Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

profesionalny tiper

Diskusia o Pinnacle Sports. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou PinnacleSports.com.

profesionalny tiper

Poslaťod fullhd » 4. Feb 2018, 18:47

Ahojte,

tipoval som dlhsi cas na nike.sk ale obmedzili mi ucet.Bol som dlhodobo v pluse.
Na bet365 to iste.

Chcem si zalozit ucet v pinnacle,uz asi 5 krat po sebe by som vyhral velku sumu ale nemozem davat za vela penazi na betku.Neda sa.

Prolem je v tom ze byvam v DE.A Pinnacle je pre nemcov nedostupne.Ale adresu mam vedenu stale na SK.Mam aj ucet bankovy v sporitelni slovenskej takze by to nemal byt problem.Mozem sa zaregistrovat a tipovat a prihlasovat sa z Nemecka?

Ked sa teraz zaregistrujem na pinnacle teraz,pridu mi domov nejake papiere na potvrdenie?

Ako si dobijem najlepsie a najrychlejsie ucet na pinnacle?Mozem aj poslat peniaze cez IB?

Davam 4 - 5 zapasov za mesiac,len azijske handicapy a za viac ako 2000 EUR.Maju ovela lepsie kurzy.

Nebude to prolem ked budem stale v pluse?

Vsade s tym maju problem.

Dakujem.
fullhd
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 4. Feb 2018, 18:38

Re: profesionalny tiper

Poslaťod riman777 » 4. Feb 2018, 19:16

Si nejaký úspešný...
riman777
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 3. Sep 2017, 22:07

Re: profesionalny tiper

Poslaťod fullhd » 4. Feb 2018, 19:23

Myslim si ze nepatrim k tym velmi uspesnym.Stretol som Svajciara ktory daval za 50 000 frankov ale to bol podnikatel.Skor si myslim ze je to o trpezlivosti a pockat si na ten vytuzeny zapas.Disciplina-to je najdolezitejsie.Vies nieco o Pinnacle?Asi im napisem e-mail.
fullhd
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 4. Feb 2018, 18:38

Re: profesionalny tiper

Poslaťod Bure96 » 4. Feb 2018, 21:25

to že žiješ v nemecku, tak nevidím dôvod prečo by si sa nemohol registrovať na pinnacle.

tato spoločnsoť stále bere slovákov, a ak si slovák s trvalým pobytom na SVK tak ja v tom problém nevidím. Musíš byť pripravený, že budú chcieť overiť účet - takže budeš musieť doložiť asi pas alebo občiansky + nejaký faktúru/sipo, kde je tvoja adresa uvedená (musí to byť za posleldné 3 mesiace).

Žiadne papiere neprídu všetko urobíš online, len to overenie aby si zvládol. Neviem však či to budú chcieť hneď vykonať.

No svoj bankový účet v sporitelni nevyužívaj, lebo na SVK sa blokujú weby aj účty zahraničných spoločností. Bud to urob cez Skrill alebo si pozri na stránke finančnej správy či je daný účet blokovaný.

Čo sa peňazí týka, tak odporúčam asi skrill ale kludne aj cez platobnú kartu. Zrýchlený bankový prevod tuším ešte nemajú a pochybujem že raz bude.

v pinnacle nebude vadiť ak budeš v pluse. tam sú radi ak niekto tipuje. čím viac vsadíš tým lepšie.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: profesionalny tiper

Poslaťod fullhd » 4. Feb 2018, 22:20

Ahoj Thomas,

takze obciansky staci ked naskenujem a poslem,alebo ho mozem odfotit + moze byt aj faktura za internet orange?To mam poslat ustrizok zo seku?Nic viac nemam.Neplatim ziadne ine veci kedze zijem tu v de.
fullhd
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 4. Feb 2018, 18:38

Re: profesionalny tiper

Poslaťod Bure96 » 5. Feb 2018, 13:01

pozri ja presne neviem, tie postupy mohli zmeniť. Nerobil som overovanie včera a ani predvčerom. Takto to ale fungovalo, neviem však či budeš potrebovať ešte niečo extra (ale nemyslím si).

a však ak si v nemecku, tak potrebuješ overiť adresu asi na SVK. Takže budeš mať asi celú faktúru na maily počítam. Takže toto im bude stačiť. Nie že im tam pošleš nemeckú adresu.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: profesionalny tiper

Poslaťod smolka » 23. Feb 2018, 22:44

Ahoj, ako sa v Pinnacle zaregistruješ sa dočitaš na ich stranke. Aj tipovať s Nemecka sa dá po zaregistrovaní sa ako slovák. Sú na to rôzne možnosti.
smolka
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 23. Feb 2018, 17:00


Späť na Pinnacle Sports

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť