Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Potrebujem Radu

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

Potrebujem Radu

Poslaťod Neznamy » 15. Okt 2015, 20:34

Zdravím. Prosím vás idem podať tiket do fortuny. Chcem to podať za nejakých 5e ale neviem či to ten BATE Borisov môže dať

Tu je screen: http://prntscr.com/8rob1j tiketu neviem no čo na to hovoríte ?
Neznamy
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 15. Okt 2015, 20:33

Re: Potrebujem Radu

Poslaťod West » 15. Okt 2015, 20:37

Ty budeš určite jeden z tých "nováčikov" čo si myslia že podajú, a hneď vyhrajú. Koľko krát podávaš?
West
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 15. Okt 2015, 20:35

Re: Potrebujem Radu

Poslaťod Neznamy » 15. Okt 2015, 20:43

No to máš asi pravdu. No ale vieš čo ale ako podával som už 8-10x som podal 1 som vyhral 6ečok z 50c na Americkom futbale.
Neznamy
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 15. Okt 2015, 20:33

Re: Potrebujem Radu

Poslaťod West » 15. Okt 2015, 20:45

Ja som podal na Laca že vbehne na ihrisko a 72 kurz, nováčik ťa neprejebal ty.


#PEACE Brano je hovno
West
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 15. Okt 2015, 20:35

Re: Potrebujem Radu

Poslaťod Jozef » 15. Okt 2015, 20:46

Vazne si myslis, ze bate borisov da gol proti barcelone?..Je tam sice nejaka sanca ale velmi..chlapec vidi velky kurz a chce vyhrat milion takto to nefunguje zlatko ;)
Jozef
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 15. Okt 2015, 20:44

Re: Potrebujem Radu

Poslaťod Jozef » 15. Okt 2015, 20:48

Tak je LUBO chceš byť miliónár :D
Jozef
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 15. Okt 2015, 20:44

Re: Potrebujem Radu

Poslaťod matamisko » 20. Júl 2017, 22:36

Srdecne pozdravujem. Mam na vas prosbu. Neviem nikde dohladat udajny dnesny zapas ktory som si podala na live stavkach vo fortune a mam pochybnosti ci sa zapas vobec odohral. Neviem ho vobec nikde vyhladat. Neviete mi prosim poradit na koho by som sa mohla obratit v takomto pripade , alebo či neexistuje nejaka asociacia ktorá by mi vedela v tomto pomoct a dohladat ci bol ten zapas vobec odohrany? Jedna sa o futbal 20.7.2017 a mal zacat cca o 9-tej dopoludnia. Futbal MS U17 ZENY LOTYSSKO VS LITVA.
DAKUJEM PEKNE. MISKOVA M.
Jozef píše:Tak je LUBO chceš byť miliónár :D
matamisko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 20. Júl 2017, 22:23

Re: Potrebujem Radu

Poslaťod Bure96 » 21. Júl 2017, 7:16

Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Potrebujem Radu

Poslaťod Roman9763 » 27. Dec 2020, 4:20

Ahojte. Potrebujem poradiť. V prvom rade pokiaľ ťa to nejako pohorší prosím neodpovedaj.

Mám problém v tom že nemôžem stávkovat minimálne v Slovenských stávkových kanceláriách. Som zablokovaný (niekto môže aj vedieť prečo). Chcem sa spýtať ako by som sa mohol dostať nejako k tipovaniu cez internet asi v zahraničí tak, aby mi neprišli slovenské úrady na to že stavkujem? Ma niekto na to nejaký trik že stavkuje v zahraničí tak, že Slovenské úrady o tom nevedia? Bojím sa že pokiaľ by som sa zaregistroval napríklad na bet365 že by mi tam blokli účet. Ma niekto s tým skúsenosti?
Roman9763
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 27. Dec 2020, 4:06

Re: Potrebujem Radu

Poslaťod Bure96 » 28. Dec 2020, 1:31

slovenské úrady len neodporúčajú lebo sú zahraničné spoločnosti blokované. Jediné čo musíš vyriešiť je prístup na zablokované web stránky čo v dnešnej dobe je jednoduché a okrem toho existujú aj alternatívne domény zahraničných prevádzkovateľov, ktoré nie sú blokované (robí to najmä bet365).

Okrem prístupu je potrebné vyriešiť aj spôsob vkladu a výberu. Účty zahraničných prevádzkovateľov by mali byť tiež blokované ale vieme, že nejaký účet majú zablokovaný, ale peniaze normálne chodia, lebo používajú iné bankové účty (nedá sa však na to spoliehať). Celkovo odporúčame mať český bankový účet napr. vo FIO banke.

Napr. na Skrill sa už v Bet365 nedá moc spoliehať. Majú tam nejaké divné podmienky a podľa toho čo viem, tak už nový hráči tuto metodu nemajú.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Ďalší

Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť