Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Príjemná skúsenosť so stávkovou kanceláriou sportingbet

Diskusia o Sportingbet. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou Sportingbet.com.

Príjemná skúsenosť so stávkovou kanceláriou sportingbet

Poslaťod Bure96 » 19. Mar 2009, 18:16

Sportingbet je stávková kancelária, v ktorej som začínal s online stávkovaním. Môžem z vlastnej skúsenosti povedať, že mne veľa problémov nenarobila. Peniaze som vklad cez virtuálnu kartu, takže som ich tam mal hned a na výber si už nejako nepamatam, ale peniaze prišli bez problémov. Ako som však uviedol, vtedy som so stávkovaním začínal takže mi bol dobrý každý bonus. Myslím, že ponúkali 100% do 1000 CZK. Z toho vyplýva, že tento príspevok určite nebude o limitoch, ktorými sú známe rekreačné stávkové kancelárie.

Postupne ako som hral mi peniaze pomaličky pribúdali, keď som ich tam mal dostatok okolo 5000 CZK, tak som požiadal sportingbet o výber peňazí. Peniaze mi prišli na bankový účet a na moje prekvapenie, tam nebolo 5 litrov ale 10. Zašiel som do banky a tam mi povedali, že bola 2 x poslaná tá istá platba. Tak som sa tam na tu babu usmial a povedal že dakujem, to je všetko. Chvílku som čakal, že čo sa bude diať, ale nikto sa neozval, podľa očakávania.

Čo z toho vyplýva?

podľa mna sa oplatí posielať peniaze na bankový účet, lebo stávkové spoločnosti to všetko posielajú asi cez internet banking a ked to nechtiac zadajú 2 x tak to príde 2 x. Neviem isto, ale presne toto iste sa mi stalo aj v doxxbete. Každopádne si nesťažujem :o) A to, že to bude nejaká stávková kancelária vymahať, veľmi pochybujem. Muselo by ísť o veľmi vysokú sumu.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Späť na Sportingbet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia