Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

10minútové live stávky

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

10minútové live stávky

Poslaťod brobusko69 » 30. Dec 2013, 18:24

Ahojte tak mal by som otázku pre pokročilých a hlavne takých čo skúšali všelijaké systémy v tipovaní. Takže k mojej otázke. Už sa nejaký tne čas zaujímam o systém martingale skúšal som si o tom načítať čo najviac ako na fórach tak tipérskych stránkach. Skúšal som sa zamyslieť nad všelijakými sú§sobmi zahratia tohoto systému aby to bolo čo najmenej riskantné a napadli ma 10 minutové stávky. Skúšal som to na nečisto spolu na 100 stávkach a nedostal som sa ani raz nad 4 stávky. Presnejšie stávky na rohové kopy. Taktiež som si popozeral nespočet zápasov ako z anglickej tak z nemeckej ligy a takmer ani v jednom sa nestalo(aspoň som si to nevšimol) že by nejaké mužstvo nekopalo aspoň jeden roh za počas. Väčšinou sa kurz pohybuje okolo 1,5-1,6 tak som si napísal postup stávkovania a navyšovania tak aby som pri každej stávke teda aj nevýhernej bol v pluse 2 eurá každých 10 minút. Nezaoberali ste sa niekedy niekto martingalom tak, že by ste každou stávkou navýšili svoj vklad nie o dvojnásobok poprípade dorovnanie straty ale aj k navýšeniu zisku ?

Pre vysvetlenie ak som to nenapísal dosť zrozumiteľne viem to vysvetliť na kurze 2,0.
Prvá stávka 1 euro
druhá stávka 3 eurá
tretia stávka 7 euro
štvrtá stávka 15 e
zisk 4 eurá
atď. potreboval by som na to max 200 eur na 4 stávky pri kurze 1,5.

Takže neskúšali ste niekto tieto live 10m. stávky ?? Ďakujem :o:
brobusko69
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 30. Dec 2013, 18:07

Re: 10minútové live stávky

Poslaťod nobody » 31. Dec 2013, 21:07

Ahoj,
podobny system som skusal a dost casto a nie len na rohy, ale aj na goly, ale nie formou martingale, ale flat stakes.

Preco nie martinagle? Si si na 100% isty, ze to vyjde? Ja nie. Moze sa stat, ze taky zapas sa vyskytne a ty prehras dost velku sumu. Preto by som sa radsej zameral na to, co si pisal, ze najst take muzstva, ktore maju velmi male % toho ze daju/nedaju roh v 1.HT. Robit si evidenciu stats a podla toho urcovat ci ma vyznam to muzstvo hrat, alebo nie a slapat hore pomaly, ale s istotou.

To je len moj nazor, pretoze martinagle system ma sice svoje '' perpetum mobile '' v tom, ze vudy vyhras, ale kedy?
nobody
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 31. Dec 2013, 20:58

Re: 10minútové live stávky

Poslaťod brobusko69 » 3. Jan 2014, 0:10

Jasné 100% si nikdy nemôžem byť istý no asi to vyskúšam ale len na anglických ligách. 1.1. sa odohralo kopec zápasov v Británii čo som si kontroloval prvých 20 zápasov vychádzalo to úplne s prehladom ani pri jednom zápase som sa nedostal nad tretiu stávku. Tak pôjdem do toho a keď tak dám vedieť ako som na tom ;)
brobusko69
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 30. Dec 2013, 18:07

Re: 10minútové live stávky

Poslaťod nobody » 3. Jan 2014, 14:35

Schvalne som zvedavy, ako ti bude vychadzat ten sposob navysovania a aku to bude mat efektivnost v konecnom dosledku.
Este by som sa ta chcel spytat, ako to hras. Prvvy polcas ma 4x10 a 1x5 min. Ako to beru stavkove, posledna stavka je 5'(minutova) alebo 15'?
Hras to aj vtedy, ked jeden z vybranych timov, co hras, da roh, alebo ked nastane vyhra, tak koncis, aj ked ten roh padne trebars v 5'?
nobody
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 31. Dec 2013, 20:58

Re: 10minútové live stávky

Poslaťod brobusko69 » 24. Jan 2014, 18:28

takže postupne :) ešte stále som s tým nezačal ale stále to sledujem pri ktorých týmoch by to fungovalo najlepšie ale je to na dobrej ceste. Je to takto. Neberie sa to ako polčas ale ako zápas rozdelený do 10 minútových úsekov takže polčas je v rozmedzí 40-50 minút len je tam zmenené to, že ak od začiatku zápasu sú rohy nad/pod 0,5 na každých 10 minút tak medzi 40-50 minutami je to nad/pod 1,5 golu takže sa tam ráta aj nastavený čas. No a hrám to samozrejme ďálej keď má môj tým roh moje stávky sa anulujú a začínam zas od začiatku ;)
brobusko69
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 30. Dec 2013, 18:07

Re: 10minútové live stávky

Poslaťod brobusko69 » 24. Jan 2014, 18:30

to nobody: prosím ťa mohol by si mi potrobnejšie vysvetliť to flat stake ? :thanks:
brobusko69
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 30. Dec 2013, 18:07

Re: 10minútové live stávky

Poslaťod jozef sotik » 9. Feb 2014, 21:40

Ak sa nemýlim flat stake je ak vsádzaš stále za rovnaký vklad (napr. vždy za 10€ ). Ak nie :sorry:
jozef sotik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 22. Jan 2014, 0:58

Re: 10minútové live stávky

Poslaťod Bure96 » 10. Feb 2014, 9:25

áno flat staking je systém, kde sa podávajú stávky za ten istý vklad (je to hlavne pre tých, čo nevedia dobre odhadnúť hodnotu stávky). Stávka by nemala presahovať 0,9% z banku.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: 10minútové live stávky

Poslaťod ind3xxvsdnb » 17. Jún 2014, 14:02

Ahoj nechápem ako podávaš tie rohy presne vedel by si mi to opísať ?
ind3xxvsdnb
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 16. Jan 2013, 1:36

Re: 10minútové live stávky

Poslaťod Barkas » 22. Jún 2014, 13:28

Tento naivný martingale systém je istý iba v jednom, skôr či neskôr prehráš celý bank.
Barkas
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 18. Dec 2012, 21:21


Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť