Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Nové bonusy od DOXXbet a Unibet

Využite bonusové ponuky stávkových kancelárií.

Nové bonusy od DOXXbet a Unibet

Poslaťod Bure96 » 12. Sep 2012, 10:55

Hned ako sa začali na jesen futbalové ligy, tak stávkové kancelárie prichádzajú s novými bonusovými ponukami. Ide o stávkové kancelárie doxxbet a unibet, ktoré začali ponukať vysoké bonusy!

DOXXbet ..... 50% bonus do 150 EUR (3.500 Kč) - vklad je potrebné pretočiť 10x (max 3.000 EUR)

a

Unibet ...... 100% bonus do 100 EUR (2.500 Kč) - vklad a bonus je potrebné pretočiť 8x (max 1.600 EUR)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Nové bonusy od DOXXbet a Unibet

Poslaťod Barkas » 22. Dec 2012, 12:43

Idem sa zaregistrovať na Unibet. Včera sa mi podarilo so šťastím pretočiť bonus na Bwine. Náhodne(schválne) Bwin a Bet365 ponúkol na srbskú volleybalovú ligu taký polovičný surebet. Kurz 1,65 na domácich (Bet365) a kurz 2,55 na hostí (Bwin). Opatrne som to rozložil, aby medzitým nepoupravovali kurzy a nedostal som limit. Vyhrali hostia s kurzom 2,55 na Bwine. Zaujímavé Bwin ma pri tomto kurze nelimitoval. Kto sa s tým stretol, napíšte kde, ako postupovať, atď. Viac hláv, viac rozumu.
Barkas
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 18. Dec 2012, 21:21

Re: Nové bonusy od DOXXbet a Unibet

Poslaťod Bure96 » 22. Dec 2012, 14:58

tak skvelá práca, ale ja nie som fanúšikom sure bet stávok. Týmto spôsobom si u rekreačných koleduješ o limit. Sure bet stávky budeš ako tak môcť podávať kym nebude prevedená regulácia hazardu v europe, potom budeš hladať tieto stávky oveľa ťažšie. Môžeš takto navyšiť z časti svoj bank, ale aký si hráč sa ukáže až ked začneš normálne tipovať.

Inak doxxbet bude mať onedlho podla všetkého opäť slovenskú teda plnohodnotnú licenciu..teda doxxbet.sk. Neskôr o tom napíšem.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Nové bonusy od DOXXbet a Unibet

Poslaťod Barkas » 22. Dec 2012, 19:54

Tiež sa o sure bet nezaujímam, išlo o náhodu. Limity sú pre mňa dosť obmedzujúce. Na Unibete som dnes podával prvý deň a pokúsim sa pretočiť bonus. Majú solídnu stránku a ponuku. Kurzy priemer, sem-tam niečo lepšie vyskočí ako na Bet365 a Bwin. Platbu paysafecard má Unibet spoplatnenú 3% na rozdiel od bezplatných Bet 365 a Bwin. Na DOXXbet som zvedavý. Po Novom roku sa tam zaregistrujem.
Barkas
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 18. Dec 2012, 21:21


Späť na Promo akcie a bonusy stávkových kancelárií

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia