Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

vybíraní vkladu

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

vybíraní vkladu

Poslaťod METLOK » 31. Okt 2009, 0:08

čau mam dotas gdyž se zaregistruju u saskovvé kanceláře a vložim vklad dostanu bonus ale když chci vybrat vklad tak musím s pravidla přetočit vklad a i bonus. Tak mě napadlo jestli by nešlo tohle vsadil bych všechno tak abych prohlál a zustal na nule tak bych vložil vkad jestli mě byto šlo dávat vkald a vybírat vyhry s učtu *35
METLOK
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 30. Okt 2009, 1:15

Re: vybíraní vkladu

Poslaťod Bure96 » 31. Okt 2009, 11:05

tak teraz nechápem nič

prečo nechceš bonus?

no ono to funguje tak, že môžeš vyberať peniaze (teda záleží od SK) aj ked nemáš pretočený vklkad s bonusom, len s tým, že ten bonus sa ti odráta od tej čiastky, ktorú vyberáš. (dobre je opýtať sa na live chate).

Dokonca niektoré stávkové knacelárie ani neupozornujú na to, či máš pretočené všetko a ked nemáš a vyberáš, tak smola! prišiel si o bonus.

Ja neviem teda, ale ak nemôžeš vybrať naozaj peniaze skôr ako pretočíš (naozaj by som sa opýtal najprv na podpore), tak skús to tak urobiť ako si povedal (ale popravde s týmto som sa ešte nestretol :)))) - môžeš mi povedať prečo to tak chceš spraviť?

Inak môj tip je tento: ak podáš všetko tak aby si otočil cely zvyšok a dáš nejaký normálny tip, tak si myslíš, že ti výjde. Ono to tak dosť často býva *28
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia