Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

V akej mene si mám založiť účet na Moneybookers?

Všetko o najobľúbenejšej internetovej peňaženke.
Recenzia Skrill (SK) | Recenze Skrill (CZ)

V akej mene si mám založiť účet na Moneybookers?

Poslaťod Bure96 » 8. Mar 2009, 0:32

Účet Moneybooker odporúčame založiť:
*29 v EUR pokiaľ idete vsádzať v nejakej európskej stávkovej kancelárií(Bet365, Expekt, Unibet, Bwin a pod.) alebo takej stávkovej kancelárií v ktorej si môžete založiť konto v EURách
*29 v USD pokiaľ idete vsádzať v americkej stávkovej kancelárií(Caribsports, 5Dimes, Legendz sports a pod.)

Ak to so stávkovaním myslíte naozaj vážne a budete mať účty vo viacerých stávkových kanceláriach tak doporučujeme Moneybookers účet založiť v USD, nakoľko účet v európskych, ázijských aj amerických stávkových kanceláriach možno založiť v USD. Toto však neplatí pri EURe, v tejto mene si nemôžete založiť účet v niektorých amerických stávkových kancelariach.

*33 *33 *33 ak máte menu účtu v Moneybookers aj stávkovej kancelárií rovnaký (napr. oba účty sú v USD) pri prevode neplatíte žiadne konverzné poplatky, ktoré sú väčšinou do 2% z prevádzanej sumy

Zaregistrovať sa na Moneybookers môžete TU
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: V akej mene si mám založiť účet na Moneybookers?

Poslaťod Grobar » 6. Aug 2009, 15:18

Princím moneybookers som dúfam pochopil, no stále neviem, aké sú výhody mať tento účet oproti bežnému, v mojom prípade euro 26. Tuzemský internet banking je bezplatný o zahraničnom neviem, no maximálne tam bude nejaký malý poplatok. Na čo mi bude dobré založiť si "e - Penaženku"? Jedine, čo ma napadá sú výpisy z účtu, ale aj tie mám v elektronickej podobe, čiže ma prehnaná dokumentácia prevodov trápiť nemusí. *21
Grobar
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 15. Máj 2009, 17:40

Re: V akej mene si mám založiť účet na Moneybookers?

Poslaťod Bure96 » 6. Aug 2009, 20:53

euro26? to je ta nejaký účet s kartou visa electron euro26?

ak áno, tak by si mal vedieť, že karty visa electron neberú všetky stávkové kancelárie v zahraničí - to je také divné proste niektoré idú a niektoré nie, z tohto dôvodu doporučujeme mať embosovanú kartu VISA, ta ide všade (na rozdiel od kreditnej karty mastercard je možné cez túto kartu aj vyberať ak sú výbery ovšem možné.

Takže prečo moneybookers?
- ked posielaš peniaze cez kreditné alebo debetné karty musíš vo väčšine prípadov posielať všeliake kópie atd. Je to nepraktické! ked máš elektronickú penazenku moneybookers pošleš si tam peniaze a hned si ich môžeš rozhadzovať kde chceš (visu electron tuším ani všetky nepodporujú, ale to platí aj o moneybookers), a raz začas im pošleš nejaké dokumenty, čo po tebe budú žiadať.

- poplatky - jasné sú tam poplatky, ale cez moneybookers si vybereš napr. z pinnacles kde to príde za 5 minút a môžeš peniaze posielať niekde inde (neviem ako to chodí cez kreditné karty ale počítam že min. tie 3 dni to bude trvať). Musíš si samozrejme pozreť aj v danej spoločnosti čo je výhodnejšie - resp. ktorá metoda je bez poplatkov - interwetten ma tuším 2 % poplatky. tak ked nemá cez kartu ideš tam cez nu. Proste riadiš sa sedliackym rozumom, ale s princípu ma každy hráč účet v moneybookers, pretože rýchlo presúva peniaze a po registrácií v stávkovej kancelárií môžeš do 1 minúty hrať. Ak počítaš každé euro, tak si to nezaložím to je logické, ale ked ideš tipovať do amerických stávkových tak si ho treba založiť!!! v tomto prípade to odporúčam, už len napr. z toho dôvodu, že nie je možné v niektorých poslať peniaze cez karty ani bankový účet. Pre nich je moneybookers strašne výhodny.

Internet banking - ide o klasický bankový prevod vykonávaný cez internet. Napr. keby si toto robil v pinnacle, tak by ta to zdržalo. Trápil by si sa čo je čo, ale v princípe európske sú na toto v pohode, horšie je to v amerických.
Inak veľa ludí pri tom tŕpne či ti to tam pripíšu alebo nie :( mali by, ale niekedy čakáš aj 5 dní. no to je ta výhoda toho moneybookers! raz tam pošleš money a potom si ich pekne už len rozosielaš a je to takmer v momente na účete v danej spoločnosti. Ale pozor napr. v 188bet ti tuším prvý vklad pripíšu až o 2 hodiny, dalšie je to už hned.
Taktiež bonusové akcie - treba si prečítať pozorne podmienky! nie každá stávková dáva bonusy cez moneybookers. ked počkáš, tak bonusové podmienky najdeš aj na stránke. možno už koncom augusta. robíme čo môžeme.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: V akej mene si mám založiť účet na Moneybookers?

Poslaťod Grobar » 13. Aug 2009, 17:23

Euro 26 je klasický štúdentský bankový účet plus v mojom prípade karta Maestro oslobodený od drvivej vačšiny poplatkov.
Chcel by som sa opýtať na tie bonusy. Myslím, že Thomas písal, že zo začiatku sa s tým taktiež pretľkal. Niečo by som chcel z bonusov na začiatok určite "vytrieskať". Thomas ak budeš mať čas, tak o tom napíš viac.

Systém tipovania som podľa všetkého už našiel. Podľa mne dostupných informácií je to jediná cesta, ako byť úspešný pri zachovaní nutných matematických pravidiel. Popísané je to tu

https://www.stavkovekancelarie.com/konvertor-kurzov/

Tak zatial a už sa teším na novú stránku. Dufam, že mi pomůže. *7
Grobar
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 15. Máj 2009, 17:40

Re: V akej mene si mám založiť účet na Moneybookers?

Poslaťod Directore » 13. Aug 2009, 19:51

na novej stranke napr. tu http://www.stavkovekancelarie.com/bet365/ vpravo su nastroje tipera tam klikni na kalkulacka kurzov a tam ti kurzy prepocita este aj s pravdepodobnostou vyhry
Obrázok užívateľa
Directore
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 111
Registrovaný: 5. Feb 2009, 18:00

Re: V akej mene si mám založiť účet na Moneybookers?

Poslaťod Bure96 » 14. Aug 2009, 11:01

ako som vytrieskal peniaze z bonusov? :) no neviem čo konkrétne čakáš že mám napísať, ale proste ked som začínal moc penazí som nemal a preto som hladal stávkové, ktoré ponúkali 100% bonusy poprípade 50%. tiež to bolo take divoké, lebo som neveril každej stávkovej a americké boli pre mna tabu. Takže som behal po európskych hlavne v niektorých som sa aj zdržal nad plán (t. z. po požadovanom pretočení som stále tipoval). Ja sa naozaj venujem hlavne futbalu, čiže drvivú väčšinu som pretáčal cez ligu majstrov a hlavné európske ligy. Takže pretáčanie bonusov bolo veľmi úspešné, ked som sa odrbal tak to bolo vo väčšine prípadov na NHL.

Tak máš bonusy v európskych stávkových kanceláriach:
- stávky zdarma tzv. free bets (tie sa dajú vo väčšine prípadov vyberať bez nejakého dalšieho pretáčania avšak vždy sa ti pripíše len čistá výhra)

- potom sú tie registračné resp. prihlasovacie, to znamená že ti dajú nejaké peniaze na účet a môžeš ich vybrať po pretočení (samozrejme treba si prečítat podmienky).

Moja najpríjemnejšia skúsenosť sa naozaj stala zo sportingbet, ked som po pretočení bonusu mal na účte okolo 4000 CZK a na účet mi poslali niečo cez 10 000 SK.
Inak tie bonusy sú vždy obmedzené na nejaký ten čas, takže si to treba dobre naplánovať (t.z. že ide liga majstrov, na to sa bude dobre tipvoať, tak idem do toho)! proste nedávať za každú cenu to čo vidím.

Inak začínal som s bonusmi kde inde než betandwin (teraz bwin), bet-at-home (kde sú katastrofálne kurzy a preto majú len hodnotenie 3* inak sú spolahlivý, uvidíme možno zvyšíme na 3,5*) a sportingbet, pretože mali 100 % bonusy. Potom som si vyhladal ešte nejaké stávkové ako stan james, gamebookers atď, vtedy to neboli také pestré ako teraz a každopádne som netipoval v amerických. Tam sa mám čo ešte učiť, ale betcris je v pohode a to isté budú aj jeho sestry: bookmaker a 2betdsi). Bodog, pinnacle, the greek to sú vynikajúce americké stávkové kancelárie, len problém je v tom, že nemajú takú pestrú ponuku ako majú stávkové v európe (napr. možnosť natipovania si počtu rohov v zápase atd).

Jo a ked pôjdeš brať bonusy v iasbet alebo canbet tam by si radšej robil screen shoty z každej stávky, lebo hlavne canbetu v poslednej dobe dosť drbe.

Jo a ta tabulka čo si sem dal, tak ta sa dosť využíva pri hladaní tých value bets. To znamená, že si vybereš zápas a určiš si sám pravdepodobnosť víťazstva daného mužstva (ak najdeš od tej pravdepodobnosti vyšší kurz tak ma ta stávka pre teba hodnotu, ale to asi vieš :))
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: V akej mene si mám založiť účet na Moneybookers?

Poslaťod Bure96 » 22. Okt 2009, 17:36

Inak by som chcel povedať, k tej mene účtu Moneybookers.

Doba sa mení a už aj väčšina amerických stávových kancelárií má v ponuke euro, takže odporúčam euro. Vyhnete sa všetliakym poplatkom za prevody na inú menu.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: V akej mene si mám založiť účet na Moneybookers?

Poslaťod alexandra33 » 15. Mar 2019, 8:42

zdravim ja by som sa chvela opytat:
ak si zriadim skrill ucet v eurach, viem na neho prijimat prijmy, peniaze a v inych menach 9kvoli klikackam a tak ) pripadne kolko sa za to plati a vyber uz budem chciet v eurach v mene,v ktorej je zalozeny. dakujem :)
alexandra33
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 1. Mar 2019, 22:01

Re: V akej mene si mám založiť účet na Moneybookers?

Poslaťod Hoster » 17. Mar 2019, 16:56

alexandra33 píše:zdravim ja by som sa chvela opytat:
ak si zriadim skrill ucet v eurach, viem na neho prijimat prijmy, peniaze a v inych menach 9kvoli klikackam a tak ) pripadne kolko sa za to plati a vyber uz budem chciet v eurach v mene,v ktorej je zalozeny. dakujem :)


klikačky ešte fungujú??? ja som to išiel skúsiť do zahraničia a už to nefungovalo a to priamo som stál s mobilom pri kurte... čo sa týka poplatku za prevod meny tak je to ruším 2,5 % ale nie som si istý.
Hoster
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 27. Jún 2017, 21:22

Re: V akej mene si mám založiť účet na Moneybookers?

Poslaťod alexandra33 » 18. Mar 2019, 0:59

dik za info.
tak ja skusam neobux, ten uz bezi viac ako 10 rokov a aj vyplaca, ale predtym to slo na paypal teraz bud skrill alebo neteller preto si chcem zriadit skrill ale zastavila som sa na tom v akej mene, kedze zarobky su tam v dolaroch. nieje nejaka moznost ako to spravit aby to slo v eurach aj ked dojdu dolare.
alexandra33
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 1. Mar 2019, 22:01


Späť na Skrill (Moneybookers)

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť