Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

live stavkovanie

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

live stavkovanie

Poslaťod buxi86 » 25. Dec 2014, 12:37

zdravím pánove,chcel by som sa poradiť s ludmi ktorí sa venujú live stávkam mam par dotazov.

1.je možne aby mi stavkova kancelária zablokovala ucet koli castym stávkam(napr.80stavok behom 4hodin)
2.aky je najvecsi vklad a mozna vyhra pri live stavkach????
3.moze mi stavkova kancelaria zablokovat ucet koli castym vyhram, vysokej výhre alebo vysokému vyberú z môjho uctu v stavkovej????

to je asi vsetko co ma momentalne napada :D ,dufam ze sa tu niekto najde kto by chcel odpisat :D :D .Vopred dakujem za odpoved :D
buxi86
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 25. Dec 2014, 12:09

Re: live stavkovanie

Poslaťod Bure96 » 25. Dec 2014, 14:00

Najprv si musíme objasniť čo je to zablokovať a až potom sa vyjadrím. Ide o to, že zablokovanie účtu znamená nemožnosť prístupu na svoj účet. Potom je zníženie limitu na stávky teda ak ti dajú limit 0 EUR, tak potom sa prihlásiš na svoj účet ale nepodáš si stávku. Je tu možnosť aj zníženia limitu napr. na 20 EUR a vtedy sa teda prihlásiš a môžeš si aj podať avšak max 20 EUR/stávka.

Zablkovanie účtu prichádza iba vtedy ak si porušil nejaké pravidlá resp. neposlal si im nejaké dokumenty kvôli overeniu identity.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: live stavkovanie

Poslaťod buxi86 » 29. Dec 2014, 19:22

thomas dakujem za odpoved ;) ;) chcel by som vediet este dovod kedy mi mozu znizit limyt na stavku???mozu ma limitovat aj vo vybere z uctu(napr mam na ucte 2000e a chcem si ich vybrat naraz ale daju mi limit ze mozem vybrat napr. len 500e???) bavym sa o bet365 :thanks: :thanks:
buxi86
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 25. Dec 2014, 12:09

Re: live stavkovanie

Poslaťod Bure96 » 29. Dec 2014, 19:58

znižia ti limit napr. ak podáš stávku za veľa penazí a vyhráš, ak si dlhodobo v pluse, tipuješ podla nejakých predplatených servisov, majú z tvojich tipov rešpekt ;) ..... no možnosti je veľa a vždy neplatia. Sú rôzne a každá stávková má svojich ludí, ktorí to vyhodnocujú. Je to iba na ich vôli.

S limitom pri výbere som sa ešte nestretol, ale môže dôjsť k takejto situácií ak nemáš overený účet. Treba však pozerať aký limit má konkrétna platobná metóda.

No v bet365 sú v pohode, len musia mať overenú tvoju identitu.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia