Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

prosím o radu

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

prosím o radu

Poslaťod sedlo88 » 6. Dec 2014, 12:05

Ahoj. Stalo se někdy někomu viz níže? Využil jsem sázku za 1000 na betclic a podařilo se mi vyhrát 4000 Kč. Výběr a vše proběglo v pořádku. Po delší době jsem se o této nabídce zmínil starší kolegyni, že touto cestou nemůže prakticky nic ztratit. Poprosila mne, zda bych ji s realizací sázky u betclic nepomohl. Problém byl v tom, že nemá svůj vlastní počítač, tak jsem ji pomohl, zapůjčil svůj vlastní notebook. Kolegyně se na mém počítači zaregistrovala, vložila 1000 Kč a vsadila na zápas s kurzem 6,5. Vše pro ní dopadlo výborně a na účtu měla 6500 Kč. Nikdy jsem snad neviděl šťastnějšího člověka, ona nikdy nic nevyhrála a teď měla obdržet 5500 Kč čistého bez nějakého úsilí. Zažádala tedy o výběr a těšila až přijdou peníze na účet. Asi po týdnu úsměv opadl, jelikož na bankovní účet přišla částka pouze 1000 Kč. Samozřejmě se situace začala řešit (pouze e-mailem s betclic-support, bohužel není možnost někomu zavolat). Pán na zákaznickém servisu neustále papouškuje, že došlo k porušení podmínek, že účet řídí 3.osoba a, že oni mohou kdykoliv účet zablokovat i po skončení vyhraných sázek. Kolegyně je mi strašně líto a hrozně rád bych ji pomohl kord když vím, že 5500 Kč je pro ní tak strašně moc peněz. Stala se podobná situace někomu prosím Vás? Vždyť přeci 3.osoba (čili já) účet neřídila, kolegyně sice použila můj počítač, ale každý kliknutí na myš či klávesnici dělala ona.

Děkuji za každou radu. Kolegyně už boj o svoje peníze vzdala, ale já bych ji rád vrátil úsměv na tvář. Aleš
sedlo88
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 6. Dec 2014, 12:03

Re: prosím o radu

Poslaťod Bure96 » 6. Dec 2014, 13:36

keď si prečítate podmienky každej stávkovej kancelárie, tak je tam napísané to čo aj v BetClicu:

6. Jeden hráč může získat jen jednu bezrizikovou sázku (tj. jedna sázka na jednu adresu, jeden email, jeden bankovní účet, jednu IP adresu, jeden počítač, jednu platební kartu).

Ako vidíte je tam jeden počítač ako aj jedna IP adresa. Neviem koho z vás to je vina, ale podmienky ste si mohli prečítať pozorne jeden aj druhý.

Bohužial stávková neskúma kto klikal na počítač. Nemá to ani ako preveriť či zistiť. Preto sa dáva do podmienok počítač a IP adresa.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť