Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Bonus Interwetten

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

Re: Bonus Interwetten

Poslaťod M4REK » 26. Máj 2010, 16:19

a keby som to stihol pretočiť do 2 mesiacov a nevyberiem do dvoch mesiacov tak mi aj tak strhnú bonus ?? alebo stačí iba pretočiť ??
Ďakujem !
M4REK
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 28. Apr 2010, 18:35

Re: Bonus Interwetten

Poslaťod Bure96 » 26. Máj 2010, 21:23

stačí iba pretočiť. dôležité je pretáčanie a nie výber. Oni by boli najradšej keby si nevyberal vôbec :)

Kvôli tomu pretáčaniu napíš na podporu a opýtaj sa pre istotu, či to už máš splnené. To máš tak najlepšie.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Bonus Interwetten

Poslaťod M4REK » 29. Máj 2010, 9:07

A ešte jedna otázočka trochu OT
na bwine nie je položka dnešná ponuka alebo aktuálna ponuka ?? alebo niečo podobné kde budú všetky zápasy na dnes zo všetkých líg a športov ?? lebo teraz keď musím začať tipovať tak si musím kliknúť na napr. Volejbal potom ligu a tak a to sa mi zdá nepraktické
ďakujem !
M4REK
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 28. Apr 2010, 18:35

Re: Bonus Interwetten

Poslaťod Bure96 » 29. Máj 2010, 16:06

je tam všeličo možné, ale čo hlada, tak to tam nie je. Aspon o tom ja neviem. Tých zápasov je veľmi veľa, preto je to logické. Dá sa to však jednoducho vyriešiť.

Stačí ak navštíviš stránky nejakého livescore napr. esport.sk - tak tam nájdeš dnešnú ponuku. Esport spolupracuje s bwinom, čiže tie kurzy čo tam najdeš sú od bwinu.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Bonus Interwetten

Poslaťod Bure96 » 29. Máj 2010, 16:10

ak však tipuješ napr. taky volejbal, tak ten tam nenajdeš zatial. Potom odporúčam ísť na oddsportal.com, kde vľavo klikneš na volejbal a dáš todays matches. Oni porovnávajú stávkové, čiže ak medzi nimi najdeš aj bwin môžeš to tam ísť podať.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Bonus Interwetten

Poslaťod M4REK » 29. Máj 2010, 16:18

no škoda ,ďakujem ten oddsportal využívam dosť často nevadí
ďakujem
M4REK
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 28. Apr 2010, 18:35

Predchádzajúci

Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť