Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

platene tipy

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

platene tipy

Poslaťod m4rt1n » 19. Aug 2012, 23:19

som tu novy takze neviem ci je to spravne zaradene
ma tu niekto skusenosti s platenymi tipmi? ze niekomu zaplatim a on mi posle nejake tipy, na internete som cital ze 99% su vsetko podvody ale mozno niekto poznate aj nejake spolahlive
ja som hladal na nete a nasiel som nieco taketo: www.tipysport.weblahko.sk ma tam dobru navstevnost aj celkom dobru uspesnost tiketov tak neviem ci nieco taketo poznate este
(toto nieje ziadna reklama na ten web len som uviedol priklad a poprosil by som o nazor ak sa niekto najde)
m4rt1n
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 19. Aug 2012, 23:10

Re: platene tipy

Poslaťod Bure96 » 20. Aug 2012, 9:35

ja nie som žiadny odoberať platených tipov a nedoporučujem to nikomu. Jednoducho povedané - ak niekto začne odoberať tipy tak iba kvôli nejakej dobre štatistike alebo na nejaké doporučenie. Ak má takáto spoločnosť veľa odoberateľov, tak môže ľahko hýbať kurzami - ak vypíše kurz a teraz 1000 ľudí si ho vsadí, tak automaticky klesne! To znamená, že nikdy nedosiahneš taky zisk ako garantuju dodávatelia tipov. Hrozí aj to, že servis môže túto masu odoberateľov využívať aj vo svoj vlastný prospech! Jednoducho hodia užívateľom opačný tip ako oni chcú a tým pádom im vystrelí kurz na mužstvo ktoré chcú vsadiť.

Poznal som ľudí čo odoberali - znamenalo to neustále byť na telefone byť a očakávať E-MAIL. Ale odkial to odoberali, tak to už zaniklo tuším. Lepšie by si mal, keby si išiel na fora a hladal poprípade sa s niekym dohodol na spolupráci s tipmi!


To čo si tu dal tak už len nedôveryhodne vyzerá - je na free hostingu, ktorý je zadarmo. Okrem toho neni tam žiadna dôveryhodná štatistika. Ked chceš dôveryhodnú, tak nech si urobí konto na oddsportale a potom to bude dôveryhodné - tam sa tipy automaticky vyhodnocujú a nie je možné ich podávať po uzávierke zápasu.

Dalšou vecou je, že tipuje v tuzemských stávkových na pobočkách, kde platí manipuláky :)))) Tak toto je už úplný výsmech. Okrem toho si môžeš pozrieť aj e-mail, ktorý je z azetu :))) raj pre podvodníkov.

Ver mi, nie je nič lepšie ked dáš na seba - samozrejme musíš vedieť pracovať s kurzami. No a v neposlednom rade si treba všímať aj to ako často podáva tipy! Lebo ak niekto podáva tipy častejšie s menšou percentuálnou výnosnosťou, tak môže dosiahnuť väčší zisk!

Ale aby si uveril, tak treba vyskúšať - no pre mňa je top štatistika ak je to overené na oddsportal! Lenže toto je k dispozícií iba pár týždňov možno nejaký ten mesiac, takže takéto štatistika asi ešte k máni nebudú - je to ale jedna z mála alternatív kde si tu historiu tipov môžeš naozaj overiť!

Každopádne za vyskúšanie nič nedáš, ale teda žiadny dobrý servis nepoznam - ale nikdy som sa o to nejako nezaujímaL Takže sorry v tomto ti ja asi nepomôžem.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: platene tipy

Poslaťod Tomino » 27. Aug 2012, 9:37

Zdravim ta, stranku ktoru si uverejnil, je urcite podvod.su zverejneny aj na ciernej listine monitoringu tipov.
Ak by si mal zaujem mam jednu stranku overennu , a este odoberam z jedneho zdroja, ktory nema statistiku len mi chodia emailom tipy...v pripade zaujmu ma kontaktuj na email ????@????.com
Tomino
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 27. Aug 2012, 9:32

Re: platene tipy

Poslaťod tiptop » 3. Sep 2012, 22:15

ahojte, uz dlhsie sledujem platene tipy na tenis na tejto stranke: :sorry: a zda sa mi ze je to celkom zaujimave a ani cena za tipy nie je zla. Este som si ich neobjednal, ale uvazujem ... co myslite?
Naposledy upravil Directore dňa 3. Sep 2012, 23:20, celkovo upravené 3
Dôvod: scenzúrované nakoľko to bol prvý príspevok užívateľa s nickom tiptop a hneď aj s odkazom, jednoducho to smrdí reklamou
tiptop
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 3. Sep 2012, 22:11

Re: platene tipy

Poslaťod Maty.B » 27. Jan 2013, 1:17

Pro: m4rt1n
Ak si naozaj začiatočník a nerobíš si len reklamu na ten web o ktorom píšeš, tak ti môžem odporučiť Betmaker.cz. Majú tam akciu priamo pre začiatočníkov, ktorým dajú do začiatku eura na stávkovanie. Link tu: http://strankazmazana.sk. Mám s nimi skúsenosť a poznám ďalšie Slovákov, ktorí si túto českú stránku chváli.
Ak si len frajer čo si robil reklamu, zbytočne som strácal čas .. [-x
Nech sa darí :-bd
Maty.B
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 27. Jan 2013, 1:08

Re: platene tipy

Poslaťod Maty.B » 27. Jan 2013, 1:24

Pro: tomino
Áhoj kamoš tak sme tu zase stretli. Písal som ti email, ty už si neodpovedal ;)
Maty.B
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 27. Jan 2013, 1:08

Re: platene tipy

Poslaťod Bure96 » 27. Jan 2013, 17:57

zdravím,

no tento nick si nepamatam a ani na meno a podla e-mailu tiež neviem. Skús mi napísať na e-mail viac a možno sa rozpamatam. Každopádne reklama na stránky je zakázané, preto bude zmazaný aj tvoj odkaz. Nepodporujeme vôbec stránky, kde sa predplácajú tipy.

A ta akcia na 14 dni je celkom dobry marketingový ťah, ale človek potrebuje vzorku 500 tipov, aby vedel že ste dobrý. Okrem toho je tam dalších xy faktorov, ktoré neodporúčajú tipovanie vdaka predplateným tipom.

tak zatial
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: platene tipy

Poslaťod Maty.B » 29. Jan 2013, 7:52

Admin zle si ma pochopil. Ten pozdrav nebol pre teba, ale užívateľa s nickom "Tomino". Teba samozrejme tiež nepoznám :) Ok, proti smazanému odkazu nič nemám, len som chcel pomôcť. :sorry:
Maty.B
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 27. Jan 2013, 1:08

Re: platene tipy

Poslaťod Bure96 » 29. Jan 2013, 11:14

tak sorry :) ... to som si nevšimol ... musím mazať tie stránky jednoducho platiť by sa nemalo a keď tak nech si niekto spraví štatistiku poriadnu kde ma archív tipov uložený napr. na oddsportal inak smola. Vela ludí si tu chce robiť reklamu a aj preto musím mazať....to len tak na vysvetlenie.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: platene tipy

Poslaťod Fenix17 » 3. Mar 2015, 14:42

K placeným tipům moc důvěry nemám, ale osvědčily se mi arbitráže, tzv. surebety. Můžu vás naučit techniku sázení surebetů (arbitráží) a nechat si je sdílet (crossmarket, průměrně kolem 5%) neváhejte mě kontaktovat. Zaměřujeme se i na middles, u kterých můžete vyhrát na obou stranách příležitosti a získat zisk do 300%. Praxe od roku 2006.
Fenix17
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 3. Mar 2015, 14:37

Ďalší

Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia