Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Live sazky na BASKETBAL

Tipy na NBA, Euroligu...

Live sazky na BASKETBAL

Poslaťod nba311 » 28. Aug 2012, 9:00

Ktera ze to z kancelari si myslite ze je nejidealnejsi pro Live sazky na basketbalova utkani? Se vsemi atributy ktere k tomu patri, takze nejen se divat na nejvyssi kurz, ale myslim tim samozdrejme i pocty vypsanych utkani, selhavani kancelari (jak casto treba ac maji zapasy v nabidce, tak nakonec k moznosti sazeni nejsou, kvuli problemy se spojenim ci jinym problemum).Dale ruznorodost lig ( jestli maji pouze 4 nebo 5 stalych soutezi a vymalovano a nebo je to opravdu barvite slozeni) a tak dale, takze ja budu cekat vase tipy, rady a postrehy ,protoze kdo jednou musel zkusit Basketbalove Live sazky , tak vi ze to nema chybu.
nba311
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 28. Aug 2012, 8:44

Re: Live sazky na BASKETBAL

Poslaťod nba311 » 28. Aug 2012, 9:09

Ja treba si osobne myslim nebo ztm jsem nenasel, jak v ohledu poctu nabidek ci ruznorodsti lig ,nebo vysce kurzu je pro me bezkonkurenci ztm bet365!!! Nejlepsi souteze pro live basketbalove sazeni je moje takzvana VELKA TROJKA a do ni patri ktera jina zeme nez li NBA, druhy favorit a pro me obrovske prekvapeni je CINA a ta treti zem mi jako amaterovi uplne vytrela zrak to jsem vubec nepredpokladal ale stala se ji Filipinska liga
takze USA CINA FILIPINY doporucuji vsem!!!
nba311
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 28. Aug 2012, 8:44

Re: Live sazky na BASKETBAL

Poslaťod Bure96 » 28. Aug 2012, 11:03

zdravím,

priznám sa, že basketbal tipujem iba výnimočne a už vôbec nie live stávky. Nikdy som sa nezaoberal ponukou, ale s konštatovaním že bet365 je najlepšia môžem len súhlasiť a myslím si, že lepšiu ako túto stávkovú kanceláriu nenájdeš. Proste sú no. 1 a keď tipuješ live stávky, tak ťa teoreticky ani zlimitovať nemusia.

Ak by si sa zameral na čo najvyššie kurzy, tak odporúčam pinnacle sports, hlavne na NBA!

Ak by som ti mal doporučiť ešte nejaké stávkové s live stávkami, tak by som sa pozrel na bwin, unibet poprípade nejakú ázijskú stávkovú kanceláriu. Ale hovorím, nič lepšie (z komplexného hľadiska) ako bet365 určite nenajdeš.

No inak by si nám mohol prezradiť ako tipuješ livko v baskete. čI máš nejakú stratégie, či tipuješ iba ak máš k dispozícií live streaming.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Tipy na basketbal

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť