Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Čo znamená dostať limit?

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

Čo znamená dostať limit?

Poslaťod trpajzlik » 1. Máj 2009, 16:25

Čítal som to v niektorých príspevkoch a chcem sa vás opýtať ako skúsenejších hráčov, čo znamená dostať limit v stávkovej kancelárii? A prečo vám ho môžu dať? *35
Obrázok užívateľa
trpajzlik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 27. Apr 2009, 14:46
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Čo znamená dostať limit?

Poslaťod Bure96 » 1. Máj 2009, 22:15

trpajzlik píše:Čítal som to v niektorých príspevkoch a chcem sa vás opýtať ako skúsenejších hráčov, čo znamená dostať limit v stávkovej kancelárii? A prečo vám ho môžu dať? *35


*29 Dostať limit znamená že budeš obmedzený vo výške stávky, teda budeš môcť podať tiket iba napr. za maximálne 10 EUR, limity sú časté v rekreačných stávkových kanceláriach (ZOZNAM nájdete tu), nie je to ale pravidlom a sú aj také, ktoré svojich klientov nelimitujú

*29 limity ale dávajú len hráčom ktorým sa darí, teda vyhrávajú dosť často a pravidelne

*29 limity len tak lahko nedostaneš určite v profesionálnych stávkových kanceláriach (pinnaclesport tuším nelimituje vôbec a 12bet, 188bet znesú naozaj veľa a ak naozaj plánuješ tipovať za dosť veľké peniaze (2000 eur a viac) môžeš ešte stále využiť burzu betfair. Tam nič také nehrozí. Stávky do 1000 eur ti zoberú aj rekreačné stávkové (takmer väčšina) akurát ak budeš úspešný môže sa stať že dostaneš limit. samozrejme záleží od konkretnej stávkovej kancelárie. A určite to nebude hned po prvej stávke, a ak ho dostaneš nič sa nedeje, proste si len vybereš peniaze, keď nebudeš chcieť tipovať za šestáky. (ZOZNAM profesionálny stávkových kancelárií nájdete tu)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Čo znamená dostať limit?

Poslaťod trpajzlik » 4. Máj 2009, 21:18

No tak to je ešte hudba ďalekej budúcnosti, ale rád by som sa dožil toho, aby niekde rozmýšľali, či mi nedajú limit :)
Myslím si, že je to dosť tvrdé opatrenie, ale celkom sa dá pochopiť.
Obrázok užívateľa
trpajzlik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 27. Apr 2009, 14:46
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Čo znamená dostať limit?

Poslaťod Directore » 4. Máj 2009, 21:56

trpajzlik píše:No tak to je ešte hudba ďalekej budúcnosti, ale rád by som sa dožil toho, aby niekde rozmýšľali, či mi nedajú limit :)
Myslím si, že je to dosť tvrdé opatrenie, ale celkom sa dá pochopiť.


toto opatrenie nie je teda od stávkových bohviečo ale oni sa tak chránia pre profesionálnymi hráčmi aby nezbankrotovali, proste keď sa cheš tipovaním živiť teda zarábať treba ísť do profesionálnej stávkovej kancelárie, ktorých kráľom je Pinnacle *33
Obrázok užívateľa
Directore
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 111
Registrovaný: 5. Feb 2009, 18:00


Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia