sa to neoplati davat a to urcite nebude lebo teraz sa pohybuje okolo 1,55.

Preco si mam menit avatara ? Mne sa moj paci :-) Ja chcem takeho ako mate vy dvaja s adminom....nieco na ten styl.
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: Dubnica - B.Bystrica

Poslaťod Bure96 » 23. Nov 2009, 12:06

no napr. na 12bet je už kurz 1,8 na barcu. všade stúpa. myslím, že ešte stúpne. Messi znamená vela pre barcu, ale ako hovorím pre mna hra inter antifutbal.

určite nebudem hrať proti barcelone aj ked ich zužuje ta prasacia chrípka. obidvaja hrajú rozličné štýli a ten španielsky na 85 % prevalcuje taliansky. barcelona ma vo svojom strede skvelých futbalistov aj bez messiho a v tomto zápase ide o vela.

tak si nechaj si nechaj toho avatara ked sa ti tak lúbi :) .....ja len, že takýto avatar je pridelený každému novému užívateľovi, som chcel mať väčší prehlad, to je vše.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Dubnica - B.Bystrica

Poslaťod sepiach » 23. Nov 2009, 12:40

Mozno si tam casom aj ja hodim nejakeho pokemona :)

S tou barcou sa este rozhodnem...do zajtra casu dost.

Na Del Potra sa kurzy pohybuje okolo 1,6 tak teraz neviem ci sa to oplati. Mozno v kombinacii s djokovicom alebo nejakym futbalom.

Ale vsimol som si ze tusim na piatok je na plane zapas Nitra - Zvolen s kurzom 2,65 na zvolen. Ja mam pocit, ze Zvolen potiahne vitaznu seriu niekolkych zapasov v rade a ten kurz je naozaj krasny. Nitra nic moc a ked si vsimnes predosle prehrate zapasy zvolena tak vsetky boli dost tesne aj ked hrali s tazkymi supermi. 2,65 ponuka etip ale ja myslim ze pinnacle a podobne stavkove ponuknu este lepsie kurz.
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: Dubnica - B.Bystrica

Poslaťod Bure96 » 23. Nov 2009, 14:29

tak ten del porto pas. dvojkombinácie dávam len vo výnimočných prípadoch. a ten Zvolen neviem. možno potiahnu, ale mam s tým trochu problém:
1. nerád dávam celkovo na hostí
2. ked hrá hokejové mužstvo pár zápasov zle, musí niekedy prísť ten zápas čo to zlomí


uvidíme čo bude, ešte je to daleko aj s tou barcelonou si ešte počkám


Nemám čas čumiť do tých zápasov každý deň a možno je to aj tak lepšie lebo niekedy mám pocit, že čím viac podávam tým je to horšie.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Dubnica - B.Bystrica

Poslaťod trpajzlik » 23. Nov 2009, 17:29

Vidim, ze vo vlakne Dubnica - Bystrica prebieha debata o Djokovicovi, tak pridam moj smutny zazitok suvisiaci s tymto zapasom. Podla toho co pises, tak sledujes tenis a urcite vies, ze Djokovic ma za poslednych zhruba 20 zapasov skvele vitazstva, prerusene len jednou prehrou niekde v strede pred mesiacom v Sanghaji. No a superom nebol nik iny ako Davydenko :) Takze ten zapas som samozrejme mal podany a rozhodujuci tajbrejk som uz nepozrel. To bol posledny tenisovy zapas co som tento rok podal :)
Ale to pisem len ako zaujimavy zazitok, lebo Djokovic je podla poslednych vykonov u vacsiny favorit nie len v tomto zapase, ale aj v turnaji. No po tom zapase som sa tvaril ako moj avatar :)
Obrázok užívateľa
trpajzlik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 27. Apr 2009, 14:46
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Dubnica - B.Bystrica

Poslaťod sepiach » 23. Nov 2009, 21:44

Vtedy mal Davydenko vrchol sezony..fakt mu islo ale viac uz nedokaze a djoko nemohol vyhravat vecne. Teraz sa na neho lepsie pripravi a vychutna si ho :)
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Predchádzajúci

Späť na Tipy na futbal

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť