Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Placené tipy v Česku

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod MartinLu87 » 26. Jan 2017, 20:54

Thomas píše:tie tvoje príspevky vyzerajú ako promo na tie hlupe tipy. Všetko čo si tu napísal mi príde zvláštne akokeby si bol priamo z tejto tipovacej služby.

Existuje veľa verifikačných stránok, takže nechápem prečo išli na tu podvodnícku. Aby sa im dalo veriť, tak nech si tipy overujú niekde inde. Ideál je na oddsportal, kde si vytvoria konto a v určitú hodinu v týždni si odkryjú profil resp tipy, kde si všetci môžu pozrieť historiu.

Inak absolutne neverím ničomu čo si napísal.


Mě je úplně fuk, jestli mi věříš nebo ne. Je mi fuk, co používají za ty jejich verifikační stránky.Je pravda, že když jsem zjistil, co používají, tak jsem měl jisté pochyby, ale risknul jsem to. Hlavně díky tomu, že spousta podvodníků spíš chtěla peníze na paysafecard a nikdo nechtěl na bankovní účet. Já prostě vidím čísla, který nelžou, resp. né tak docela,ale +/- to sedí. Kdybys u nich měl členství alespoň měsíc, tak víš, že mají výsledky a nemluvil bys tak,jak mluvíš. To si jako fakt myslíš, že já patřím k té jejich tipovací službě? A dělám tu nějaké promo? Docela mě tu bavíš :D Hej, počkej, to bych měl mít teda sakra tučně zaplacený, když jim tu dělám promo. :D Bohužel, od nich neuvidím ani korunu. Ale přeci jen jsem trošku zvědav - čemu prosím tebe nevěříš nebo co je pro tebe zvláštní na tom,co jsem napsal? Vždyť si to ani nevyzkoušel? Nemáš s nimi absolutně zkušenost. Protože kdyby ano, tak takto hloupě nereaguješ :D Já se tady podělil o mé zkušenosti s nimi, na rozdíl od tebe. Ty jen soudíš podle toho, že jsou na verifikaci.com a protože jsou na verifikaci.com, tak jsou to automaticky zmr*i :D :-q

Já vlastně ani nevím, proč tady na to reaguji. Zastávám se prakticky cizích lidí, který v životě asi ani neuvidím, bavím se tady s nějakým cizincem, který mi ve finále za to ani nestojí, protože nemá žádnou zkušenost s jejich tipovací službou. Možná je to tím, že když vidím, že je někde nějaká nespravedlnost, tak bojuji za spravedlnost a pravdu. Možná je to ten důvod, proč tu reaguji. Že já vůl se na to nevys*ru.

Nikoho tady nenutím,aby je zkoušel. Nikoho nenutím,aby mi věřil. Nikoho se o nic neprosím. Podělil jsem se o své zkušenosti s nimi. Lidi, máte svojí hlavu, tak jí používejte. ;)
MartinLu87
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 18. Dec 2016, 13:51

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod Petr1 » 3. Feb 2017, 12:25

na Blogabetu nebo Betrush lze najít mnohem lepší sázkaře s dlouhodobou verifikací, která není zmanipulovaná tak jako Hurvajztipy na verifikace.com, takže nechápu, že někdo může vychvalovat trapáčky z Hurvajztipy, s kterýma za měsíc prosází několik desítek tisíc a vyhraje pár kaček, když existují tipéři mnohem lepší,

když někdo záměrně uvádí nereálně vysoké kurzy,tak je prostě šmejd, za tohle by jim jinde dávno zrušili účet, proto mají Hurvajztipy verifikaci tam kde mají,aby mohli podvádět lidi
Petr1
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 25. Dec 2016, 9:17

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod MartinLu87 » 3. Feb 2017, 16:25

Petr1 píše:na Blogabetu nebo Betrush lze najít mnohem lepší sázkaře s dlouhodobou verifikací, která není zmanipulovaná tak jako Hurvajztipy na verifikace.com

To, že se dají sehnat kvalitnější sázkaři na Blogabetu nebo Betrush samozřejmě souhlasím. Ty měsíční ceny tomu taky odpovídají. Ne každý tyto stránky zná, i já do nedávna nevěděl, že něco takového je a že vůbec nějaká verifikace tipů existuje. Každý má možnost volby. Kdo nezkusí, neví. A kdo neví, tak prudí.

Petr1 píše:takže nechápu, že někdo může vychvalovat trapáčky z Hurvajztipy, s kterýma za měsíc prosází několik desítek tisíc a vyhraje pár kaček

S tímto ovšem souhlasit nemohu. Pane, vy s nimi nemáte zkušenosti. Jak můžete říct, že s nimi člověk prosází desítky tisíc a vyhraje pár kaček?

Petr1 píše:když někdo záměrně uvádí nereálně vysoké kurzy,tak je prostě šmejd

S tím souhlasím, to, že někdo upravuje záměrně kurzy, je šmejd. Toto není profesionální, je to klamání a ten, kdo ty stránky provozuje by zasloužil pár facek a zrušení stránek. To ještě ale neznamená, že ty kurzy záměrně upravují Hurvajztipy a nebo kdokoli jiný. Nemáte to ničím podložený,že to dělají právě oni. Co když jsou jen oběti? Jsou to jen spekulace, ničím podložený.Vím minimálně o jednom uživateli - jméno na facebooku má Pan Ji, ten na stránce Hodnotenia Tipérov píše o tom, jak jim stránka verifikace.com upravuje kurzy,výsledky a nějaký další podělávky a že s nimi končí apod.

Petr1 píše:nechápu, že někdo může vychvalovat trapáčky z Hurvajztipy

Ti, jenž zkusili, vychvalují, ti, jenž nezkusili, pochybují..

To, že u verifikace.com jsou zkreslený kurzy a to, že se jedná o podvodnou stránku je fakt. V tom případě jsou všichni ti tipéři automaticky podvodníci a šmejdi? S tím prostě nemohu souhlasit. KombiSázkař (facebook), má IČO,má bankovní účet, je lehce dohledatelný a má verifikaci tipů u té verifikace.com, je to tedy také automaticky podvodník?

Otázkou samozřejmě je, co ukáže čas. Obzvlášť, když teď chtějí rozjet live sázky. Teď je ale situace taková, že výsledky ale mají, služby, které si zaplatíte, tak plní. Nevidím důvod, proč je nyní nazývat za trapáčky nebo podvodníky. Samozřejmě pokud jednoho dne třeba utečou i se všemi penězi,což může udělat kdokoli jiný, tak potom dobře, budou právem označováni za šmejdy, podvodníky, lháře a nevím co. Označovat je za šmejdy a podobně jen proto, že s nimi nemá někdo zkušenosti, jen proto, že jsou u nějaký verifikace.com, jen proto, že nemají tamto a tamto.., to mi přijde naprosto unáhlené, až hloupé. Pokud jednoho dne třeba se všemi vyj*bou, tak potom ano, ten den uznám, že se jedná o podvodníky a lháře..,ale rozhodně ne teď, když jsou OK.
MartinLu87
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 18. Dec 2016, 13:51

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod Petr1 » 3. Feb 2017, 17:45

Nemám zkušenosti? Co je to nesmysl? To jako abych měl zkušenosti, tak jim musím nejdřív zaplatit nebo co? Není potřeba!

To je právě kouzlo verifikace, že každý si může sázkaře dopředu proklepnout podle jeho historie. A realita je taková, že podle kurzů u českých sázkovek nebo Bet365 není možné slibovaných 10 000 dosáhnout, protože Hurvajztipy mají na verifikaci vymyšlené kurzy. Někdy je rozdíl i 0,7 což při částce 1000 dělá hned 700. Skutečné kurzy se dají ověřit třeba podle Oddsportalu a každý si to může spočítat. Jejich měsíční zisk je někde mezi 3000-6000, což je při sázení za litr na tiket naprosto směšný výsledek.
Petr1
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 25. Dec 2016, 9:17

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod Quitore » 20. Feb 2017, 11:42

Sleduju, že se to tady pěkne rozjelo, tak si říkám, že přispěju taky svou troškou do mlýna a víceméně na každém názoru nahoře je trochu pravdy. Já jsem se ze zajímavosti zaregistroval k Hurvajztipum někdy v lednu a následující poznatky.

1) Vojtovo sazeni a Hurvajztipy jedou pod tim samym clovekem / občas je až vtipné jak ty maily vypadají podobně
2) nebál bych se říct, že projekt verifikace.com má s nima taky co dočinění, zhruba 1-4 zápasy za měsíc jsou různě upravené (jiný kurs, vyhodnocené opačně, úplně vynechané)
3) Přes tohle všechno se jim v lednu podařilo dosáhnout profitu, mě se povedlo nějakých 10k za 24k vsazených, takže ROI 41% což se dá. Únor je horší, momentálně jsem na nějakých 2k profitu za 19k vsazených

Suma sumárum pochybná skupina s pochybnými praktikami, ale i přes tohle všechno v plusu. Osobně zatím dostávám za peníze to co bych čekal, každopádně asi budu hodně zvažovat jestli do toho jít znova už jenom z morálního hlediska.
Quitore
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 3. Dec 2016, 23:50

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod ramonkukler » 25. Feb 2017, 0:54

Přidejte se zdarma a vyzkoušejte verifikované / ověřené tipy, vysoký profit, přes 500 jednotek za 4 měsíce, ROI 19.41%

Přidejte se tady: http://eepurl.com/cAFRJ1

http://www.mybigpartner.com/user/ramonkukler
ramonkukler
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 25. Feb 2017, 0:42

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod zavinacc » 11. Mar 2017, 21:15

Ahoj Fedor,
pokud to čteš, napiš mi prosím na email: stavby2011@seznam.cz
Měl bych dotaz ohledně tipů. Dík Zavinacc
zavinacc
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 11. Mar 2017, 21:11

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod Petr1 » 23. Mar 2017, 22:03

Petr1
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 25. Dec 2016, 9:17

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod Quitore » 26. Mar 2017, 1:01

To je peklo ta česká mentalita, místo abych prezentoval svoje schopnosti napíšu proč jsou ostatní úplně špatní (i když v případě verifikace.com asi reakci na ten článek chápu).

Četl jsem nějaké články o slovenských bláznech. Ti to podvádění dali ještě do větších měřítek a už si je vyhmátla policie :D
Quitore
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 3. Dec 2016, 23:50

Predchádzajúci

Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť