Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Vyjasnenie pojmov

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

Vyjasnenie pojmov

Poslaťod Martin4db » 17. Mar 2016, 21:02

Ahojte,

chcel by som sa spýtať na pár veci.
1. Čo znamená ,,Kto vyhraje zostávajúcu časť zápasu,, ja som na jeden zápas stavil (1:3), jasné, že som stavil na 3 a vyhral som, ale druhý krát som stavil tiež tak isto (HK Poprad 6:5 Zvolen), stavil som na Poprad a prehral som. Viete mi vysvetliť kde som spravil chybu?
2. Podobný prípad sa mi stal znova, len sa jednalo o tretiny ,,Kto vyhraje zostávajúcu časť 1. tretiny,, pri tom istom zápase (HK Poprad 3:0 Zvolen), stavil som na Poprad a prehral som.

:thanks:
Martin4db
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 17. Mar 2016, 20:44

Re: Vyjasnenie pojmov

Poslaťod Bure96 » 18. Mar 2016, 12:20

zdravím,

všimol som si, sú to stávky na zostávajúcu časť. To znamená sa ráta iba skóre od momentu podania stávky.

K bodu 1 mám uvedených málo informácií. Kedy si podal stávku, aku stávku a aké bolo aktuálne skóre pri podaní stávky.

K bodu dva asi tolkoto: ak poprad vyhrával 3:0 a ty si potom stavil na to, že kto vyhrá zostavajúcu časť 1. tretiny, tak sa nečuduj. Prvá tretina sa skončila 3:0 čiže ak si podal stávku až potom ako bolo 3:0, tak zostávajúca časť tretiny skončila 0:0. Skončilo sa to teda remízou a nie výhrou Popradu.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Vyjasnenie pojmov

Poslaťod Martin4db » 18. Mar 2016, 18:37

Ahoj

Veľmi pekne ti ďakujem za vysvetlenie. Takže všetko sa odvíja do momentu podania stávky. Jasné chápem.

K bodu 1. (kedy som podal, akú stávku a aké bolo sróre), tiež chápem, podal som pred tým ako padol gól a tým pádom zostávajúcu časť zápasu vyhrali. :)

A ešte ak sa môžem spýtať čo znamenajú tie čísla pod tými HK napr. HK Poprad a pod tým je další kurz 10, na remízu je 12 a vedľa kurz a pod.?
Martin4db
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 17. Mar 2016, 20:44

Re: Vyjasnenie pojmov

Poslaťod Bure96 » 18. Mar 2016, 19:58

veľmi rád by som ti odpovedal, ale vôbec neviem o aké čísla sa jedna a ani v kde si to našiel - asi máš na mysli nejakú stávkovú kanceláriu.

Budem potrebovať screen shot alebo mi povedz kde to vidíš na akej stránke.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Vyjasnenie pojmov

Poslaťod Martin4db » 18. Mar 2016, 20:11

To čo som vyznačil na to som sa pýtal. Ďakujem za tvoju trpezlivosť. :respect:
[img]file:///C:/Users/Martin/Desktop/Bez%20názvu.png[/img]
Martin4db
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 17. Mar 2016, 20:44

Re: Vyjasnenie pojmov

Poslaťod Bure96 » 18. Mar 2016, 20:39

no to mal byť asi obrázok - bohužial nenačítal sa
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Vyjasnenie pojmov

Poslaťod Directore » 19. Mar 2016, 17:56

obrazok ti nenacitalo lebo si dal lokalnu adresu, musis ho nahrat na web napr tu http://postimage.org/ alebo tu http://imgur.com/ alebo tu https://imgsafe.org/ a potom adresu toho obrazka skopiruj medzi img znacky ako si to urobil v tvojom prispevku vyssie
Obrázok užívateľa
Directore
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 111
Registrovaný: 5. Feb 2009, 18:00

Re: Vyjasnenie pojmov

Poslaťod Martin4db » 20. Mar 2016, 13:34

http://postimg.org/image/i7eolz17j/

Stávkujem na Tipsport.

Ešte mám takú otázku, ked dám víťaza danej tretiny napr. Zvolen a stav je 1:2 tak aj keď niekto dá gól tak stále vyhrá Zvolen?

Ďakujem.
Martin4db
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 17. Mar 2016, 20:44

Re: Vyjasnenie pojmov

Poslaťod Bure96 » 20. Mar 2016, 18:03

Takze ta 10 znamena ze ten zostavajuci cas bude vyhra domacich alebo remiza. 02 remiza alebo vyhra hosti.


no neviem ako to myslis. ak zvolen vyhrava 2:1 a ty das klasicku stavku ze 1. tretinu vyhra zvolen tak si vyhral za predpokladu ze tu tretinu ozaj vyhra zvolen.

ak das na zostavajuci cas tak ak je stav 2:1 a poprad da po tvojom podani stavky gol tak tretina sa skonci 2:2, lenze ten zostavajuci cas skoncil 0:1 takze vyhra popradu je vitazna stavka.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť