Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Overenie totoznosti

Diskusia o Pinnacle Sports. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou PinnacleSports.com.

Overenie totoznosti

Poslaťod sepiach » 9. Dec 2009, 19:21

Mam otazku :)

Spravil som si ucet v pinnacle a pri vkladani depositu som sa docital, ze do 3 dni od prevodu treba uploadnut fotokopie kreditky a nejakeho identifikacneho preukazu(napr OP). Trochu ma znepokojuje ta kopia karty...s kopiou OP som sa uz stretol ale s tymto este nie. Este viac ma znepokojuje fakt, ze neviem ci mozem tipovat hned ako vlozim peniaze alebo az potom ako mi preveria pozadovane doklady.

Bolo by fajn kebyze sa mi vyjadrite do zaciatku LM dnes 20:45 :) Dik
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: Overenie totoznosti

Poslaťod Bure96 » 9. Dec 2009, 21:57

nazdar,

no tak sorry, že až teraz ale ja mam toho v poslednej dobe strašne vela a vôbec nič nestiham. Prišiel som domov až teraz takže:

1. potreboval by som to tu celé ako to vyzerá - takže poprosím skopčiť
2. cez akú platobnú metodu si vkladal? - ak cez kreditku tak niet sa čo čudovať - samozrejme ak to chce odporúčam posledné 4 čísla začierniť
3. do pinnacle ja vkladam len cez moneybookers a tam nikdy nechceli odo mna kopiu kreditky :D
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Overenie totoznosti

Poslaťod sepiach » 9. Dec 2009, 23:46

Caves, vsimol som si ze ani tipy nepridavas...dufam ze to uz bude lepsie :)

Takze toto mi vypisali ked som si zvolil sposob platby cez VISA :

Attention: Within three days of your deposit, our Risk Management Department must receive legible copies of the credit/debit card front and back, valid photo ID (Passport, Driver’s License or National Identity Card) and a completed Credit/Debit Authorisation Form.

When your deposit is complete, you will be directed to our secure page to upload the credit/debit card images. You will also receive an email at your registered email address with complete instructions.

You can also click here to upload your documents now.

For the security of our clients and Pinnacle Sports, only credit/debit card scanned documents uploaded from the website will be accepted. Documents sent as email attachments will be deleted and faxes are not accepted. Please note if you deposit using a credit card, the payout options available are:

* Bank wire
* NETELLER
* myCitadel (GBP, RMB, SEK and selected countries using the Euro)
* INSTADEBIT (CAD accounts only)


Clients who deposit using EntroPay Virtual cards are not required to submit copies of the card or a signed authorization form to Pinnacle Sports, however may still be required to submit copies of valid photo identification.

Please review the FAQ sections on deposits using a credit/debit card and payout options for more information.

The maximum aggregate credit card deposit in a 30 day period is 4000 EUR.

Please note: The amount you can transfer to the online Poker room will depend on how you fund your account. The limits per deposit method are shown on the Transfer Limits section of the site




Asi teda zaciernim tie strednu sadu cisel a aj CVC tak ako to ukazuje v profile vacsiny stavkovych. Nepotrebujem aby mi vyberal z karty nejaky cinan eurace :)
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: Overenie totoznosti

Poslaťod Bure96 » 10. Dec 2009, 0:18

no tak vieš čo máš robiť. pekne to zatri. ak ti to neakceptujú tak ti napíšu, že čo môžeš max zatreť. hlavne ten cvc kod.
Inak ja by som do americkej bookies neposlal cez nič iné peniaze ako moneybookers. Inak pinna už ma bankový účet aj na slovensku čo si to neposlal cez to? - sa ti to zdalo komplikované? :D -majú to také blbé, že ked sa nevyznáš tak ani nevieš čo máš spraviť. ja to tu možno neskôr rozpíšem ako vložiť cez bankový účet do pinny peniaze.

podla mna je to lepšie ako posielať údaje kreditnej karty niekde do neznama aj ked je to ževraj bezpečné.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Overenie totoznosti

Poslaťod sepiach » 10. Dec 2009, 10:57

Pre mna by malo zmysel posielat to prevodom len v pripade ze by mali tu istu banku ako ja, inac to moze trvat aj 2-3 dni len samotny prevod plus vyhodnotenie a overenie variabilneho symbolu. To, ze maju bankovy ucet na slovensku je pre mna vyhodne maximalne tak pri vyplacani vyhry priamo na moj ucet ale pri prevode odo mna to ziadne vyhody nema. Nase skvele banky funguju totizto tak ze ak ide prevod ku konkurenci tak to trva od 1 do 3 dni bez ohladu na to ci to ide znova na slovensko alebo do mongolska. Platba kartou ma svoje vyhody lebo vsetko prebehne automaticky bez zasahu cloveka, nie ako pri bankovom prevode. Ono....ak by ponukali sluzby ako napr sporopay alebo tatrapay tak to by bolo o niecom inom ale to urcite nemaju. Zatial som sa s touto sluzbou stretol iba u Bwinu a potom slovenskych stavkovych(etip, doxxbet, byvaly vixbet). Asi budem musiet oprasit moneybookers lebo finty s kreditkami sa mi fakt nepozdavaju.
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: Overenie totoznosti

Poslaťod Bure96 » 10. Dec 2009, 11:14

ono je to dobre, ked môžeš začierniť tie čísla. Niekde som ale čítal, že mu tu kreditku nezobrali, lebo začiernil čísla čo je podla mna už naozaj padnuté na hlavu. Len si nepamatam kde to bolo.

Celkovo si však myslím, že prevody do amerických stávkových kancelárií jedine cez moneybookers.

Inak som nedomyslel to, že si tam tie peniaze potreboval hned. Keby si ich posielal do pinnacle sports bankovým prevodom, tak ver tomu že kym to overia a pripíšu na účet, tak by to trvalo aj 5 dní. A to by ti ich možno nepripísali hned ale po čiastkach.

A pekne si im to poslal, ako písali? teda nie cez e-mail s prílohou :)

inak kvôli nejakým pravidlá visa a mastercard zmenili politiku a zrušili výbery cez tieto kreditné karty. Moc tomu nechápem, ale ked to môže fungovať v europe tak prečo nie na holandských antilách. zaujmavé
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Overenie totoznosti

Poslaťod sepiach » 10. Dec 2009, 11:54

Zatial som im nic neposlal ale poslem ked sa mi bude chcet :) Dnes hodim nejake tipy na euroligu v baskete ale zatial nemam cas...
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: Overenie totoznosti

Poslaťod Bure96 » 10. Dec 2009, 12:06

teraz to je také uponáhlané. Ja teda moc tipov do nejakého 5. januára nepridám. Chcem tiež trošku odpočívať.

Potom daj vedieť ako si dopadol s kreditkou v pinnacle
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Pinnacle Sports

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť