Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

zrušeny tiket fortuna

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

zrušeny tiket fortuna

Poslaťod nuno » 14. Jan 2014, 21:01

Vo fortune som tipoval viťaza rakuskej ligy ako iné muzstvo kurz -80, v ponuke totiž nebol salzburg ani Grôding, na druhý deň fortuna Salzburg do ponuky doplnila , a neskôr to stiahla s ponuky .
Po mojom dotaze mi dali vyjadrenie , že v zmysle herného plánu 5-3-3 je tiket neplatný a bude mi vrátený vklad .Toto povaýujem sa neseriozne a podvodne ked som tipoval z jasnej ponuky uverejnenej v stavkovej kanc.a aj na nete.
poradí mi niekto čo mam v tomto prípade robiť kam sa obratiť , kde to napadnuť ako mam postupovť voči praktikám fortuny ?
nuno
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 14. Jan 2014, 20:51

Re: zrušeny tiket fortuna

Poslaťod Bure96 » 15. Jan 2014, 11:57

no problém je, že s tým asi neurobíš nič. Fortuna ma herný plán v ktorom je napísané toto:

5.3.3. Neplatné stávky
Ak dôjde k závažnej technickej alebo inej chybe, ktorá spôsobí, že tiket nezodpovedá ustanoveniam tohto herného plánu a/alebo je v rozpore s bežne zaužívanou stávkovou praxou a/alebo kurzy na tikete sú neporovnateľne vyššie než je kurzový priemer iných stávkových kancelárií a/alebo dôjde k situácii, keď kurzy na jednu stávkovú príležitosť umožňujú vhodným rozložením vkladov hráčovi získať výhru vyššiu než je súčet týchto vkladov, môže Fortuna takýto tiket prehlásiť za neplatný. V takomto prípade je stávka považovaná za neplatnú a hráčovi sa vráti vklad s manipulačnou prirážkou. Za neplatnú stávku môže Fortuna prehlásiť aj stávku na udalosť, u ktorej bol výsledok vopred známy a/alebo existuje dôvodné podozrenie, že výsledok stávkovej udalosti bol usporiadateľom, hráčom alebo inými osobami ovplyvnený.

Ak tam nebol salzburg tak niet divu prečo takto postupovali. Každopádne môžeš napísať niekde na ministerstvo financií, ktorá vydáva licencie. Ty by sa mohli tvojou sťažnosťou zaoberať, ale nemyslím si že uspeješ.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť